-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='Justa']to jest woza prawda? mniejsze rozmiary mają takie badziewne zapięcia, którym nie ufam..[/QUOTE] to jest ferplast;)
-
[quote name='Justa']A ja choruję na coś skórzanego - jak ta pierwsza po lewej :loveu:[/QUOTE] ja ją bardzo lubię! musisz koniecznie kupić coś takiego Galinie- ślicznie jej będzie:loveu:
-
[quote name='Justa']No dobrze, więcej Cie nie zagadam :diabloti: Oto jak mi jaszczurka pomaga znosić trudy sesji :loveu: :diabloti: [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/6839/dsc1163.jpg[/IMG][/QUOTE] spróbuj tylko:mad: poza tym to ja zagadałam:eviltong::diabloti: zaraz wykonam to co Gala na tej focie, będzie cudnie:loveu:
-
[quote name='Justa']A wzór tych łapek jak na moim różowym :mdleje:[/QUOTE] z tego co pamiętam oni mieli wtedy niebieskie i fioletowe, chciałam półzacisk ale oczywiście rozmiar był wykupiony:roll: ale w sumie muszę się go pozbyć, bo zdecydowanie zatrzasków nie lubię:diabloti:
-
[quote name='eria']Foxi widząc kota zachowuje się jak nieokiełznany dzikus , skacze, drze mordę , piszczy, skomli ... Nie da rady. Kicia dostała środki przeciwbólowe i czuje się lepiej i wyrabia w łazience, co nie wróży mi dobrej nocy. Bo spodziewam się,że co kot wyda dźwięk, to Foxi też się wydrze... Kikutek ogonka połamany i poraniony będzie jutro amputowany :([/QUOTE] to zupełnie jak moja małpa, tyle że ona nie ruszy kotka, chyba że ucieka:roll: Biedna koteczka:-(
-
[quote name='Justa']muhhahhha tą ze zdjęcia poglądowego? :diabloti:[/QUOTE] dokładnie tak:loveu::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 21590 replies
-
[quote name='Justa']no jak to? to drugie od lewej to nie rogz? to co to?[/QUOTE] to Matis-pet;) kupiłam go jak tych rogzów jeszcze nie było, albo przynajmniej ja ich nie widziałam;)
-
Kaho, bardzo ładnie dziewczynka na 2 pierwszych foteczkach:loveu:
-
[quote name='Justa']A widzisz, nie poznałam ![/QUOTE] ale wiem za to jaką sunie poznałabyś na pewno:evil_lol:
- 21590 replies
-
[quote name='Justa']A coś Ty zrobiła z tym rogzem fioletowym? :diabloti:[/QUOTE] to nie rogz;)
-
[quote name='Justa']Może kiedyś się ziści, choć w części ;) Ja wstałam o 11.. Ale żebym czuła się super wyspana to nie powiem :p Jutro mam mnóstwo do zrobienia, więc wypadałoby wstać wcześniej..[/QUOTE] o 11, takiej to dobrze, ja już o 8 na nogach byłam;)
-
i ja czekam na zdjęcia;)
-
[quote name='Justa'][URL]http://i48.tinypic.com/1zoxczt.jpg[/URL] A co to za sunia?[/QUOTE] Rumba Black Gagatek;)
- 21590 replies
-
spodobałby Ci się mój sen:loveu: aż mi rano wstawać się nie chciało:shake: Gratuluje kolejnych sukcesów, ale inaczej być nie mogło!:lol:
-
co to za garb na Twoich plecach:crazyeye: [URL]http://i48.tinypic.com/2lig55v.jpg[/URL] wyglądasz jak dzwonnik Notre Dam:diabloti:[U]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/U]
- 21590 replies
-
a to nasza skromna kolekcja [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6824.jpg[/IMG] zdecydowanie ferplast i rogzy się najlepiej nosi:loveu: przy czym łańcuszki ferplasta po dwóch latach częstego noszenia wyglądają jak nowe, wypadałoby je tylko wyprać:diabloti:
-
[quote name='Justa']No więc właśnie, nie odbierajmy sobie tej przyjemności :diabloti: :loveu:[/QUOTE] te Twoje ptaki przyleciały wczoraj w nocy do mnie:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Justa']Oj tam raptem 2 godziny :p Zasłużyłam dzisiaj, anatomia do przodu ! :diabloti:[/QUOTE] i dzień dziecka:diabloti:
-
[quote name='Justa']Cudowne to one z pewnością będą :loveu: Certyfikaty o treści : SERCE BIJE mogę wystawiać, oczwiście :p[/QUOTE] Justa, Ty wiesz ile my już gadamy:crazyeye::loveu::diabloti: z Tobą to zawsze tak się kończy:loveu::evil_lol::loveu:
-
no ja myślę, że mi je obadasz i jakiś certyfikat wystawisz, że wszystkie zdrowiutkie i cudowne:loveu::diabloti: jesteś na gg? zakopać te doły!!!!!!!!!! szkoda, życia na takie kiepskie dni;)
-
Justa, gratuluje nowiutkiego, ślicznego naszyjnika i oczywiście kolejnego egzaminu do przodu!!!! Oby tak dalej;)
-
ale mam dziś beznadziejny dzień, to chyba przez tą pogodę, skoki ciśnienia:angryy: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/1-21.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5970.jpg[/IMG]
-
wspominki piękne, jak zwykle!!! na Twoją wielką brodę przyjdzie czas i wtedy z tej nowej przyjaźni Ty i pies będziecie czerpać po 1000% satysfakcji!
-
[quote name='Justa']A jednak kupiłyście tego nowego rogza :diabloti: Jjaka sierotka :loveu: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6074.jpg[/URL][/QUOTE] właściwie to sam do mnie przyszedł:evil_lol: na wystawie w Łodzi podałam kobiecie sprzedającej obroże mój tel. i adres. Jakby były już dostępne te rogzy to miała zadzwonić i spytać czy to aktualne i czy chce zamówić. No cóż, zapomniała kobitka do mnie zadzwonić:evil_lol: ale wcale nie protestowałam jak listonosz mi dał kopertę:diabloti: sierotka to ja jestem:placz: kupuje zwykły kompakt, efekt będzie taki sam a lżejsze to będzie:evil_lol::diabloti: a to już na dobranoc, reszta może jutro:lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6082.jpg[/IMG]
-
[quote name='ewka i haker'] gdzie ona tak chciała iść [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/_MG_2611.jpg[/URL][/QUOTE] nakręciła się na jednego pieska:diabloti: [quote name='weszka']Jednym słowem plastikowy pies! Moje też się tak często zachowują. Dostaną kawałek mięcha i nie bardzo wiadomo co z tym zrobić :) Fajne wspominkowe foty :)[/QUOTE] zakopać:diabloti: [quote name='kaho']Foty fajowskie :happy1:, widze ze na wystawie 'poszlyscie' w black&white - dobra kompozycja:wink:.[/QUOTE] strój kremowy, ale właściwie nie wystawowy;) Docelowy strój jest biały i wisiał sobie na wieszaczku:diabloti: jak zobaczyłam, że konkurencja w dresie to mi się przebierać nie chciało:diabloti: [quote name='Justa']I jak cieczka? Ni widu ni słychu?[/QUOTE] nie ma:shake: czeka na lepsze czasy:evil_lol: [quote name='Doginka']Kochanie gdzie Was poniosło:hmmmm: Tęsknimy:-([/QUOTE] [quote name='smallpati']Zaginęłaś w jakiejś akcji ? :evil_lol: LOST normalnie :diabloti:[/QUOTE] [quote name='Justa']Żyją żyją, na wsi siedzą ;)[/QUOTE] dokładnie tak:loveu: [quote name='smallpati']a ja jutro zaginę na zadupiu :sweetCyb: tyle że sama, bo Moli jest kontuzjowana[/QUOTE] a co się stało bidulce? leśny spacer [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6306-Kopia-Kopia.jpg[/IMG] mój pies kocha drzewa:stupid: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6721.jpg[/IMG] a po spacerku stróżowanie na lenia:diabloti::evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6074.jpg[/IMG]