-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='malawaszka']nooo GRATULUJĘ!!!!!! :klacz: pokaż domek pokaż :) to pewnie druga psinka już niebawem co????? :kciuki:[/QUOTE] domek pstryknięty na szybko, po powrocie z długaśnego spacerku, niestety mało widać, bo nie chciało mi się przypinać drugiego obiektywu [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_7631.jpg[/IMG] kawałek tego co widać po prawej to 2 mniejszy domek 2pokojowy z łazienką i symboliczną kuchnią, tu będzie się mieściła nasza firma. Gasske planujemy pokryć na wiosnę więc pewnie w wakacje czarne kluseczki pojawią się na świecie:loveu: [quote name='eria']eh Ty szczęściaro :) !! Gratulacje ![/QUOTE] wiesz co dziś spotkaliśmy sporo psów na leśnych spacerach i jak będzie 2 sznaucer to przynajmniej na jakiś czas wracam do miasta na socjal. Z Gasska nie mam żadnych problemów, a te albo są agresywne, albo się boją:roll: Nie chce takich kłopotów;) [quote name='Justa']Ewcia, to jest to małe małe, co ostatnio do Polski przyjechało? Bo jeśli tak to już wcale nie takie małe ;) Kruczoczarna jest to na pewno, a póki co to przedewszystkim składa się z łap i dłuuuuugiego ogona :loveu: Co do zaproszenia - nie martw sie wpadniemy większą grupą to Ci się gości odechce :)[/QUOTE] i cudownego charakteru:loveu: trzymam Cię za słowo:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_7616-Kopia.jpg[/IMG]
-
te 2 rude plami sa urocze!
-
[quote name='ewka i haker']jak będę mieć lepszy obiektyw hahah [/QUOTE] e tam...akurat takie zdjęcia swoim możesz;)
-
[quote name='ewka i haker']no a ja mojemu brzydalowi nie zrobię takich zdjęc[/QUOTE] zrobisz, na pewno!!! [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/6-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/4-10.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/11-3.jpg[/IMG] Na dzis koniec;) ide do wyrka!!! Dobranocka:hand:
-
TEN POST NIE MA RACJI BYTU:angryy:
-
gdyby niebo było mniej szare foty były by lepsze, w Wawie też taka szarówka jest straszna!!! A u Wa sto podobno dziś wesoło!!!Nieźle zasypało???
-
i to są te foty do D?
-
[quote name='ewka i haker'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/16-1.jpg[/URL] jakie cudo:loveu::loveu: oj muszę kiedyś cię odwiedzić:loveu:[/QUOTE] no pewnie, że musisz!!!! Wszyscy zasznaucerzeni muszą:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu: Winona Grand Calvera (Kuga) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/9-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/8-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/10-3.jpg[/IMG] męczy Gass:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/5-4.jpg[/IMG] i na odwrót:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/7-1.jpg[/IMG]
-
[quote name='eria']portret konia jest cudny ! skąd Ty kunia wzięłaś ??[/QUOTE] a bo ja się nie chwaliłam:hmmmm: wyprowadzam się do domu pod Warszawę, tylko że dopiero na wiosnę, bo trzeba zrobić remont;) Na razie tydzień tu pomieszkałam i jest:loveu: mamy tu około 2000m odgrodzonego terenu więc Gasska ma raj:cool3:a wieczory przy kominku i winku są niezapomniane:loveu::diabloti: 3 minuty mamy do lasu, blisko jest stadnina:loveu: szkoda tylko, że w poniedziałek robota wzywa:roll: [quote name='Justa'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/2-4.jpg[/URL] A co to za dzieciak?[/QUOTE] To jest Kuga:loveu: była u mnie wczoraj:cool3: później dam więcej jej zdjęć:loveu: strasznie fajna ta mała i przez nią nie mogę się doczekać kiedy druga, czarna i brodata morda znajdzie się w moim domu:loveu: W odwiedzinach byłam też u Rumby Gagatkowej, zupełnie dziewczyny są inne, zobaczymy jak ich kariery wystawowe się potoczą, bo dziewczynki będą ze sobą konkurować;)
-
[quote name='eria']i jak ? wstałaś raniutko ?? ja tak ,o 10 hihih,a to tylko dlatego że czekam na weścika, inaczej mnie nic z wyrka by nie wyjęło :evil_lol:[/QUOTE] tiaaaaaaaaaa...wstałam dokładnie 10.18 i wszystko w zwolnionym tempie robiłam:evil_lol: strasznie senny dziś mam dzień :oops: z wyra bym najchętniej nie wychodziła:diabloti: No, ale spacerek musiał być, zresztą bardzo przyjemny:loveu: tyle, że fotki marne:roll: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/16-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/9-4.jpg[/IMG] i szczęśliwa Gass [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/3-8.jpg[/IMG]
-
[quote name='eria']śniegu to najlepiej nie focić.... Ale druga fotka jest bombowa !![/QUOTE] straszny słodziak z tego szkraba!!! [quote name='weszka']Oooo śnieg! Ponoć ma być bo dzisiaj znów bardziej zimowo u nas syfoza grande - plucha jak w listopadzie brrrr. Super zdjęcia :)[/QUOTE] zapowiadaj śnieżycę, ale jutro ma być tez trochę słonka:loveu:mam nadzieje, że wstanę raniutko(w co nie wierzę:evil_lol:) i pójdę na długaśny spacerek. Może jakieś foty uda się porobić:loveu: [quote name='ewka i haker']ooo i są zdjęcia :D:D właśnie jak focić w śniegu?jakie ustawienia mniej wiecej? ja mam masę zdjęć ale do D[/QUOTE] te też nie są moją dumą:evil_lol:więc Ci nie powiem, zawsze ustawiam aparat inaczej;)(no może prawie zawsze) [quote name='Unbelievable']wszytsko zalezy od warunków, jak jest mocne słońce to migawka nawet 1/1250 przy minimalnej przysłonie, czasem 1/600 to max ;) a jeszcze iso, ekspozycja, nie ma nic uniwersalnego... to jest MEEEEGA :loveu: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/3-7.jpg[/URL] czemu Gram na śniegu trzęsie się jak osika... :evil_lol:[/QUOTE] taka jestem na siebie zła z tymi fotami, albo śnieg przepalony, albo niebieski, albo któryś pies m coś ucięte:roll: [quote name='Kashdog']Świetne zdjęcia zimowe! Podpisuję się pod pytaniem Ewki :) Jakiego obiektywu użyłaś ? :razz: No i oczywiście szczęśliwego Nowego Roku 2010, spełnienia marzeń, pociechy z Gas oraz jeszcze więcej wystawowych osiągnięć :cool1:[/QUOTE] fotki były robione 50mm f/1,8;) ale zdecydowanie do takich zdjęć wolę 18-200 f/3,5-5,6 dziękujemy za życzonka:loveu:
-
Masz rewelacyjny opis na gg!!!!!:diabloti:
-
najlepsze życzonka na nowy rok!!!
-
i tu też mnie dawno nie było:oops: ale ostatnie foteczki spacerowe są bardzo fajne:loveu:
-
[URL]http://1.1.1.1/bmi/i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/dwunastygrudzien09/dwudziestydziewiatygrudnia09/DSC_6574.jpg[/URL] ja też chce taka pogodę do śniegowych fot:placz: piękne zdjęcia:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[url]http://1.1.1.2/bmi/i50.tinypic.com/27wuhyu.jpg[/url] ślicznotka!!!
-
[url]http://1.1.1.3/bmi/img136.imageshack.us/img136/6954/img03[/url] miodzio!!!!!
-
Kiedy wracasz???
- 21590 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
ale mnie tu dawno nie było:oops: Wszystkiego co najlepsze w nowym roku!!!!!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ja zaglądam:loveu::loveu::loveu: tęskno nam za Wami:loveu:
-
Mam nadzieję, że Sylwester był udany, a dzisiejszy dzień bez kaca!!!! Anuś aby wszystko o czym marzysz się udało w tym roku!!!!
-
[quote name='weszka']Menelki i tutaj się pojawiły ;) No nie licząc Gass w ringu - tam jest pełna elegancja ;)[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu: [quote name='ewka i haker']a wasze psy na parapecie spały :D[/QUOTE] tam tylko siedziały, spały w łóżku:diabloti: [quote name='kaho'][URL]http://i50.tinypic.com/1ephz.jpg[/URL] - to zdjecie mowi samo za siebie :cool3::thumbs:. Przy okazji zyczymy jeszcze wiecej tytulow i osiagniec w 2010 roku oraz swietnej zabawy Sylwestrowej!:laola::drink1::laola::cunao:.[/QUOTE] dziękuję:loveu: i również życzę wszystkiego co najlepsze:loveu: [quote name='Od-Nowa']ich łapy niestworzone by po podłodze chodzić - tylko na rąsie i parapeciki:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] no z rąsiami to nie przesadzajmy:diabloti:mój kręgosłup nie jest tak wytrzymały:evil_lol: [quote name='Doginka']Korzystam z chwili i przesyłam życzenia z zalanego deszczem Zakopanego;-) Baw się dobrze na zabawie sylestrowej;-)[/QUOTE] Dzięki łobuzie;) a teraz foteczki...zapomniałam jak focić śnieg:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/2-4.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/3-7.jpg[/IMG]
-
piękna zdjęcia!!!! A Sympulkowa pupkę proszę wymiziać!!! Trzymamy kciukasy za poprawę
-
Sylwia foteczki parapetowe i z szarym aniolkiem proszę na maila:loveu: a słodziak, to młoda sunia z hodowli Grand Sen:loveu::loveu::loveu: zapowiada się bardzo fajnie, a charakter ma rozbrajający:loveu:
- 21590 replies
-
oj tak życie nie jest sprawiedliwe, ale oby było lepiej niż gorzej i sily, apetyt i radość życia były jeszcze dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo!!!!