Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. Do innych tez zaglądam częściej niż się odzywam:eviltong: [url]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/jesien%2009%20pazdziernik/kokos/DSC04630.jpg[/url] wyszło bardzo dobrze:loveu:
  2. odwiedzam Was cały czas, ale po cichu:eviltong:
  3. marudna jak zawsze, dawaj więcej:eviltong:
  4. [quote name='Justa']Sylwia, Ewa pisała do Ciebie w sprawie 11 grudnia? :>[/QUOTE] nie pisała bo zapomniała:diabloti:
  5. [quote name='Agata_Roki']pytałam o HILTONY nie Hamiltony.. z resztą "COŚ" na pewno jest - jakakolwiek obroża,jeden wykrzyknik też by wystarczył[/QUOTE] żadna różnica bo hiltonów też tam nie ma, przynajmniej nie było. Ile razy tam byłam to nic nie kupiłam. A ilość wykrzykników w moich wypowiedziach zależy ode mnie i nie wiem co Ci one przeszkadzają? Pytałaś to odpowiedziałam. jeśli powyższe Ci nie satysfakcjonuje to jest tam więcej niż jeden model obroży, może znajdziesz coś dla siebie. Gusta i preferencje są różne!!!!!!!!!!!
  6. [quote name='Magda25']Ta [URL]http://www.nutritioncenter.lh.pl/ecollars/sklep/product_info.php?cPath=1_8&products_id=71[/URL] albo żółta :razz: Żółty wygląda genialnie na czarnym psie.[/QUOTE] tylko nie pomarańczowa:shake: zamieńmy ją na tą: [url]http://www.nutritioncenter.lh.pl/ecollars/sklep/product_info.php?cPath=1_8&products_id=48[/url] czerwony odpuszczam, choć byłoby ślicznie no ale niech będzie że czerwień jest oklepana;) a co do żółtego to się zgadzam:cool3:
  7. [quote name='Agata_Roki']Ale Hiltony jakieś są bo w sumie na kupienie Rogza w stacjonarnym zoologu nie będzie mnie stać :evil_lol: I dzięki,przynajmniej wiem czego powinnam się spodziewać - przynajmniej się nie załamię,że pojechałam z zamiarem pomacania na żywo konkretnych wzorków :cool3:[/QUOTE] Nie pamiętam czy są Hamiltony, ale pamiętam że tam na prawdę NIC NIE MA!!!!!!!!!!!!!!!
  8. moje zdanie jest identyczne- nic ciekawego. Szerkanka, a do Twojego bym brała czerwony lub zielony ale w łapki:loveu:na czarnym lubie jeszcze zółty:cool3:
  9. jedno z moich zabójczo- fenomenalnych zdjęć:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ze wspaniałego spacerku:loveu:
  10. no oby w styczniu były, bo znów się może przedłużyć:roll:
  11. [CENTER][SIZE=4]...i dużo radości życia, codziennego uśmiechu, wspaniałych przyjaciół, wielu BISów i tego co sama byś sobie życzyła [/SIZE][B][SIZE=4][IMG]http://1.1.1.4/bmi/smileys.smileycentral.com/cat/36/36_16_4.gif[/IMG][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=DarkRed]Niech się spełnią Twoje najskrytsze marzenia!!![/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]
  12. jednak co dwa sznupy to dwa:loveu::loveu::loveu::loveu:
  13. byłam wczoraj na 2012:diabloti:jak dla mnie początek kiepski później robiło się coraz lepiej:lol: Nie jest to film na który poszłabym 2 raz, ale też nie żałuję wydania kasy.:razz: miał momenty gdzie łezka kręciła się w oku, ale chusteczek nie używałam;) Tyle ode mnie! weszka, to też nie do końca mój klimat filmów, tylko ja Cię proszę nie oglądaj go na DVD- jeśli już to tylko w kinie;)
  14. [INDENT][SIZE=5]Wszystko co było Twoim marzeniem [/SIZE] [SIZE=5] co jest i będzie w przyszłości, [/SIZE] [SIZE=5] Niech nie uleci z cichym westchnieniem, [/SIZE] [SIZE=5] lecz niech się spełni w całości. [/SIZE][SIZE=5]:beerchug:[/SIZE][SIZE=5]:cunao:[/SIZE][SIZE=5]:drink1:[/SIZE][SIZE=5]:knajpa:[/SIZE][SIZE=5]:cunao:[/SIZE] [SIZE=5] [/SIZE][/INDENT]
  15. Utwierdzacie mnie w przekonaniu że chce na niego się wybrać:loveu: Vectra wzruszył Cię ten moment z psem???:diabloti:
  16. [quote name='furciaczek']A widzial ktos "paranormal activity" ?? Czy to jeszcze nie weszlo do kin?[/QUOTE] U nas to bida w kinach, a o czym to?
  17. [quote name='furciaczek']Bylam na 2012, super film, strasznie nam sie podobal :) A "Galerianki" to o czym to?? To jakas nowa polska komedia??[/QUOTE] to jest o nieletnich prostytutach(często 14-15letnich) zarabiający w centrach handlowych
  18. [quote name='Vectra']no w końcu się raz ze mną zgadzasz :diabloti:[/QUOTE] w końcu coś mądrego napisałaś:roflt::roflt::roflt::diabloti:;)
  19. [URL]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/cd95008e.jpg[/URL] to jest fajne, ale jakoś ptaki i krajobrazy w Twoim wykonaniu najbardziej do mnie przemawiają:loveu:
  20. ja tam chce iść na 2012 i za pewne pójdę z Tz na mikołajki:cool3: podobno jeszcze galerianki są dobre, ale jakoś się zmobilizowac nie mogę:shake:
  21. Chyba jeszcze tego nie mówiła, masz bardzo fajny ten banerek:loveu::loveu::loveu::loveu: grunt to refleks:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. [url]http://img42.imageshack.us/img42/3364/dsc0021wa.jpg[/url] to jest rewelacyjne!!! [quote name='Vectra']:klacz: no foty miszcz !!! takie jak lubie , nie oddawaj Marcela !! ;)[/QUOTE] dokładnie,nigdy takiej Luny nie widziałam!!!
  23. a ja dziś jestem pozbawiona weny, nastroju i chęci dlatego zamiast rozpisywać się o ślicznej nowej obróżce poprostu będę życzyć miłej nocki;)
  24. no jest spis wystawców, ale szkoda,że nie ma stawki ilościowej(i z tego co mi napisali nie będzie) a jak mam jakąś konkurencję to tylko w swojej klasie:evil_lol: grunt to mieć szczęście:roll:
  25. Wow, już ma lepszą ta brodę:cool3: troszku ją skróciłeś co? a ptaszki po prostu miodzio:loveu:
×
×
  • Create New...