Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. Czy Ty byłaś ostatnio na Polach Mokowtowskich??? widziałam 2 bardzio podone psy;)
  2. [quote name='Doginka']Eria, czego używasz do odfilcowywania psów?:modla: Miałam dziś suczkę ze strasznymi kołtunami:crazyeye::angryy: Rozczesałam ją, bawiłam się 5 godzin:cool3:, ale udało się. Robiłam to tylko grzebieniem i szczotką, bo nie mam pojecia czym jeszcze można to zrobić. Wiem, że są spacjalne przyżądy, ale jak wygląda takie coś to juz nie wiem, poradź mi jak wiesz:modla: Wqrzyła mnie właścicielka tej suczki. Jak jej powiedziałam, że przycięłam też pazurki, bo miała strasznie długie, to baba oczy wywaliła na mnie i powiedziała, że ona nie miała pojęcia, że psom się obcina pazury:crazyeye::angryy: A ta sunia ma już 8 miesięcy i była dopiero pierwszy raz czesana:crazyeye:, bo oczywiście pani nie miała pojęcia, że pieski się czesze:angryy::mad:[/quote] Twój post mnie zszokował:angryy:
  3. [quote name='Doginka']Dzieńdoberson śliczna:loveu:, ale ja poprosze dobranocnika:diabloti:[/quote] tylko dla Ciebie(nikt inny nas nie odwiedza:diabloti::evil_lol:) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/8-3.jpg[/IMG]
  4. to ja też się chętnie ustawie w kolejce:loveu::loveu::loveu:
  5. :crazyeye::loveu::loveu::loveu::crazyeye: Świetny!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  6. macie dzieńdobersona :evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/las/19-Kopia.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Unbelievable']ja najbardziej lubię rysować ciemne psy :evil_lol: nie wiem, może masochistką jestem ale takie mi się najlepiej robi : P[/quote] czy to propozycja:loveu::diabloti::evil_lol:?
  8. [url]http://i28.tinypic.com/2h496iv.jpg[/url] zapomniałaś o 4 piesku:evil_lol:
  9. [quote name='LeCoyotte'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/las/4-Kopia.jpg[/URL] zdecydowanie najlepsze:cool3::loveu: Ja nie spuszczam Samby w lesie. Jak podejmie jakiś trop np sarny, względnie - wspomnianego tajemniczego [B]'CZEGOŚ'[/B]:evil_lol: to nie ma zmiłuj:shake: A i jeszcze są myśliwi/kłusownicy... chyba nie tak ciemno patrząc na exif;) a nawet jeśli, to świetnie wykorzystała miękkie światło:cool3: gdyby robiła z niższej perspektywy, było by na pewno lepsze.[/quote] no u nas gass sie bardzo pilnuje, nawet jak jej jakiś szarak albo sarna przebiegnie prawie przed nosem to jest odwoływalna w 100%(sprawdzone) W wiejskim lesie, gdzie spacerujemy myśliwych też nie ma;)gorzej na jakiś wyjazdach:roll: wygram teraz te 12 baniek i kupie sobie obiektyw do makro- wtedy będę ćwiczyć i ćwiczyć:diabloti: [quote name='Doginka']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :evil_lol::evil_lol::eviltong: Kochana Gassi:diabloti::loveu: A motylek śliczniutki jest:loveu:[/quote] taaaaaaaaaaaaaa.........przekochana i przeeeeeeeeeeśmierdząca:evil_lol: [quote name='LeCoyotte']jaki fajny avatar:cool3::diabloti:[/quote] mój ulubiony:loveu::loveu::loveu: Edit: mam jeszcze takie:roll: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/3-Kopia2.jpg[/IMG]
  10. nie macie co rysować:diabloti:lepiej mi gass narysujcie:loveu::evil_lol:
  11. [quote name='eria']za ciemno miałaś poprostu na focenie motyla :lol:[/quote] ja, moja 50 i robactwo chyba nie dojdziemy do porozumienia:shake:
  12. [quote name='ewka i haker']o bliiii:evil_lol::evil_lol::evil_lol: na szczęście mój pies to panienka i nie podejdzie to czegoś śmierdzącego:evil_lol:[/quote] zazdroszczę;) a tu coś dla Eri, choć zbyt dobrze mi to nie wyszło:shake: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4542-Kopia.jpg[/IMG]
  13. wcale nie olałam:angryy: foteczki i puchary super!!!!ale wspomnienia zapewne najlepsze!!!
  14. [quote name='eria']Cudna ta Gasska opierająca się o pień :loveu::loveu: w ogóle to gdzie Gasska nie jest cudna :evil_lol:[/quote] ona nie jest cudna jak w lesie znajdzie [B]"COŚ"[/B] czego ludzie nie powinni robić tym bardziej na środku drogi:angryy:
  15. no rysunek fajnie wyszedł...ale w Twojej wersji on wygląda jakby miał włosy w uszach:evil_lol::evil_lol::evil_lol: gdzie Ty sie nauczyłaś tak malować:crazyeye:
  16. [quote name='Magda25'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/las/4-Kopia.jpg[/URL] - To chyba najlepsze zdjęcie z tej "leśnej" serii. Zostawiłaś na deser, przyznaj się?:evil_lol: Bardzo mi sie podoba :razz:[/quote] rozszyfrowałaś mnie:diabloti: [quote name='Doginka']Byłam baaaaaardzo grzeczną dziewczynką:diabloti: Wymiziaj tego leśnego stfffffforka ze zdjęcia:loveu: Zajżyj do nas na dogo:diabloti:[/quote] oooooooooo....nie mam Cię w subskrypcjach:crazyeye:juz lecę:p
  17. [quote name='Doginka']Jeeeeeeeju, ale fota:crazyeye::crazyeye::crazyeye: :loveu: [URL]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/zawody%20wroclaw/frisbee/IMG_2116.jpg[/URL][/quote] fenomenalnie ten pies skacze:loveu:
  18. super Wam poszło i jestem z Was bardzo dumna!!!!!Oby tak dalej dziewczyny- jesteście NAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu:
  19. [quote name='eria']no poważnie - nie ma NIC !!! :placz::placz::placz:[/quote] ech...to jakaś lipa:shake: [quote name='AnkaG']Za parę dni idę na urlop - narobiłaś mi chęci na zbieranie grzybków. :lol: a Gasska oparta mordką o drzewko - aaaa rozczuliła mnie. :loveu:[/quote] uwielbiam zbierać grzyby:loveu:ale nie znoszę ich czyścić:shake::diabloti: a ta Gasskowa morda oparto o drzewo to chyba moja ulubiona:loveu: [quote name='ewka i haker']słodkie zdjecia:)[/quote] fanie:lol: [quote name='Doginka']To kiedy przywieziesz mi zupki grzybowej?:diabloti:[/quote] a byłaś grzeczną dziewczynką:diabloti: [quote name='malawaszka']ale sliczne te fotki :loveu: a na grzyby kurcze też by się przydało wybrać :mdleje:[/quote] no Ty to masz akurat RAJ:loveu: [quote name='Doginka']Ty Wasiu to chyba daleko do lasu nie masz:diabloti:[/quote] no włąsnie:cool3: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/las/4-Kopia.jpg[/IMG] DOBRANOC
  20. jak nie masz:crazyeye:to do Ciebie niepodobne:shake:zakochałaś się?:roflt::diabloti:
  21. [quote name='eria'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/las/25-Kopia.jpg[/URL] grzybeeeek :loveu: ale bym zjadła, a u nas póki co nic, grzybków zerooo:placz:[/quote] jak nie ma:crazyeye: my nazbiraliśmy wiaderko kurek, wiadro borowików,podgrzybków i koźlaków i miske maślaczków:razz:
  22. [quote name='eria']to jest wrzos ?? jakoś mało fioletowy wyszedł ;) [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/las/2-Kopia.jpg[/URL] [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/las/6-Kopia.jpg[/URL] tu mnie Gasska rozbroiła minką :loveu:[/quote] to jest wrzos, ale miał taki kolor jak widać;)właściwie był tak delikatnie różowawy a nie fioletowy;) i znów raj:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/las/17-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/las/13-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/las/16-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/las/25-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/las/14-Kopia.jpg[/IMG]
  23. [quote name='weszka']Pyza i Groń to by dopiero była piękna para :)[/quote] taaaaaaaaaaaaak:loveu:nie ma się co zastanawiąć;)
×
×
  • Create New...