-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
Czarno-czarni Czyli o Dwóch Takich Co Ukradli Moje Serce
ariss replied to ATLANTYDA's topic in Foto Blogi
niemożliwe:mad: -
Dziękujemy:loveu::loveu::loveu: Mamy więcej,ale zostawiam na jutro-bo chyba aparacisza nie będzie a przecież nie moge żadnej fotencji nie wkleić:eviltong:
-
[quote name='Justys95'] Ale masz dużo psich przyjaciół! :D[/quote] To nie ja tylko Gassula ma!!!Ja to tam na plotki chodzę,a żeby sobie z ludziskami pogadać:evil_lol:
-
Czarno-czarni Czyli o Dwóch Takich Co Ukradli Moje Serce
ariss replied to ATLANTYDA's topic in Foto Blogi
Buuuuuuuuu:-(to sobie nie pooglądam:-( -
Foxiaczek wygląda jak by miała wielkiego focha:evil_lol:
-
Czarno-czarni Czyli o Dwóch Takich Co Ukradli Moje Serce
ariss replied to ATLANTYDA's topic in Foto Blogi
To czekam:loveu: -
Przyszła po tak długiej nieobecności i jeszcze ma wymagania:mad:
-
w pościeli cieplutkiej najlepiej:evil_lol:
-
Czarno-czarni Czyli o Dwóch Takich Co Ukradli Moje Serce
ariss replied to ATLANTYDA's topic in Foto Blogi
Nie widze ostatnich fotek:placz: -
[quote name='Olusia']Cześć :cool3: [URL]http://images24.fotosik.pl/119/4f522fe9615bef28.jpg[/URL] Słodka :loveu::loveu::loveu: A u nas śniegu niet :angryy: Ani trochę :shake:[/quote] U nas jak widać-tyle co kot napłakał:-( Ale jeszcze zima przyjdzie:lol:aż będziemy żałować,że doczekać się nie mogłyśmy:diabloti:
-
No WRESZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
pierwsza słodziutka:loveu:
-
[quote name='BBeta']Ale u was dużo śniegu... :diabloti: :cool3:[/quote] Zaspy śnieżne:evil_lol:ale przynajmniej słonko jest:lol:
-
Ale Ty nas rozpieszczasz takimi rewelacyjnymi fotkami:loveu: Bardzo lubię tu zaglądać:lol:
-
Jednak jestem....często do was zagłądam,ale żadko tu zaznaczam swoją obecność-obiecuję że to się zmieni:evil_lol:
-
[URL="http://images34.fotosik.pl/58/da2063dae1119d4e.jpg"][B]http://images34.fotosik.pl/58/da2063dae1119d4e.jpg[/B][/URL] Ten zestawik jest świetny:loveu:
-
[quote name='Rinuś'][I][B] O Ty a do nas to już nie wpadniesz :placz::placz:[/B][/I][/quote] Obiecuje,że zaraz wpadne-rano nie miałam czasu,ale zaraz pozaglądam do wszystkich u których jeszcze dziś nie byłam;)
-
a teraz walka o patyk;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/118/78dcca7dd4ac7ec8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/63/d5b019c74b883376.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/63/f4921b47c8d808cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/63/3e55976fc604d2fe.jpg[/IMG][/URL] Udało się:cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/63/49e03ae3edce8884.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/63/c657cba5408a32e3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/119/4f522fe9615bef28.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/119/7dcbf52e8ee7a567.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/119/9275ac99ee5961c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/63/12718fb52f55753a.jpg[/IMG][/URL]
-
No to dzisiejsza porcja fotek:lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/63/f64767805af208f2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/63/fc26a6899d290c9a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/63/835f5a661f8106f0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/63/7f724b8500f8b70d.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='monita']A wieczorem, kiedy ostatni spacer ;)[/quote] Wczoraj wyjątkowo o 24, ale normalnie o 22 i zawsze tak śpi,chyba że ja muszę wcześnie wyjść to wyciągam na siłę na dwór,a po powrocie ona i tak odrazu lulu idzie:roll:
-
[quote name='monita']Jeszcze nie :crazyeye:[/quote] myśle,że koło 12 się zwlecze i będzie chciała na dwór,ale już kiedyś mówiłam że rano to jest z niej straszny leń:evil_lol:
-
[quote name='Magda:)'][URL]http://images32.fotosik.pl/62/46fdae88a0c82ce9.jpg[/URL] jaka zaspana dziewczynka...:loveu:[/quote] teraz wygląda tak samo;)a jeszcze na spacerku nie była śpioch jeden:lol:
-
Wszystkie fotki widziałam i bardzo mi się podobały:cool3:a teraz kolorowych bo oczyska mi się kleją
- 21590 replies
-
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/59/b31067a809b51be6.jpg[/IMG][/URL] o tą mi chodziło
- 21590 replies