-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
Kojot powstawiaj tu więcej swoich prac:loveu:
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
:loveu:2 filmik jest przesłodki:loveu: -
[quote name='eria']oo fotka się pojawiła, z takim spojrzeniem bardzo sznaucerowym:diabloti:[/QUOTE] pojawiła się, ale tak mnie zaczyna to wszystko irytować że powoli zastanawiam się czy prowadzenie tego wszystkiego ma sens. Doginka chyba ze 4 lata prowadziła galerię, po to żeby dostać bana i żeby cały jej przybytek zamkneli:angryy: [quote name='malawaszka']to jest chore... niedługo będzie strach się odezwać inaczej niż "jaaakie piękneeee i sweetaśne"[/QUOTE] no właśnie..nie wiem co tu się dzieje:roll:
-
[quote name='LeCoyotte']hmm może i ta sama, ale wygląda na inną, chyba przez inne ułożenie głowy? W każdym razie mi się podoba taka jak w avku:p S. pokażę jak zdjęcie zrobię;)[/QUOTE] Ja wiem czemu ten avek Ci się tak podoba:evil_lol::diabloti: To chociaż daj jakieś inne foty.Please!!!!!!!!!!!!!
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ten najlepszy to na pewno z Lunką:loveu::diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Od-Nowa']baaaardzo apetyczne zdjęcie!! :lol: świetne![/QUOTE] dziękuję:lol: [quote name='LeCoyotte']noo jaka zmiana brody:cool3: bardzo dobrze powiedziane - szlachetniejsza;) ale gdzie tam wiejskie burki do szlachty porównywać:evil_lol: dlatego ja wolę poprzednią wersję (taka jak masz w avatarze?:hmmmm:) i chyba udało mi się taką wyciąć u Samby;)[/QUOTE] czyli taką jak ma teraz..to ta sama broda:loveu:pokaż Sambulkę:modla: [quote name='malawaszka']hahaha jak zobaczyłam fotkę to od razu pomyślałam o kerraczku, ale tylko odrobinkę bo kerraki to mają przecież kozią bródkę[/QUOTE] u doginki usuneli nasze posty:angryy:
-
eriaczku nie wiem czy przeczytasz coś u doginki bo wszystkie posty usuwa admin:angryy:
-
[SIZE=6][COLOR=Red]Co tu się dzieję, czemu wpis małejwaszki i przede wszystkim mój zostały usunięte??? Czy złamałam regulamin czy to co napisałam było niewygodne??? dla nie uświadomionych nie pytam Doginki tylko ADMINA!!!! Proszę o odpowiedź!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]
- 21590 replies
-
[quote name='Od-Nowa']do wstrzemięźliwości zakupowej wzywać nie będę na pewno... powiem więcej!! dodałam nowe fanty :-) hehe[/QUOTE] Ty kusicielko wstrętna:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: [URL="http://s444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/?action=view¤t=DSC_6543-Kopia-Kopia.jpg"][IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6543-Kopia-Kopia.jpg[/IMG] [/URL]
-
To pierwsze foto F. jest cudowne:loveu:takich to mi nigdy mało:razz: idz jeszcze do galerii doginki przed snem:angryy:
-
[quote name='Justa']A właśnie że aktualnie Ewa, MUSIMY w końcu na ten spacer.. Tak jakoś bliżej świąt może jak mi sie sytuacja na studiach ustabilizuje, mmm? Galinę w dereczkę ubieram i możemy jechać ![/QUOTE] chodziło moi o te, co Ci wysłałam ale Ci gg padło:diabloti: No pewnie, że MUSIMY, może weźmiemy jeszcze na spacer tą czarna średniaczkę do której nie mogę się wybrać:oops:tylko pamiętaj, że od 18-20 podbijam Litewskie ringi:cool3:
-
a fotki nie aktualne:eviltong:
-
też Wam się zachciało nowego zwierzątka
-
fajniusie foteczki:)wyrobiłaś się z tymi fotami jestem pod wrażeniem!
-
[quote name='Od-Nowa'][B]wreszcie skończyłam więc: ZAPRASZAM SERDECZNIE NA NOWY BAZAREK PSIOWY NA KIELCE :-) :-) :-)[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-i-Pani-ROGZ-karlie-KONG-RC-karmy-turkusy-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09[/URL][/QUOTE] świetnie go zrobiłaś, ciężko się powstrzymać, żeby czegoś nie zamówić:cool3: [quote name='eria'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/g-Kopia.jpg[/URL] ehhh mnie się podobuje bardzo bardzo !!!!!!!!! wiem-nic odkrywczego nie napisałam[/QUOTE] ufffff...już myślałam, że mam jakiś spaczony gust:evil_lol::diabloti:
-
[quote name='Justa']A ja jestem zdania - nie ruszać brody ! Ja od lat nie ruszam :p[/QUOTE] [quote name='weszka']Hahaha nie twierdzę że jest bleee ale nie chwyciła mnie za serce ;) Justa popieram! Nie tykać brody ;) Ale swoją drogą to tylko mogę pozazdrościć że Gass ma takie brodzisko że jest co kombinować z kształtem... może jakiś przeszczep dla moich ;)[/QUOTE] jakbym jej nie cięła brody to by ją ciągała po ziemi:evil_lol::evil_lol::evil_lol: i wcale nie ma czego tu zazdrościć bo ona zaraz po wystawie wcale nie wygląda jakby była odpicowana:angryy:
-
Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie
ariss replied to Wojtecki's topic in Championaty i tytuły
[quote name='Aziza']Dorosły championat Polski: wniosek wysłany ok. 6 września 2009 (po wystawie w Przemyślu) dotarł do nas dzisiaj (23 listopada). Czas oczekiwania - 2 i pół miesiąca.[/QUOTE] [quote name='McDzik']26 wrzesnia skończył, 12 października wysłane, doszło dziś, czyli 23 listopad, czyli równe 6 tygodni czekania.[/QUOTE] no to ja jutro dzwonię do Związku:mad: -
[quote name='Justa']Ale będzie rozkmina teraz :p[/QUOTE] a żebyś wiedziała:evil_lol: [quote name='weszka']Jakoś tak całokształt mi nie podszedł - wyszła terierowata w wyrazie, a przecież taka nie jest. Może za bardzo ma zaczesaną brodę do przodu i przez to że grzywka zlała się z brodą i grzbietem kufy, ucho jakieś niewidoczne i całość wygląda tak właśnie a la kerry blue ;)[/QUOTE] kerry blue mówisz...to się małejwaszce będzie podobać:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: tak do przodu to jej się sama teraz układa, mi tam się dalej foto podoba:cool3: ale jak ktoś jeszcze powie że jest bleeeee to wywalę z kompa;):roflt:
-
[quote name='Cheritka']mama mi mówiła; [B]Za autobusem [/B] [B]i facetem się nie biegnie [/B] [B]przyjdzie drugi[/B] ;) !!!!!![/QUOTE] dobrze Ci mama gadała!!! Tego kwiatu jest pół światu!!!
- 21590 replies
-
[quote name='Justa']Tylko ciiiiicho, bo baby zawsze robia wielki lament po wizycie u fryzjera, i nam Gasska w depresje popadnie ! :p[/QUOTE] ona nie jest po fryzjerze:shake:to już zaroślak:evil_lol: tu była 2tygodnie po robieniu Poznań:ta sama (już zmieniona)broda) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/14.jpg[/IMG]
-
[quote name='Justa']Nawet nie wiesz jakbym chciała.. ale nie mam złudzeń, nie umiem tego tak jakbym chciała umieć (w sumie zazwyczaj tak jest, bo choruję na nadgroliwość :P) ale nawet nie umiem tak jak powinnam. W dodatku nie umiem lać wody, a to będzie wymagane i wysoko cenione. Jestem na straconej pozycji, ale kciuki trzymajcie ![/QUOTE] e tam, poczekamy na wynik...ja tam swoje wiem:diabloti: [quote name='weszka']Kupiłam MP (też co miesiąc kupuję) no i obejrzałam zdjęcie. Głupio skadrowali no ale najważniejsze że jest :) I teraz... napiszę to po raz pierwszy... coś mi się nie widzi Gass na tej focie [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/g-Kopia.jpg[/URL] :shake: Normalnie nie mogę uwierzyć w to co napisałam :oops::roll:[/QUOTE] i jakieś za ciemne jak na moje oko:roll:ale czego się nie robi dla wygrania lustra:evil_lol::evil_lol::evil_lol:no dobra dla możliwości wygrania lustra:evil_lol: ale broda czy co Ci się nie widzi??? hmmm...no ciekawa jestem. Ta broda to taka broda jaką miała przez ponad 2 lata swojego życia, ostatnio była zmieniona i mi do końca to nie pasowało więc postanowiłam powrócić do strych czasów:razz:
-
kurcze, wszystkie 3 to aż dziwne:roll: Trzymam za szybki powrót do zdrowia...inaczej być nie może ;)
-
[quote name='Justa']Proszę mnie nie szantażować, bo potem będziesz mieć mnie na sumieniu jak nie skończe studiów ![/QUOTE] My tu wszystkie trzymamy mocno kciuki więc jak zwykle zdasz to badziewie bez większych problemów;)
-
ciekawe po kim:diabloti:
-
[quote name='Justa'] Ojej, nie ma mnie na gadu, nawet nie włączyłam, a muszę uciekać do fizjologii już :( W weekend Cię napadnę i nie będzie zmiłuj już wtedy ![/QUOTE] zobaczę czy się nie rozmyślę do tego czasu:eviltong::diabloti: