-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='ZUZANNA11']Też prawda, głupota ludzka nie zna granic. :shake:[/quote] najgorzej, ze lekarstwa na to nie ma -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
ciotka na takie rzeczy nie da sie uodpornic:shake: -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
czyli tak naprawde oddana bo sie znudzila ehhh lepiej teraz niz za pol roku -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
ciotka Anonim czy ja bym mogla Cie prosic zebys przyjechala odwiedzic Michaska i zrobila mu fotki do ogloszen juz bez wenflonu? moze jakos blizej weekendu by Ci sie udalo, bylaby szansa, ze Miszka troche sie poprawi :cool3: proooosze :loveu: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='an1a']Hexa z gówniarstwem się nie patyczkuje :evil_lol::evil_lol:[/quote] no niestety nie :oops: wlasnie z tego powodu nie biore na DT nawet podrostkow o doroslych juz nie mowiac :roll: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anonimowy Anonim']:multi: Jaki zmyślny! A Hexa co na to?[/quote] lomot :oops: -
Skwierzyna.Sunia 4,5m,typ ON.Dom/ogłoszenia na cito! ma dom
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
zawsze to juz jakas konkretniejsza informacja i szansa, trzymam kciuki -
Skwierzyna.Sunia 4,5m,typ ON.Dom/ogłoszenia na cito! ma dom
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
zadzwon, zadzwon jak mozesz to sie dowiemy :p -
Skwierzyna.Sunia 4,5m,typ ON.Dom/ogłoszenia na cito! ma dom
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='czia']nie, inny, sunia została umieszczona przez koleżankę na stronach niemieckiej fundacji pomagającej ON i dziś zadzwoniła, że jest kobieta, która zainteresowała się NORĄ, tylko musi przejść sprawdzenie.:cool3:[/quote] a kiedy bedzie wiadomo co i jak? -
ciotki tak jak te maluchy sa przesliczne tak odwrotnie proporcjonalnie z ich checia wspolzycia non stop sie dra, non stop, piszcza podczas jedzenia, sikania, koopkania, zabawy itd oto fotki, musialam im postawic zegarek zeby sie czyms zajely, 3 i tak zwialy :oops: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/7379/oddifiv5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img217/oddifiv5.jpg/1/"][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/oddifiv5.jpg/1/w400.png[/IMG][/URL]
-
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
wplaty - Patrycja J - 10 zl - Malgorzata P - 10 zl - Agnieszka Monika K - 20 zl dziekuje serdecznie -
Skwierzyna.Sunia 4,5m,typ ON.Dom/ogłoszenia na cito! ma dom
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='czia']nie chce zapeszać, ale fundacja niemiecka sprawdza potencjalny domek dla NORY. Trzymajcie kciuki!:-o:cool3::loveu:[/quote] czy to ten o ktorym pisalas wczesniej? -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
biedna mala, normalnie wczoraj nie moglam uwierzyc :shake: [SIZE=1]sliczna jest[/SIZE] -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Michas ma znowu rozwolnienie, tym razem przyczyna bardziej prozaiczna - robale, cale szczescie dzis rano zbieralam ja na czczo bylam z nim rano u weta dostal antybiotyk na dwa dni wiec jutro nie idziemy kupilam mu tez RC w saszetkach wydatki - wet 22 zl - saszetki 6x 7 zl - 42 zl -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
ciotka jezeli chodzi o jego umeczenie choroba to dzis probowal zgwalcic szyje Hexy:evil_lol: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
martwi mnie tez jego zachowanie troche, jest taki wycofany, spokojny, lezy z otwartymi oczami i sie patrzy na nas czasami zagryzie zeby na zabawce i tak zasypia - nie widzialam czegos takiego nie lubi zeby go brac na rece czy na kolana, bo robi mu sie goraco i zaczyna kaszlec, lezy na kafelkach glownie -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
mamy nowy problem, zaraz ciotka An1a sie pojawi to poda szczegoly :shake: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
dziekuje ciotka, wszystkim ciotkom interesujacym sie maluchem :Rose: