Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. prezent od Mikołaja [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_16_4.gif[/IMG]
  2. dobrze będzie;)
  3. [quote name='AnkaG'] Powiedzcie mi jak cytować kilka pstów w jednej odpowiedzi.[/quote] Ja też tego nie wiem:oops::niewiem::oops:
  4. to ja powiem dzień dobry:evil_lol:;)
  5. brak odpowiedzi-to ja trzymam calutki dzionek:thumbs::kciuki::kciuki:
  6. [quote name='Doginka']To ja już nic nie wiem:niewiem: Przyszłam powiedzieć[IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/pa%20pa.gif[/IMG][/quote] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_2_53.gif[/IMG]
  7. [quote name='Doginka']Piękne wysokie szpileczki:p:diabloti:[/quote] żarty żartami,ale ja to sobie właśnie wyobraziłam i mało z krzesła nie spadłam:grin::grin::grin:
  8. o nie!!!!! jaka przerwa:mad: Ja odwiedzam,tylko czasu ostatnio mało:roll:
  9. Gratujuję:multi::multi::multi: :crazyeye:ale jak ona to zrobiła,że z tego dostała 5:crazyeye:
  10. [quote name='Doginka']A nie możesz ustawić balansu bieli na żaróweczkę[IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/g.gif[/IMG]:diabloti:[/quote] no właśnie nic to nie zmienia:niewiem::roll:
  11. [quote name='Doginka']Śliczne, ale czemu takie żółte?????:razz::loveu::razz:[/quote] bo mam bardzo ciemno w pokoju i jak dałam z małych lampek na nią światło to mi tak jakoś wyszło( na P):roll:ale już więcej mi się nie chciało pstrykać na innym trybie,a to pierwsze mniej żółte było na makro;)
  12. dobra fotki dobranocne przed momentem cyknięte [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/122/93334dc2d7e431b8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/122/e9f1bcafda9f79ed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/70/582c1410518d1860.jpg[/IMG][/URL]
  13. biszkopcik fajny ale ten z ciętymi uszkami w tle bardziej mi się podoba:evil_lol:;)
  14. śliczne foty,a ten ciapek beżowy to co to:oops: bo śmieszny;)
  15. [quote name='Doginka']Dokładnie tak jest - i mają ogromne poczucie sprawiedliwości - jeśli się je ukara za przewinienie, to zniosą to bez urazy, ale jak niesłusznie się je karze, to strasznie się obrażają i są smutne:loveu::loveu::loveu:[/quote] czytam tak co piszesz i zupełnie jakbyś mówiła o Gassuli:evil_lol:
  16. [quote name='Doginka'] [B]Chcecie jakieś stare listopadowe foteczki????:razz:[/B][/quote] Jeszcze pytasz:roll: Pewnie,że chcemy:cool3::loveu:
  17. [quote name='Doginka']Buciki super, ale czy one dobrze się trzymają na łapach? Czy nie spadają?:cool3: - ja to wolałabym kowbojki dla moich sznupków:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] dobrze,że suczek nie masz-bo jeszcze jakieś obcasy by Ci się zamarzyły:roll::evil_lol:
  18. ja Twojego "brzydala" zawsze chętnie oglądam:loveu:
  19. [quote name='Doginka']W 100% popieram Gassirę - sznaucery - niezależnie od wielkości - to doskonałe psy nawet dla początkujących psiarzy, ale trzeba być konsekwentnym w wychowaniu, bo inaczej wejdzie nam na glowę:diabloti:[/quote] bo, sznaucery to psy o Wielkim sercu i ludzkim umyśle;). Za dobre traktowanie odpłacają olbrzymią miłością a game humorów(dobrych i tych gorszych)mają jak ludzie:evil_lol:
  20. Gratulacje:multi::multi::multi: Doginka chyba komara ucieła:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. Pewnie,że nie wolno odpuszczać!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad: Ciekawe co Ci odpiszą?
  22. No to jestem z rewizytą;) Suczki piękne i mam nadzieję,że moja odpowiedz Cię usatysfakcjonowała?:cool3:
  23. [quote name='Ewa_17']dzieki dziewczyny za odpowiedzi, coz mi sie wydaje ze sznaucer to odpowiednia rasa dla mnie :lol: zakochalam sie w tym czarnym diabelku od pierwszego wejrzenia :loveu: narazie mam diabelskiego beagla, ktory mi daje momentami niezle popalic, ale nie wymianielabym jej na zadnego innego psiaka ;), ale o towarzystwie dla mojej laciatej zawsze moge pomyslec :razz: (bo Tinka-starowinka juz nie bardzo chce towarzyszyc Rosie we wspolnych zabawach)[/quote] No to mamy nowego sznauceromaniaka:evil_lol:Nie ukrywam,że bardzo mnie to cieszy:loveu: Czyli jakby co to suczka?bo jeszcze nie napisałam, że samce miewają skłonność do dominacji,ale Gassula jak się zdenerwuje na jakiegoś upierdliwca to też ostro go przegania(nie zawsze jej wychodzi bo jest jeszcze malutka)ale skubana jest zawzięta:roll::lol:. No a jak masz beagla to sznaucer na pewno bardziej się pilnuje i jest bardziej karny!!!!!!!!!!!!!!A jak lubisz spęcać czas aktywnie to sznaucer może być psem dla Ciebie;)
×
×
  • Create New...