Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. nio jak jest banerek to ja ide Cię wstawić do linków :p
  2. [quote name='Od-Nowa']niestety trzeba. w zależności od rodzaju sierści skłonność do zbijania kulek kłakowych w kocie jest różna. zapchanie kłakami może doprowadzić nawet do śmierci! dlatego co jakiś czas trzeba odkłaczać albo trawkę posiać żeby sobie kot obgryzał i jest ok ;)[/QUOTE] miałam kota 13 lat, rasy egzotycznej(czyli futra troszke miał) nigdy w życiu mu nic nie dawałam na kłaczorki :crazyeye:
  3. a ja bardzo proszę o sznaucery średnie czarnych:modla:
  4. [quote name='zuzolandia'][I][B] ektrema :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/I] [/QUOTE] taaaa...a co to jest:diabloti::diabloti::diabloti: :eviltong:
  5. no nie:crazyeye:czarny też ma zrobiony pomponek:mdleje:
  6. nie mam nic nowego z fot:shake: ale masz te dwie(nie wiem czy były czy nie:roll:) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5184.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5341.jpg[/IMG]
  7. :evil_lol:nie wiem czy wstawiałam to foto:evil_lol: Czarnogórska widownia:roflt::roflt::roflt: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_7397-1.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC00474-Kopia.jpg[/IMG]
  9. [quote name='eria'] za to jak potem chciałam zrobić też coś nowego dla siebie to już ni w ząb :evil_lol: - wena sobie poszła[/QUOTE] a po co:crazyeye:przecież ten co masz jest świetny!!!
  10. [quote name='weszka']Dla chcącego nic trudnego :mad: (jest podane tu i na sznaucerowym forum) Żeby więcej nie było wykrętów to podaję 2160974 :razz:[/QUOTE] chcącego mówisz:diabloti:;)zapisałam:loveu:
  11. [url]http://i38.tinypic.com/2dt68le.jpg[/url] śliczna:loveu: Witamy nowego sznauceromaniaka:ppołowy fot nie widać- mam nadzieję, że szybko sie to zmieni;)
  12. [url]http://i35.tinypic.com/2q0ru2u.jpg[/url] a co to jest to niebieskie po prawej stronie?:cool3:
  13. [IMG]http://timber-garden.eu/michal/nowy_rogz/nowy_rogz.jpg[/IMG]
  14. [quote name='jo_ann']ba.. ale tylko obroze ;) smycze mam nowe, z gumowanej tasmy-sa super :cool3:[/QUOTE] to może pokażesz:diabloti:
  15. [quote name='jo_ann'] Czarny dla F, braz dla suki, a co ;)[/QUOTE] Ty burżuju:diabloti:;)
  16. [quote name='jo_ann']wlasnie, ja tez chce nowego rogza dla czarnucha ;) poki co sie lansuje w rozu, ale ile mozna:evil_lol:[/QUOTE] w różu czarnemu na pewno pięknie:loveu:ale ten nowy też z różem:diabloti:chyba, że kupujesz brąz:p
  17. [quote name='Justa']Spotkamy się kiedyś na odbiór szczonka przecież :loveu:[/QUOTE] dopiero:placz::mdleje: 10 znków:angryy:
  18. [quote name='jo_ann']na zdjeciach :evil_lol: zmiana na plus :)[/QUOTE] błahahaha...nio porawiła się trochę;) sorka za OFF:diabloti: kiedy wejdą nowe rogzy:mad:
  19. Tu ostatnio się nic nie dzieję:mad:
  20. [quote name='jo_ann']fajne te obroze... ale... Ariss, jak suka Ci sie wzmocnila:crazyeye: super:)[/QUOTE] a gdzie Ty ją widziałaś:crazyeye:nio to jeszcze dziecko ma 2 latka dopiero;)
  21. [quote name='Justa']Pewnie za jakieś 10 lat już coś tam będę umiała :p[/QUOTE] może chociaż spacerek nam wcześniej wyjdzie:diabloti:
  22. [quote name='ewka i haker']nie lubie różu ale to chustka jest super wygląda okropnie przez wystawa idzie do fryzjera:loveu: bedzie mu łatwiej zdjecia robić:evil_lol: nie dam do schrupania:diabloti: no czasem sie pojawia:evil_lol: [url]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/stefa/DSC03972.jpg[/url] [url]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/stefa/DSC03971.jpg[/url] dwa moje ulubione:loveu: Bardzo fajnie wyszła ta sesja:loveu:
  23. [quote name='Justa']Najwcześniej za 4,5 roku :roll:[/QUOTE] na takie rzeczy warto czekać:loveu:
  24. [quote name='Justa']Zarobiona jestem przecież żeby potem Wasze zwierzaki leczyć! :placz:[/QUOTE] ale będę mieć cudownego weta:loveu:
×
×
  • Create New...