-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='Justa']a zrobiłaś jej zdjęcia? :loveu::diabloti:[/QUOTE] jakbys miała czas się ze mną spotkac to bym zrobiła:loveu::diabloti:
-
[quote name='Marta_Ares']obroza z Krakvetu wogóle te materiałowe ferplasta z tym podszyciem tez sa bardzo fajne, macałam kiedys w sklepie:evil_lol: [URL]http://www.krakvet.pl/images/ferplast/ferplast_daytona_css.jpg[/URL] ja mam dwie takie obroże i smycz!!!Bardzo sobie chwalę:loveu:
-
[quote name='Justa'](niemal) każdy na inny sposób, a niektórzy nawet na wiele :evil_lol:[/QUOTE] hahah...a teraz idz do swojej galerii i wstaw cudną Galinkę:loveu:
-
[quote name='Justa']nigdy nie zaprzeczałam :diabloti:[/QUOTE] można powiedzieć: KTO NIE JEST:diabloti:
-
ale mi przypomniałaś:loveu:cudowny był ten wyjazd:loveu:
- 21590 replies
-
[quote name='Marta_Ares']skad Ty taka ladna pogode masz:mad: :mad:[/QUOTE] to jakieś starocie pewnie:diabloti:
-
[quote name='weszka']No uchylcie rąbka tajemnicy bo mnie skręci... chociaż na PW albo gg... plissss!!!!!!!!!!![/QUOTE] nie mam Twojego gg:eviltong::diabloti:
-
Mam dla Ciebie prezent:razz: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Sylwia.jpg[/IMG] jak mi wyślesz lepszej jakości foto, będzie bardziej realne:)
- 21590 replies
-
[quote name='Justa']W sumie nie jest taki zły, zawsze mogło być gorzej :diabloti: Ale jednak szabelka byłaby wskazana..[/QUOTE] jesteś zboczona:diabloti:
-
[quote name='Doginka']Ariss zaraz coś wykukam z Czarnogóry:diabloti: Wczoraj mnie naszło na wspominki i zaczęłam oglądać foty od Ciebie i tylko zaznaczę na niektórych "by Ariss" i jeszcze coś wrzucę:diabloti:[/QUOTE] już się boję:diabloti:
- 21590 replies
-
Eriaczku, nie przesadzaj z ta jedną foteczką jakże fajniusią:loveu:daj nam więcej:cool3:
-
od idotka- gooopalotka:loveu:to strasznie dużo raodści, optymizmu, miłości,pogody ducha (mogłabym tak wymieniać i wymieniać) bije:loveu:
-
[quote name='Cheritka'] kto tu sędziuje ??? to międzynarodowa Łódz 2009[/QUOTE] może zamiast pisać tu i wklejać foty z pudła, wstaw je w odpowiednim wątku wystawy i zadaj pytanie jakie chcesz. Tam pewnie więcej osób będzie Ci mogło pomóc:eviltong: [quote name='Doginka']Gospodarz + Gassi trafili na Ciebie Łapeczku:p;) [/QUOTE] aaaaaaaaaaaaaa...............to Czarnogóra:loveu::loveu::loveu: ale fajnie sobie powspominać:loveu:dawaj więcej:cool3:
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka']Ewcia w przyszłym tygodniu ma być słoneczko, to jak przyjedziesz do mnie to będzie pyszne tiramisu(jak to się pisze?:crazyeye:) i może jakiś lekki obiadek:p I porobimy jakieś foty, bo mam straszne braki fotkowe:razz:[/QUOTE] nie wiem czy dam rade w przyszłym tygodniu:placz:ale po następnym weekendzie powinno się udać tak na cały dzionek:razz: [quote name='Justa']Jak to co? Szabelki to z tego nie będzie :placz: Słyszałam :mdleje:[/QUOTE] takie ogonki to kwestia przyzwyczajenia;)mi już dawno przestały przeszkadzać;)jedynie to u olbrzyma bym chyba takiego nie zniosła:evil_lol:
-
jakie to jeszcze pokraczne:loveu::loveu::loveu:takie pamiątkowe filmiki sa cudowniaste:loveu:
-
[quote name='Doginka']Grudzień to isza inszość:multi::multi: :diabloti:Ale będzie super, nie mogę się doczekać:diabloti: - to w końcu jakie winko preferujemy:razz::evil_lol:[/QUOTE] takie co to po nim rewelacyjne nastroje, a na drugi dzień brak kaca:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
- 21590 replies
-
[quote name='Paulina.']ekhem :diabloti: podpadłam na maxa:oops::diabloti: Zapomniałam dodać jeszcze jednej rasy do list!!!doberman ale tylko i wyłącznie kopiowany i czarny:loveu::loveu::loveu:nie wiem czy chciałabym takiego posiadać, ale na pewno baaaaaaaaaaaardzo mi się podobają:loveu: QUOTE] [quote name='Od-Nowa']te kolory to mi jakoś śmierdzą kolorami wstążeczek na szczeniaczkowych szyjkach!! gadać mi tu zaraz która się dopsi w najbliższym czasie!!:evil_lol:[/QUOTE] mi tam nic nie śmierdzi:eviltong: [quote name='eria']Tania - one mają wyraźnie przed nami tajemnice !!!!!!!!!!! :mad:[/QUOTE] :siara::siara::siara: [quote name='malawaszka']Nooo kobity - która to która? :lol:[/QUOTE] ja nic nie wiem:lol!: [quote name='Doginka']A może tylko kolor obroży wybierają?:hmmmm::niewiem::razz:[/QUOTE] o tak, tak właśnie o to chodzi:diabloti: [quote name='malawaszka']takkk taakkkk jassneee i ta obroża ma jakiś problem z ogonkiem taaakkkk :diabloti:[/QUOTE] najnowszy szyk mody:eviltong:;)
-
no wiesz co:mad:ja tam czekam do grudnia:eviltong:
- 21590 replies
-
[quote name='Justa']Mnie również bardziej się podobała, aczkolwiek ten ogon :placz: Coś mi Ania pisała, że w jakiś czwartek jadą, ale ja ostatnio nieprzytomna chodzę więc nie wiem czy to już ten tydzień..[/QUOTE] co Ty chcesz od tego ogonka ślicznego:eviltong: jakby co jest na to metoda;)
-
[quote name='Justa'] Ewcia, rozmawiałaś w sprawie zielonej z GC? :diabloti:[/QUOTE] ja to ją chyba nawet wybrałam:evil_lol::evil_lol::evil_lol: na pewno bardziej podobała mi się niz pomarąńczowa i już jutro chyba będzie w stolicy:razz:chyba że mi się piątki pomyliły:diabloti:
-
ciągle gryziony Brucio - 13 lat i chore serduszko :( MA DOMEK !!! :))
ariss replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Ale wspaniałe wieści!!!:multi: Weszka:loveu: ja dziś dałam plamę i fot bazarkowych nie zrobiłam:shake:ale jutro postaram się to nadrobić. -
ciągle gryziony Brucio - 13 lat i chore serduszko :( MA DOMEK !!! :))
ariss replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_']każda pomoc na wagę złota :loveu:[/QUOTE] jutro zrobię zdjęcia tego co mogę zaoferować:p -
ciągle gryziony Brucio - 13 lat i chore serduszko :( MA DOMEK !!! :))
ariss replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
zadeklarować kasy nie mogę:-(bo u mnie krucho:shake:ale może jakiś bazarek??? poszukam czegoś;) -
eria poszła robić zdjęcia i do tej pory nie wróciła:angryy:
-
[quote name='Od-Nowa']od czasu jak nas napadła w lesie suka w typie owczarka środkowoazjatyckiego, która wypadła na pole prosto z lasu i od razu przystąpiła do gryzienia nie potrafię inaczej na to się zapatrywać. TZ gotowy był zaszlachtować jak i psinkę jak i jej właścicieli, którzy szli sobie spacerowym kroczkiem przez las :diabloti:[/QUOTE] jak się ma jakiś wielki, skundlony, gryzący azjat do mojej kochanej szczekającej kruszynki:loveu::diabloti:do której jakbyś ukocneła i coś miłego powiedziała to pewnie by Cię zalizała:evil_lol: