Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='kaho']Sylwii, Ty sie tak nie stresuj :glaszcze: bedzie dobrze - Dominice na pewno sie uda, a z Holly 'jak Bog da to i partia pozwoli' - luzik:sg168:.[/QUOTE] to jest dobre podejście:)
  2. [quote name='Magda25']Jest jest ;) Właśnie odebrałam Floral Tartan :loveu::loveu::loveu: Mój pierwszy rogz :) Zobaczymy jak sie spisze.[/QUOTE] skąd masz?!!!!!!!!!!!!:crazyeye: gdzie zamówiłaś, ja nigdzie nie mogę dostać:placz: Twój pies na pewno wyjdzie z tej obroży i ucieknie:diabloti: mogę Ci pójść na rękę i odkupić od Ciebie, żebyś się już martwić nie musiała:diabloti::evil_lol:
  3. nigdy nie zapomnimy [*]
  4. [quote name='Justa']Ewuń wiesz już coś na temat wtorku? Bo ja się szykuję z moim maluchem :p Jestem równie podniecona tymi maluchami jak Ty :loveu: I bądź pewna, że się wproszę :diabloti: (ale w zamian fotki będą :p)[/QUOTE] Będę wiedziała w niedziele;) Nie musisz się wpraszać, sama Cię zaproszę!!! [quote name='Unbelievable']a mogę zadać niedyskretne pytanie? :diabloti: przyjedzie rep czy samo zamrożone "dobro" ? : P[/QUOTE] Przyjeżdża do nas pies z krwi i kości;)
  5. [quote name='zuzolandia'][B][I]moje choc wykropione to dziadostwo złapały Zuzi jednego prawie z oka wyciągłam a Fruziolkowi chyba z 6 w przeciagu miesiąca ...a unikamy wysokich traw i jak narazie lasu wrrrrrrrr........... [/I][/B][/QUOTE] no my po lesie chodzimy często, ale ma tego farta, że Gasska bardziej szaleje na ścieżkach i nie zapuszcza się w żadne krzaki. [quote name='eria']Eeee kleszczy nie ma :) Foksiątko było zakroplone 25.03.2010 więc fiprex powinien już powoli przestać działać, a póki co nie miała jeszcze ni sztuki kleszcza![/QUOTE] ciesz się kobieto, brak kleszczy to chyba największe dobrodziejstwo natury jakie może teraz być...hihihhi:)
  6. Miśka jest mądra dziewczyna i nawet jak jej poszło trochę gorzej niż na dwóch pozostałych egzaminach to i tak na pewno napisała lepiej niż inne dzieciaki i wyjdzie na tym całkiem dobrze:) zobaczysz!:)
  7. [quote name='eria']ze stanów :crazyeye::crazyeye::crazyeye: tak sądziłam że w Polsce to na pewno nie znajdziesz nic co by Ciebie usatysfakcjonowało :evil_lol: i wcale się nie dziwię, ale żeby aż USA hihihi;) czekam niecierpliwie aż nam tego szczęściarza przedstawisz![/QUOTE] w Polsce to zdecydowanie nie ma czym kryć:shake: i jakoś nie zapowiada się żeby to uległo zmianie:roll: Ja szukałam partnera dla Gass chyba z 8 miesięcy studiując rodowody, przeglądając dzieci po tych reproduktorach jakie mnie interesowały, starałam się jak najwięcej dowiedzieć o wadach jakie mają. Znalazłam około 4 reproduktorów których zdecydowanie chciałabym użyć. Więc jeśli kiedyś będę znów kryła to drogę poszukiwań mam już przetartą;) [quote name='smallpati']Nie? Coś przegapiłam? :oops:[/QUOTE] nic nie przegapiłaś:diabloti: ale ja babcią nie będę tak szybko:diabloti: raczej mamą chrzestną:eviltong:
  8. [quote name='ewka i haker']szkoła to jedno a drugie że przestałam robić jakoś zdjęcia[/QUOTE] swoich pasji nie wolno zaniedbywać;)
  9. [quote name='kaho'] Melduje, ze zmniejszona do ok. 35g :cool3: - specjalnie ja namoczylam, aby ilosciowo zdawalo sie wiecej:evil_lol:.[/QUOTE] błahahaahha:roflt::roflt::roflt: chyba z lekka :stupid::stupid::stupid::diabloti::evil_lol:
  10. tak patrze na te długie trawy i się zastanawiam czy kleszczorów tam nie ma, ostatnio wyjęłam jednego paskudnika z Gasski i jestem przewrażliwiona.
  11. [quote name='Asiaczek']Hejka, my jesteśmy gotowi na nowe fotki Nesika, przyrody, kuników też:) [/QUOTE] o ja też na to czekam:)
  12. tak ,obie się meldujemy:) tylko że mi się wcale nie chce:diabloti: w tym samym czasie jest finał w siatkę i chętnie na niego bym poszła- bileciki mam:razz:
  13. [quote name='Elitesse']ona na kazdym zdjeciu tak wyglada jakby miala 'krowie' tylne nogi nie umiem tego slowami okreslic generalnie jakby ja przeciac w pol to przod ma fajny ale tyl juz nie[/QUOTE] nie ma psów idealnych, każdy ma swoje wady i zalety;) [quote name='eria']kto będzie wybrankiem Gass ? Albo inaczej - czy znalazłaś godnego psa już ? :)[/QUOTE] pewnie, że znalazłam:razz: choć nie było łatwo:diabloti: nic mi się cholera nie podobało, a jak już mi się podobało to albo dawno z TM, albo ma wady których nie chce mieć u siebie:roll: jedyne co mogę teraz zdradzić to to, że przyjeżdża do nas ze Stanów:razz: więc jeśli kogoś interesuje typ niemiecki to u mnie go nie znajdzie:diabloti: [quote name='smallpati']No ja się nie dziwie że będziesz się stresować, w końcu nie pierwszy raz się zostaje babcią :D[/QUOTE] nie pierwszy raz:hmmmm::diabloti: Kuga [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3067-Kopia2.jpg[/IMG]
  14. nigdy nie zapomnę jak byłąm u Ciebie w odwiedzinach i Gass zjadła obrzydliwe gówno...............a bleeeeeeeeeeeeeeeeeee.........
  15. [quote name='Elitesse']dla mnie ta Kuga jest dlugawa i jakbys jej nie ostrzygla to taka bedzie i ma strasznie dziwnie ustawione te tylne konczyny - bez katowania, jak tam zostawisz duzo wlosa to jeszcze bardziej to uwydatnisz[/QUOTE] tak Kuga jest długa, było to już widać jak była szczeniakiem, ale co innego zadecydowało o jej wyborze;) Ona na tym zdjęciu stoi na trzech łapach, może dlatego masz takie wrażenie. [quote name='smallpati'][URL="http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3390-Kopia-Kopia2-Kopia.jpg"]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3390-Kopia-Kopia2-Kopia.jpg :loveu:[/URL] Witam ;) Oglądałam waszą stronę ostatnio, nie wiedziałam że Gassi już się tylu tytułów dorobiła, no i że planujecie szczeniaczki :loveu: z niecierpliwością będę tego oczekiwać :evil_lol: A co do fryzury to wg. mnie jest fajnie, tyle że ja się nie specjalizuje w sznupach :p[/QUOTE] ja też z niecierpliwością będę oczekiwać tych szczeniaków, a ile przy tym stresu będzie:evil_lol: [quote name='despera']Witam się i GRATULUJĘ!!! Supr osiągnięcie:D [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/4-12.jpg[/URL] przepiękne:loveu:[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: Bardzo chciałam ukończyć Intera przed kryciem i udało się:multi:
  16. [quote name='Doginka']Ok, to był kundel wilczakopodobny:lol:i uparty jak wilczak;-) Oj widzę, że ty strasznie chcesz mi dokopać:roflt:Przyjedź i dokop mi w realu:lol:A potem napijemy się winka i zjemy placuszka po węgiersku;-)[/QUOTE] :mdleje:Tu nie chodzi o dokopanie . Weszłaś na temat którym się interesowałam i co nieco na niego wiem, dlatego się dopytuje, a swoje tezy wypowiadam całkiem sensownie je argumentując. Jeśli Ty masz rację to równie sensownymi argumentami mogłaś mnie wyprowadzić z błędu:eviltong: Ja przecież nie zapieram się przty swoim, po prostu poddaje pod wątpliwość Twoje słowa dotyczące rasy psa o którym mowa. To tak jak ktoś kiedyś weszce wmawiał, że ona nie olbrzymów p&s bo takie nie istnieją;) Trzeba odpowiadać za to co się mówi:diabloti:
  17. [quote name='Doginka']Ewa prosiłaś nas o radę, więc napisałam co myślę, ale nie mam zamiaru Cię krytykować. Każdy robi po swojemu;-)[/QUOTE] chyba mnie odbierasz przez pryzmat rozmowy u Justy;) zupełnie nie potrzebnie! każdą radę cenię i uważam, że masz rację i tez by zrobiła tak jak podałaś na pierwszym przykładzie(wyszło mi to nieco inaczej, ale dlatego szukałam rady)! pewnie będę musiała się dostosować do tego co będą chcieli inni i też byłam ciekawa co o tym myślicie.
  18. ja nie mówię o szkoleniu psa, tylko o szkoleniu psa rasy czechosłowacki wilczak i nikt mi nie wmówi, że to jedno i to samo. Wybacz ale Gordon a nawet najgrzeczniejszy wilczak to niebo a ziemia;) I ja nie twierdzę, że nie potrafiłaś nauczyć psa siadać itd... tylko twierdzę że nie był to wilczak:diabloti: musiała byś mieć jednego z pierwszych przedstawicieli tej rasy na świecie, a to mało realne. Pseudohodowli tych psów w tym czasie jo którym jest mowa nie było;) a poza tym wcześniej mówiłaś, że był to pies z hodowli i mogłaś wybrobić rodowód, tylko nie wiedziałaś z czym to się je...jakaś niezgodność się wkradła:eviltong:
  19. [quote name='Doginka']Pamiętaj, że robisz ją na wystawę, więc rób tak, aby było ok;-)[/QUOTE] średniakom często goli się przedpiersie, poza tym trzeba się dostosować to tego co chcą właściciele...w końcu to im ma się podobać najbardziej;)
  20. [quote name='Doginka'] Ewa, nie bądź pewna - ja od dziecka miałam ambicję tresera:lol: Byłam uparta bardziej od Baszkira, pamiętam ile razy mnie dziabnął, ile razy zwiał, potrafił przechodzić po siatce poza podwórko i wiać do lasu na zajączki:roflt: Ale to był wspaniały pies:loveu: Musiał być skoro go tak dobrze pamiętam, chociaż miałam go tak krótko, bo jak już mówiłam mama oddała go cioci na podwórko:mad: Jeździłam tam i układałam tego uparciucha;-)A wzorowałam się na książce do szkolenia policyjnych psów:lol:Krok po kroku;-) Od dziecka miałam do tego zamiłowanie:roll: ale przecież nie musisz mi wierzyć:shake:[/QUOTE] Tu nie chodzi o wiarę, myślę że po prostu się mylisz;) wejdź na wolfdoga i poczytaj trochę, będziesz wiedziała skąd mam takie wątpliwości;) szkoleniowcy, którzy od lat siedzą w swoim zawodzie, znają różne przypadki psów często sobie nie radzą z tą rasą, a co dopiero 8 letnie dziecko. Poza tym 26. listopada 2002 przyszedł na świat [URL="http://www.zperonowki.com/html/pol-miotA.html"]pierwszy miot[/URL] tej rasy w Polsce!!! wolfdog ma świetną baze miedzynarodową więc jeśli pies był kupiony nawet tak dawno temu to po imieniu i nazwisku kupującego łatwo dojść czy taki pies został sprzedany:cool3:
  21. [quote name='Doginka']Całkowicie to nie, ale można jeszcze tak;-) - pozbywasz się tego "dzioba z przodu i optycznie skracasz Kogę;-) [IMG]http://i42.tinypic.com/t6ayvn.jpg[/IMG][/QUOTE] tak to raczej nie, ja jej wcale dużo kłaka nie zostawiłam, ona ma bardzo ładne przedpiersie.a jak jej takie króciutkie nie wiadomo co będzie sterczało to będzie brzydko.wiadomo, że inaczej to wygląda na zdjęciu a inaczej w rzeczywistości.No i to jeszcze trzeba umieć zrobić:evil_lol: Jej hodowczyni chce na łyso
  22. [quote name='Doginka'] Po mojemu, to ja bym jej trochę dłużej zostawiła od spodu (przedpiersie), żeby pogłębić klateczkę;-) Ale to moje zdanie, więc się nie przejmuj;-)[/QUOTE] to mam dwie opinie, już słyszałam, żeby jej całkowicie zgolić.
  23. ale mnie zaskoczyłaś! Ważne żebyś była szczęśliwa, tego Ci życzę!
  24. fajnie ją zrobiłaś:) a tatunio jaki lśniący:loveu: Idź do mnie mi doradzić;)
×
×
  • Create New...