Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. Czarny jest miodzio:loveu: Ale Sylwia nie łaź tam kusić los:shake: Nikus Cię nie obroni:scared:
  2. [quote name='Vectra']w ramach walki z nudą chwilową i oczekiwaniem .... bawiłam się tą fotką - ciekawe efekty można uzyskać ;) a możesz mi ją przesłać w większym rozmiarze ? to sobie zrobię taperkę - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Doginko - fotoszop - obraz - dopasowania - barwa i nasycenie , musisz zaptaszyć okienko "koloruj" i miłej zabawy ;) potem krzywe , kontrasty , tony , poziomy ;)[/QUOTE] Tobie na prawdę musiało się nudzić:-o:evil_lol: ja tam tylko jeden suwak przesunęłam:diabloti:
  3. ja to jak zwykle najbardziej lubię takie wspólne:loveu: [url]http://img13.imageshack.us/img13/6411/dsc9628.jpg[/url]
  4. to nie Raper;):diabloti:
  5. [quote name='Doginka']Rewelacyjne te psiuchy są, lepsze od Św. Mikołaja:diabloti::loveu:[/QUOTE] [quote name='eria']fajny filmik !!! :)[/QUOTE] ktoś miał świetny pomysł:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/d-Kopia-1.jpg[/IMG]
  6. [quote name='PATIszon']Drogi Modzie kimkolwiek jestes! Zmien prosze tytul watku na "Sila zlego na jednego" albo cos w tym stylu, bo z galeria to od dłuższszego czasu ma niewiele wspolnego"....... Żenua.......[/QUOTE] Nie wiem czy widzisz, że od dłuższego czasu próbuje się czegoś dowiedzieć, o groomingu sznaucera średniego i proszę o zdjęcia specjalistę. [quote name='Grey']A ja będę się cieszył, żeby Panie były bardzo dobrymi groomerkami.Powoli poszukuję godnego zastępcy.Zdjęcie niewiele pokazuje.Dla mnie szczególy są ważne.Tutaj na forum podchodzę do spraw poważnie.Warto rozmawiać,a nie tylko bawić się diabełkami. Agnieszka odpisz Dariannie o seterze.[/QUOTE] ja nie jestem groomerka:shake: i tak właściwie nie mam zamiaru być. To po pierwsze. Po drugie jak widzisz prosiłam Cię o zdjęcia, bo chciałeś się podjąć przygotowania mojego sznaucera na show. Mam Cię barć w ciemno??? Bo mówisz że jesteś specjalistą??? Jeśli mówisz o poważnej rozmowie to ją podejmij! Bo na połowe (dla mnie wżanych) pytań nie odpowiedziałeś!
  7. to jest fajowe:loveu: [url]http://images6.fotosik.pl/584/84881f3edad28941.jpg[/url] szkoda tylko, że jedno na smyczy, bo by pewnie sobie pośmigały:loveu:
  8. [quote name='Doginka']Dokładnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Po maluchu?:beerchug::drink1::knajpa:[/QUOTE] bo to jednym:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: mam do Ciebie interes leze na gg:razz: Eriaczku nie bij, my chcemy żebyś raniutko miała nową stronę na foteczki:diabloti:
  9. [quote name='Doginka']Pokażesz mi na Litwie?:diabloti:[/QUOTE] ale po pijaku:drinka::beerchug::drinka: Eria nas za te pogaduchy opierdzieli:diabloti: no ale foty miały być od nowej strony, a nie ma:mad: Właścicielka galerii się nie stara to my tu robimy sztuczny tłum:razz::diabloti::evil_lol:
  10. [quote name='Doginka']Wow, babo jak to zrobiłaś:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/QUOTE] normalnie:diabloti:
  11. [quote name='eria']Ariss chodzi o to że Inka se swego czasu wywołała 3 zdjęcia moich kropelek w dużym rozmiarze by powiesić se na ścianie , a te różane kropelki jeszcze wtedy nie istniały ;) fotki na nowej stronie jakieś bylejakie będą[/QUOTE] no to w czym problem;) Niech sobie zrobi prezent na gwiazdkę i wywoła kolejne 3 fotki na ścianę:razz:
  12. [quote name='zuzolandia']:placz::placz::placz::placz:[/QUOTE] czego beczysz, ta przeróbka to w końcu dla Ciebie:eviltong:
  13. to jak już 2 się odważyły to i ja spróbowałam;) o to efekt:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/PC039366.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Doginka']Ewa idę teraz polować z aparatem na bobry, ale jak wrócę to odezwę się na GG;-) Musimy ustalić ważne rzeczy przed wyjazdem;-)[/QUOTE] :lol: a teraz mam dla Was filmik:razz: wiem, żejest troszke za wcześnie ale później pewnie o nim zapomnę;) [url]http://www.youtube.com/watch?v=AUtPKbMwnRo&feature=player_embedded[/url]
  15. [quote name='Doginka']Super w nowej obróżce:loveu: Gdzie kupiłaś świecące obróżki i ile zapłaciłaś? Ja szukam od roku i dalej nic nie znalazłam ciekawego:shake:[/QUOTE] jak czytasz:evil_lol: wydało się:eviltong: z polecenia Tani, a właściwie to chyba Tania je przywiozła:razz: i to za jakies grosze;) ale już dokładnie nie pamietam jak to było:diabloti:
  16. mi też dogo nic nie ucina;)
  17. Niestety nie mam więcej zdjęć gassuli:shake: mam ze dwie lub 3 foteczki Baaja z cudownego spacerku:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6780.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/1-1.jpg[/IMG]
  18. foty pierwsza klasa!!!Już się nie mogę doczekać kolejnej porcji:razz::loveu:
  19. jakby mi taka fota wyszła to bym oszalała z radości:loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie bądź taka skromna;):diabloti:
  20. [URL]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/KopiaDSC_3237.jpg[/URL] jestem pod wrażeniem:loveu::loveu::loveu::loveu:
  21. [quote name='Doginka'] Niestety Ewa nic mi nie wspominała o spacerku, więc żyłam sobie w nieświadomości:razz:[/QUOTE] bo ja nie wiedziałam czy mogę z reszta nadal nie wiem i jakoś mi z głowy wyleciało
  22. [quote name='Justa']Sylwia, Ewa - czy w piątek w końcu sie umawiamy na dręczenie Galiny?[/QUOTE] W piątek mam najpierw prezentacje, a później spotkanie w jednej firmie. Wszystko miało być w czwartek ale przesuneli mi na 11:roll: Termin jeszcze jest ruchomy więc nie umiem dziś odpowiedzieć czy mogę:roll:
  23. ja myślałam, że huba, a portrecik ja bym chętnie chciała, ale kasy teraz nie mam:placz:
  24. a zastanawiałam się czy usunąć Celara z tego foto, ale się powstrzymałam bo wiedziałam, że będą takie komentarze:diabloti: tu dowód a teraz zapatrzony;)
  25. ale chodzi o moment, podoba mi się:eviltong:
×
×
  • Create New...