-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='Od-Nowa']fajne przeróbeczki :p nie mogę się napatrzeć jak Gasska stoi. jakby na samych opuszkach :lol: a może ona lewituje? :evil_lol:[/quote] to niej to drugie bardziej podobne;)to stary kombinator:diabloti::evil_lol: [quote name='smallpati'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/13-1.jpg[/URL] :crazyeye: jak ona idealnie stoi :loveu::loveu: Gass to najładniejszy sznup jakiego widziałam w życiu widziałam :loveu: (nie podlizuję się wcale, po prostu sądzę że ona jest idealna :loveu:) Kurczę, ale mnie tu długo nie było, chyba :hmmmm: kilka miesięcy :oops: Ale widzę że dużo nie straciłam :mad: mało zdjęć coś dajesz, fajne bo fajne ale stanowczo za mało :eviltong:[/quote] wcale nie, bo głowe źle trzyma:evil_lol: No ja też Was zaniedbałam- obiecuje poprawę:cool3: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/fot.jpg[/IMG]
-
[quote name='malawaszka']no wiesz?! :obrazic: takie przyziemne dolegliwosci jak łupież się mnie nie imaja :diabloti:[/quote] tiaaaaaaaaa...:diabloti: [quote name='Justa']Ewcia, ta miłośc jest bezgraniczna i pomimo wszystko :loveu:[/quote] może zostaniesz wybitnej sławy sędzią kynologicznym:cool3::diabloti:? [quote name='Doginka']Ewcia, Ty tak pięknie Gassulkę nauczyłaś wystawiania się:loveu:, że muuuuuuusisz nas odwiedzić i przed wspólnym show-em nauczyć Gordusia, coby nam wstydu w dziczy nie przyniósł:diabloti:(ciiiiiiiiiii)[/quote] razem damy radę;) [quote name='weszka']No piękne wyszło! Doginko ja na takie lekcje tez bym się zgłosiła tylko troszkę mam daleko :([/quote] wspólny wyjazd to byłaby okazja do spotkania:eviltong::diabloti: [quote name='Doginka']Może będzie okazja na jakiś wspólny wypadzik?:p:razz:[/quote] dobrze gadasz:cool3: [quote name='AnkaG']Wiem , jestem monotematyczna - pięękna jak zawsze czarnulka. :loveu: A ja uwielbiam długie ogonki. :cool3::eviltong:[/quote] ogony mi są obojetne;)ale mam fobie uszkową:evil_lol: [quote name='Agathee'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/c-Kopia-1.jpg[/URL] Ahh, powiedz że tę obróżkę zamawiałaś przez internet :eviltong: ?[/quote] Witamy:multi: No niestety, obrożę kupiłam w Kakadu za całe 15zł chyba:diabloti:to jest Ferplast;) w necie też powinien być:cool3:
-
Czarno, buro i wcale nie ponuro ;) - Mutinho i Birma, galeryjka.
ariss replied to brjagata's topic in Foto Blogi
ale bajeczne zdjęcia:loveu::crazyeye::loveu: [url]http://i38.tinypic.com/20u6fdw.png[/url] :loveu::loveu::loveu: -
Piegi, kliker, schroniskowcy i przyjaciele. Z Warszawskiej do Warszawy. ;)
ariss replied to Bonsai's topic in Foto Blogi
jedyne które wyszły w miare nie przepalone:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9370.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9361.jpg[/IMG] zmobilizowałam się:mdleje: -
[url]http://1.1.1.3/bmi/img210.imageshack.us/img210/7499/dsc0557xx.jpg[/url] ślicznotkaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
-
daaaaaaaaaawaj foty:cool3:
-
właściwie jedno i drugie, ale bardziej chodziło mi o programiki:loveu:
-
też sobie ściągnełam ten programik:loveu:fajniusie są te niektóre efekty:loveu: masz może więcej takich???:lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Naszukałam się:mdleje: ale Ty też masz łupież:turn-l: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/bulaimonika0dz1.png[/IMG]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Justa']Słów mi brak, piękności moje :loveu:[/quote] żebyś teraz ją zobaczyła:diabloti::evil_lol: [quote name='malawaszka']to drugie fajne bo na pierwszym to jakiegoś łupiezu dostała :evil_lol:[/quote] a Ty nigdy nie dostałaś:eviltong::diabloti::evil_lol:
-
[quote name='Magda25'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/13-1.jpg[/URL] - Patrząc na Gass stwierdzam, że ogon sznaucerom dodaje uroku i zdecydowanie poprawia całą sylwetkę. Nie wiem dlaczego tyle lat ciachali im te ogonki. Klapciate uczy też bardzo ładnie wyglądają. Gass jak zawsze piękna :loveu:[/quote] napewno zależy to od tego jak jest noszony taki ogonek i uchole;) a ja ściągnełam sobie programik polecony przez jedną cioteczkę:loveu:i wyszło to;) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4424-Kopia-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/1ab.jpg[/IMG]
-
[URL="http://i33.tinypic.com/bhxh7k.jpg"][COLOR=#000000]http://i33.tinypic.com/bhxh7k.jpg[/COLOR][/URL] a ja się popłakałam:-(on był, jest i będzie CUDOWNY:loveu::loveu::loveu:
-
Vesper jest cudowna:loveu:ta minka prosto do kamery:loveu:
-
uwielbiam Cię za te średniaczki:loveu::loveu::loveu:mogę ukraść:razz:?
-
Zostały tylko 2 miejsca w busie- proszę się szybko decydować:razz:
-
[quote name='Bjuta']Ja też chcę na Was zagłosować! Jak to się robi?[/quote] musisz się zalogować na [url=http://pies.pl/]Pies.pl[/url], później wejść w konkursy i oddać głos na Foxi:razz:
-
[quote name='eria']ooo faktycznie ! :multi: Tylko że znowu z fotka z jury a to przecież już dawno daaaaawno wysyłałam :hmmmm: Jednocześnie z tą fotką z jury,która już była w Moim PSIE..... No cóż :lol:. Pewno i tak nie wygram bo za chwilę jakimś cudem inna fota osiągnie kilkaset punktów :cool1:[/quote] bedę na Ciebie głowsowała więcej niż powinnam:diabloti::evil_lol:
-
[quote name='eria']:-o ale o co chodzi ?[/quote] Foxi jest w nowym przyjaciel PIES:grins:
-
zaglosowałam na Was:loveu::cool3:
-
[quote name='konikowa']A czy ktoś wie gdzie można kupić obroże Huntera? Chodzi mi o sklep w internecie, który ma duży wybór wyrobów tej firmy;)[/quote] ebay.pl głupie 10 znaków:roll:
-
jestem z rewizytą:) [url]http://1.1.1.1/bmi/img188.imageshack.us/img188/677/img2114e.jpg[/url] przerozkoszne!!!!!!!!!!!
-
to ja też się nie znam, bo bym żadnej nie kupiła:evil_lol:
-
kontakt PW lub mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
[quote name='Kashdog']Witamy się po raz pierwszy i na pewno nie ostatni:multi::cool3: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/33.jpg[/URL] [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/10-2.jpg[/URL] Świetne:loveu: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/gass-3.jpg[/URL] Jaka mina :evil_lol: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/50.jpg[/URL] Co za skok [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/37.jpg[/URL] 2 czarnuchy :loveu: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/40.jpg[/URL] Pustynne czarnuchy:diabloti: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/36.jpg[/URL] Jaki surfer :evil_lol: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/12.jpg[/URL] Piękny widok :loveu: Zapraszamy również w odwiedziny do naszej brodowatej galerii :cool3: [SIZE=1]Ps. Jakim sprzętem focisz? [/SIZE][/quote] Witam:p oczywiście zaraz do Was przyjdę:razz: Nikon D80;) [quote name='eria'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/13-1.jpg[/URL] ahhhhhhhh :loveu::loveu::loveu:[/quote] [quote name='weszka']Cuuudna jak zawsze :loveu::loveu::loveu:[/quote] jesteście monotematyczne:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
wzory Huntera, których wcześniej nie widziałam. [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/f69d_121.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/1ffd_121.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/19a0_121.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/f49d_121.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/22f9_121.jpg[/IMG]