-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
I ja jeszcze raz mówię Wszystkiego Najlepszego :BIG:gaduło:diabloti:!!!!!!!!!!!!!!:BIG::tort::cunao::knajpa::drink1::beerchug::drinking::new-bday:
- 21590 replies
-
[IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/IMG_2680.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/IMG_2695.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/_MG_2611.jpg[/IMG] i to tyle;)
-
Mam walniętego psa:mdleje:, podgotowałam jej dziś pyszną kostkę, pełną mięsa(miała być zamiast obiadku) Gass wyglądała jakby nie mogła się jej doczekać(szczególnie, że tydzień wcześniej jadła identyczną z wielką ochotą) , jak ją wreszcie dostała dziabnęła dwa kęsy, poczym wzięła w pysk przyszła do mnie i rzuciła mi ją na kolana, pomyślałam że chce żebym jej potrzymała(czasem tak robi) ale ona sobie poszła…hahahah:crazyeye: Poszłam sypnąć jej do miski suchej karmy, którą wciągnęła tak że jej się uszy trzęsły, jak zjadła to skakała jak najszczęśliwszy pies na ziemi:stupid: a i jeszcze dziś dostałam kilka zdjęć z wystawy w Opolu;) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/IMG_2689.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/IMG_2618.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/IMG_2607.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/IMG_2614.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/IMG_2623.jpg[/IMG]
-
wreszcie mamy półzacisk Floral Tartan:loveu: jest śliczny:loveu: fotki będą jak mi się uda zrobić;)
-
ja wiem, bo dziś z nią rozmawiałam, wesoło w Krakowie nie jest ale Oldze nic nie grozi!!! Resztę pewnie opowie sama jak tu zajrzy!
-
[url]http://i44.tinypic.com/rkcwop.jpg[/url] ślicznie tu wyglądasz!!!!!
-
Unbalivable, [URL]http://images8.fotosik.pl/326/b63902c1f130144d.jpg[/URL], ona tu przymierza się do zrobienia kupy:eviltong: zupełnie się nie znasz:diabloti: a tak na poważnie to ładnie Sylwia ją odgruzowałaś!
- 21590 replies
-
[B]Beza[/B], Agnieszka? jeśli się nie mylę to sznaucery rosną w siłę na tym forum:lol: A co do wypowiedzi Greya: Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduję się, że ta studnia nie ma jednak dna.
-
uśmiałam się strasznie w temacie wiesz jakim:evil_lol: przyszłam Ci życzyć kolorowych senków:loveu:
- 21590 replies
-
[quote name='smallpati']wiem, też oglądałam prognozę :/ najgorszy jest ten deszcz, cały czas pada i nie ma gdzie wypompowywać wody, bo wszędzie jest jej pełno.[/QUOTE] u nas dziś nie pada, ale pewnie ten stan nie potrwa długo:roll: [quote name='eria']oby tylko w sierpniu między 11-21 było ładnie nad morzem.... :roll: Ta pogoda jest strasznie dobijająca :placz:[/QUOTE] sierpień ma być bardzo ładny! [quote name='Justa']Czy to znaczy, że w lipcu będę topić się nie tylko w krowich kupach, ale też błocie :placz: A w dodatku mogę zostać uwięziona w tej dziurze?[/QUOTE] nie chce Cię martwić, ale jest taka szansa:roll: [quote name='kaho']to chyba z serii "Polskie drogi" [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5464-Kopia-Kopia.jpg[/URL]:cool3:. A tak swoja droga, to niezly tam dojazd macie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] błahahahahha:evil_lol: to jest polna droga z lasu, nie dojazdowa do wsi:eviltong: [quote name='Unbelievable']ja mam tak pod domem po każdym najmniejszym deszczu ;) dom stoi na glinie- glina jest warstwą półprzepuszczalną(czyli przepuszcza tylko trochę), więc jest dosyć sympatycznie.... w ogrodzie mam jezioro. Ale z tego co widzę nie jest najgorzej :diabloti:[/QUOTE] a ile później będzie komarów, meszek i innych gówien:angryy: [quote name='weszka']Nadrzewna Gass przeszła samą siebie ;) Ja to się cieszę, że doturlałam się z Bratysławy! Jechałam nocą drogą, która raniutko była już pod wodą! Dopiero by było...W Krakowie też jakiś koszmar :([/QUOTE] no właśnie słyszałam że tam też mają nie wesoło:roll: dobrze, że dojechałaś bez problemów! a to taki przerywnik [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5402.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5526.jpg[/IMG]
-
Dirki zrobiona pierwsza klasa:loveu:!!!!!!!!!!! ślicznie wygląda:loveu: dzięki, czekam na mail:cool3:
-
[quote name='smallpati']u nas jest gorzej niż w '97, woda się posunęła dalej :/ Najpierw wulkan, teraz to, ciekawe co będzie następnie...[/QUOTE] oglądałam długoterminowe prognozy i dopiero zdecydowana poprawa pogody ma być w sierpniu:crazyeye: a przez te miesiące ma być tak jak teraz, czasem kilka dni lepszych i znów to samo:angryy:
-
rzeczywiście u Was nie wesoło:shake: ech:roll:
-
[quote name='smallpati']Po wiadomościach w TV to i tak wnioskuję że macie odrobinę lepiej :roll: O 8 rano dzwoniła siostra, że jej piwnice zalało, dom jeszcze roku nie ma :shake:[/QUOTE] możliwe, bo tam są wielkie wały przeciw powodziowe, ale teraz jestem już w Wawie więc nie wiem jak jest na wsi:shake: ale to co dzieje się z pogodą to jakaś masakra:roll:
-
czosnek jest najdoskonalszą przyprawą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Olga super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! również czekam na foteczki!!!!!!!!!!!!!!! i pytanie wyślesz mi fotki czarnych średnich na mail i czy mogę je przesłać dalej?
-
[quote name='eria']nie no z tym zdjęciem na drzewie to poszalałaś :D[/QUOTE] to chyba ona poszalała:eviltong: [quote name='Doginka']Fota stodoły super:loveu: Ale zastanawiam się jak Gassi się tam wgramoliła - masz misia zamiast psa:hmmmm::loveu: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5659-Kopia-Kopia.jpg[/URL][/QUOTE] mam ciężko określić co:evil_lol: [quote name='ewka i haker']zwariowany pies:)[/QUOTE] [quote name='Unbelievable']Gassi na drzewie świetna, ale ta stodoła jakaś taka... oświecona :evil_lol:[/QUOTE] Ty nie wiesz co w tej stodole się wyprawia:evil_lol: [quote name='Kashdog'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5659-Kopia-Kopia.jpg[/URL] Jakiego ty masz pomysłowego psa :diabloti:[/QUOTE] strach pomyśleć co będzie dalej;) [quote name='despera']Bossski sznup nadrzewny:evil_lol: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5464-Kopia-Kopia.jpg[/URL] a to piękne![/QUOTE] [quote name='Doginka']Fota piękna, bo krajobraz już nie koniecznie:lol:;-)[/QUOTE] właśnie krajobraz jest cudny:loveu: za mną las, na około pola, z przodu widać początek wsi:loveu: [quote name='smallpati'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5464-Kopia-Kopia.jpg[/URL] ja to bym chciała żeby u mnie tak było :roll: nas zalewa z każdej strony, właśnie wróciłam, byliśmy zobaczyć okolice, wszystko zalane :shake: drogi zamknięte, domy zalane, mam u siebie zdjęcia :roll:[/QUOTE] a bo to jest wyżej, w dole nie pytaj co się dzieje:roll:
-
nowy adorator całkiem uroczy...i te smutne oczy! Samba w mleczach śliczniusia:loveu: a nr.gg i ja sobie zapisałam:diabloti:
-
[quote name='smallpati'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5659-Kopia-Kopia.jpg[/URL] koczkodan :evil_lol:[/QUOTE] ona chyba nie miała urodzić się psem:diabloti::evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5464-Kopia-Kopia.jpg[/IMG]
-
[quote name='Doginka'] A foty to wybitnie mi nie wychodzą, więc może w końcu się spikniemy i razem poćwiczymy:hmmmm:[/QUOTE] to jest całkiem niezła myśl:cool3: byłam na działeczce:loveu:, pogoda wiadomo jaka była:roll: przez co nie wypoczęłam i nie narobiłam całej masy świetnych fot:evil_lol: takie byle jakie coś;) stodoła:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_55032.jpg[/IMG] i nadrzewny stwór:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5659-Kopia-Kopia.jpg[/IMG]
-
starocie też mogą być;)
-
czekamy na Wasz powrót, opowieści i zdjęcia!!!!!!!!!!!!!!!
-
mi się akurat tak robione łapy podobają, dodają elegancji;) ale suka jak dla mnie (oczywiście ze zdjęć) brzydka, pies z BOB jeszcze gorszy:eviltong: Dirki nie raz widziałam i nie wiem czego on mógł się dopatrzyć w stawianiu tylnych łap, ale tak to już bywa na wystawach;)
-
[quote name='Unbelievable']marudzisz :diabloti: a moje zdjęcia, to zasługa obiektywu po prostu :evil_lol: i nie-czarnego modela : P ale dzięki :loveu:[/QUOTE] obiektyw pomaga, ale nie robi zdjęć sam:eviltong:
-
ja w ten weekend chyba też poprzytulam się do brzózek, a co tam jak wszyscy to i ja:evil_lol: