Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. wszystkie zdjęcia z uroczym szczeniakiem są przesłodkie!!!!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu: [URL="http://1.1.1.4/bmi/i46.tinypic.com/5y5c8y.jpg"][/URL]
  2. To i ja przyszłam się przywitać:cool3:
  3. [quote name='eria']Wesołych Świąt !! Karteczka cudna! :)[/QUOTE] też mi się podoba:diabloti: [quote name='Unbelievable']nie wiem co znaczy V1 ale reszta- łaaaa :mdleje: zdecydowanie gratuluję :loveu:[/QUOTE] V1 = doskonała 1 dziękuję:lol: a tu z ringu...jedno jedyne, ktoś wpadł na wspaniały pomysł włączenia klimatyzacji przy ok. -18C:angryy: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6863.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Unbelievable']Chwila, wyników nie było czy ja jestem ślepa i nie doczytałam? :placz: pucharki dwa, to chyba gratulacje się należą? :hmmmm:[/QUOTE] zapomniałam:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [COLOR=DarkRed][B]2x V1, 2x CAC, 2x CACIB, 2x SHOW WINNER, 2x BOB[/B][/COLOR]
  5. [CENTER][B]Tradycyjnie jak co roku [/B] [B]sypią się życzenia wokół. [/B] [B]Większość życzy świąt obfitych [/B] [B]i prezentów znakomitych, [/B] [B]a ja życzę, moi mili, [/B] [B]byście święta te spędzili [/B] [B]tak jak każdy sobie marzy, [/B] [B]że mu kiedyś się przydarzy. [/B] [B]Może cicho bez hałasu [/B] [B]wyjeżdżając gdzieś do lasu, [/B] [B]może w gronie swoich bliskich [/B] [B]jedząc karpia z wspólnej miski, [/B] [B]może gdzieś tam w ciepłym kraju [/B] [B]czując się jak Adam w raju, [/B] [B]może lepiąc gdzieś bałwana, [/B] [B]jeśli śnieg popada z rana. [/B] [B]Może tak jak to lubicie [/B] [B]licząc dziury na suficie, [/B] [B]sami zresztą chyba wiecie, [/B] [B]gdzie najlepiej się czujecie. [/B] [B]Takie dla Was mam życzenia [/B] [B]na Święta Bożego Narodzenia. [/B] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/christmas-Kopia.jpg[/IMG] [/CENTER]
  6. [quote name='weszka']Doginko a były jakieś olbrzymie pieprzaczki?[/QUOTE] nie było :shake:
  7. [quote name='weszka']Bardzo wam dziękuję za kciuki i dobre myśli :loveu: Po pierwszej wstępnej diagnozie nie ma optymizmu :shake::-( Będziemy próbować jeszcze przed świętami zrobić dodatkowe badania i konsultacje zlecone przez naszą wetkę żeby mieć już pewność co to za cholerstwo. Może uda się pojechać dziś lub jutro jeśli będzie lekarz, a jak nie to będziemy działać na miejscu bo nie ma czasu :roll:[/QUOTE] Jesteśmy z Wami!!! Oby wszystko było dobrze!!!!Musi być!!!!
  8. :kciuki: trzymam kciukaski z całych sił:kciuki::kciuki:
  9. rozwaliły mnie te ostatnie zdjęcia:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. [quote name='malawaszka']marako ma olbrzymkę :) a nawet dwie, ale jedna to schroniskowa bida :)[/QUOTE] kurcze, czy ja z nią u Weszki nie gadałam:hmmmm: i czemu tu nie ma kolejnej olbrzymiej galerii:mad:
  11. takie foteczki to ja bez końca mogę oglądać:loveu:
  12. świetnie, że Hak doszedł do siebie!!!
  13. ale ja uwielbiam zimowe foteczki
  14. [quote name='weszka'][B]gratulacje dla litewskiej mistrzyni[/B] :)[/QUOTE] Dziękuję:loveu: [quote name='ewka i haker']ja tez bardzo gratuluje!!!czekam na zdjęcia:)[/QUOTE] za dużo fot nie mamy, bo było zimno!!! [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Litwa2009-zmniejszone.jpg[/IMG]
  15. Tak na szybko foto zrobione(marne) ale ja mam takie:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6880.jpg[/IMG] Kojot mnie chyba nie zabije:evil_lol: jeszcze do poprawki ale na te rasy ozdobne patrzeć nie mogłam:evil_lol:
  16. [quote name='marako'] Gassira poza tym jest [SIZE=4][B]chyba[/B][/SIZE] najpiękniejszą sunią, jaką widziałam (na fotach), nie umniejszając Gordonowi i innym znajomym pieskom. Tym bardziej gratuluję Wam obu sukcesu litewskiego.[/QUOTE] jak to chyba:mad::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dziękujemy za gratulacje:cool3: powiedz nam coś o sobie, masz średniaki?czy miniki? ciekawość nas zżera;) [quote name='malawaszka']woww marako to kto zostanie tatusiem? i czemu akurat on :lol: Gratulacje dla Grodonka i Gassiry :laola:[/QUOTE] dzięki kochana:loveu:
  17. [quote name='gops']nie ma pisalam juz keidys ze beda dopiero najwczesniej w lutym maja jakies opoznienie u nas , rozmawialam z tym facetem co sprowadza to do polski[/QUOTE] tak pamiętam, ale tam też miały być jakoś tak jak mówisz ale są wcześniej tylko niestety nie wszystkie rozmiary
  18. nie wiecie czy w Polsce są już nowe rogzy??? właśnie wróciłam z Litwy i u u nich już są, ale tylko same wielkie rozmiary w zaciskach:angryy:
  19. [url]http://i47.tinypic.com/206n03d.jpg[/url] jakie szczęśliwe...hihihi
  20. zawiesiłaś go na kołku:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: czego się nie robi dla dobrego zdjęcia:diabloti: [URL]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/jesien%2009%20pazdziernik/kokos/DSC04668.jpg[/URL]
  21. [quote name='eria'] Ariss wybacz,ja totalnie nie mam weny, zrobiłam teraz trzy kompleciki i nic a nic mi się nie podoba heh... Więc kartki na Twoje wymagania się nawet nie podejmuję[/QUOTE] jak doginkowy banerek jest brakiem weny to ja pytań nie mam :evil_lol::loveu: ja i duże wymagania:niewiem: ja tylko wiem co Ty potrafisz:diabloti:
  22. wow...jestem pod wrażeniem:crazyeye::loveu: eria ma wenę:diabloti:
  23. [quote name='Asiaczek']Czy ktoś dostał juz potwierdzenie? Czy ich wogóle nie będzie? Jak to jest z wilnem...? pzdr.[/QUOTE] ja dostałam potwierdzenie przed końcem zapisów jeszcze ;) przyznam się, że doznałam szoku jak otworzyłam skrzynkę około 20 listopada;) napisali, że numerek do odbioru na ringu. Do zobaczonka:lol:
  24. [quote name='eria']Ariss oczywiście ! Świetny pomysł ! Odpłatnie:diabloti::diabloti::diabloti: p.s. Ty cierpisz na bezsenność ? :razz: Doginka-zrobię wieczorkiem ;) Vectra - szlag mnie trafia po prostu... do paru dni wstecz było wszystko ok najwyraźniej i rozdzielczość moja nie była problemem, a teraz nagle ja mam grzebać w kompie,żeby zmienić,zeby szanowne dogo zechciało nieucinać fot ,choć wcześniej nie cięło :angryy::angryy::angryy: a niech ich wszystkich............................[/QUOTE] za tą kartkę świąteczną zostawię Ci pod choinką ciasteczka:diabloti: żebyś wiedziała, że cierpię:placz: codziennie chodzę spać po 4:placz:a wstaje o 8:placz: mi na szczęście dogo nic nie ucina:crazyeye: jeszcze tego by brakowało:roll:
  25. Eria powinna co święta zabawiać się w św.Mikołaja i dla swoich ukochanych cioteczek(szczególnie zasznaucerzonych) przygotowywać banerki:loveu::razz::diabloti: albo karteczki świąteczne:loveu: ja jestem za tym drugim:razz::loveu::diabloti:
×
×
  • Create New...