Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='Niki-lidka']a ile ona ma? kazdy pies przechodzi przez taki okres buntu...pojawia sie troszke w innym wieku, trwa roznie...ale to jak szybko przejdzie zalezy od charakteru psa i od reakcji wlasciciela...spokoj, stanowczosc i cierpliwosc a pies zrozumie, ze i tak mu sie nie uda i w koncu sie podda:):):) ona moze miec teraz cos takiego, ze co jakis czas beda sie jej takie dni przytrafiac hihi cierpliwosci przejdzie jej:)[/quote] Wiem,wiem.Tak sobie tylko gadam bo i tak nie widziałam grzeczniejszego psa w tym wieku 6 miesięcy(może 1:eviltong:),ale wiem ,że takowe są! W przedszkolu ona poprostu się nudziła,bo jak tam poszłyśmy to ona większość komend już umiała i wykonywała bez zastanowienia.Oczywiście pobyt tam pozwolił nam doszlifować niedoskonałości(moje błędy). A teraz ćwiczymy same,jak bunt będzie duży to zapisze się na szkolenie i może wtedy łatwiej będzie nam przez to przejść:evil_lol::diabloti:
  2. [URL]http://img481.imageshack.us/img481/4...sc01639or9.jpg[/URL] hahahahhahahaha:evil_lol: Daj mi spokuj:evil_lol:no mistrz:lol:
  3. [quote name='Niki-lidka']moj zaczal sie buntowac jak mial 2 i pol roku...sunie szybciej wchodz aw okres buntu, kolo roku juz zaczynaja:) a moj Tim to po prostu gluchl...moglam sobie gardlo zedrzec a on i tak nie slyszal, nawet nie patrzyl...kompletnie zero reakcji...za to jak moja siostra cos mowila to on robil dokladnie odwrotnie (czyli jednal slyszal co ona mowi)... wiec bylo tak: ona "siad" to on lezec ona "do nogi" to on odbiegal ona "przynies" to on wypluwal i przychodzil bez ona "wroc" to on sie dupa odwracal i szedl w przeciwnym kierunku wychodzila na spacer z psem a wracala bez psa....pies wracal pozniej...chyba dla zasady zeby z nia nie wrocic...paranoja byla totalna:)[/quote] To mnie pocieszyłaś:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja mam nadzieję,że to tylko gorsze dni były,bo dziś jest jak aniołek!!!! Komendy wykonuje bez chwili zawachania i widze,że sprawia jej to przyjemność.Więc wszystko wróciło do normy:eviltong: Ale jakby to był taki 2 dniowy bunt i już nie wrócił,ale byłabym przeszczęśliwa:loveu::evil_lol:
  4. [quote name='Ewa_17']Gassira jest sliczniasta, nie moge sie napatrzec :loveu: apropo, czy Twoja psica lubi wytarzac sie czasami w jakims koopsku? pytam tak profilaktycznie ;)[/quote] Dziękujemy:loveu: Tarzać się lubi tylko w zielonej czyściutkiej trawie:eviltong:ale też robi to bardzo żadko;) ale lubi końskie kupy:roll::angryy:(nie wszystkie)ale lubi!Jak jesteśmy na działce na wsi to żadnych nie rusza,ale jak pojedziemy gdzieś pod Warszawę to wtedy staje się smakoszem:roll:Nie wiem co to za zależność. [quote name='Rinuś'][I][B]ooo jaki śliczny profil :loveu::loveu:[/B][/I][/quote] :loveu: [quote name='eria']noooo taka dobranocka na dzień dobry to jak najbardziej mile widziana:evil_lol::loveu::loveu:[/quote] postaram się częściej ale zapasów fotkowych to ja już nie mam:shake: a pogoda focić nie pozwala:angryy:
  5. widze,że Miśka pomysłowa jest:evil_lol:
  6. jestem,czytać czasu nie mam:oops:,ale foty widziałam a jak czas pozwoli to zaległości nadrobię:eviltong:
  7. teraz taka dobranockowo-dzieńdoberkowa fotka [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/71/095abb5ee90b421d.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='ewka i haker']o milo:loveu: ale jestes chyba jedyna:placz:[/quote] nie liczy się ilość tylko jakość:eviltong:
  9. jestem i tu:cool3: i nie ma fot?nie poznaję cioteczki:crazyeye:
  10. [URL]http://i4.tinypic.com/6k7qi37.jpg[/URL] piękności moje-no dobra Twoje,ale co tam:eviltong:
  11. [quote name='Doginka']Ja też widzę piękną brudaskę:diabloti::crazyeye::loveu: A to prezencik:evil_lol: [URL]http://www.zyczonka.ovh.org/gdzie-moj-prezent.html[/URL][/quote] hahahha,uśmiałam się:eviltong:
  12. [quote name='Miga']Witam :) z Gassiry juz pannica sie robi. Może faktycznie okres buntu. Mój z kolei w tym okresie sobie czasem przedłużał spacer i urządzał wieczorne obchody po osiedlu, a Ty sobie gwizdaj, wołaj ;)[/quote] Narazie jest grzeczna i przychodzi!raz mnie tylko olała ale czuje,że się zaczyna:eviltong: [quote name='ewka i haker']witam w mikolajki no okres buntu ciezka rzecz powodzenia i misianko dla Gassi [URL]http://images26.fotosik.pl/122/bf1f29108adb1ed6.jpg[/URL] ona nie jest taka brudna musze zrobic hakerowi jak jest na stajni :diabloti: to dopiero brud[/quote] bo po pomniejszeniu fotki tak tego nie widać:eviltong: ale masz ładny nowy banerek:lol: [quote name='AnkaG']Średniaki sa najtrudniejsze do ułozenia ze wszystkich sznupków. A ja widzę że ufaflunina na fotce. :evil_lol:[/quote] Podobno najtrudniejsze,ale naszczęście mnie przeszkody motywują:eviltong:
  13. [quote name='eria'] Foxi się źle czuje , wymiotuje od południa niestrawioną karmą :shake: to znaczy teraz na spacerze już samą żółcią wymiotowała.... Koopka jest w porządku.... nie będzie kolacji -przeczekamy-zobaczymy ;)[/quote] u bidaczka,ale po przegłodzeniu powinno być dobrze;)
  14. [quote name='eria']nie widać na fotach żeby brudna była :lol: za to widać że jest śliczniasta:cool3::loveu:[/quote] była tak ufafluniona że wyglądała jak kula błotnista:roll: [quote name='Paulinaaa'][URL]http://images26.fotosik.pl/122/bf1f29108adb1ed6.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu: Rzeczywiscie malo brudu widac ;) Nie to co na mojej :roll: Chociaz moja glatkowłosa to chyba lepiej wyczyscic ;)[/quote] Jak na żywo się patrzy to maskrycznie wygląda.:roll:a najlepsze jest to że ona wcale nie lubi być umorusana,a prawie z każdego spaceru taka wraca. Muszę Wam cioteczki powiedzieć,że Gasska wchodzi chyba w okres buntu.Już 2 dzień ma akcje(żadko,ale ma)udaje,że mnie nie słyszy. Poza tym jak kazałam jej usiąść i miała długie wachanie no to ja dość głośno westchnełam i machnełam ręką tak się przestraszyła,wyglądała jak pies który jest bity:crazyeye:,a ja nigdy nawet klapsa jej nie dałam:shake:. To chyba będzie okres duchów:placz:
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/122/a2f71435ff635921.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/122/8e91ff97288481d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/70/b285cc77a18416ee.jpg[/IMG][/URL] to jest dopiero brudas:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/122/bf1f29108adb1ed6.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/123/ed213da26b452e73.jpg[/IMG][/URL]
  18. to fotki dawaj!!!!:evil_lol:
  19. To i ja się u Was pojawiłam i teraz już będę częściej zaglądać;)
  20. [quote name='despera']Gassira jak ty "dzień dobry" to ja już chyba "dobry wieczór"...?:evil_lol: No i gdzie te fotki? U mnie to wstawiłaś nawet te co nie trzeba a u siebie żadnych, ładnie to tak?:eviltong: Ale wybaczam, dzięki że w ogóle pomogłaś w potrzebie:loveu: Chcemy fotki Starówki, Milki i Sabinki:multi: I oczywiście nowej chusteczki:cool3: A wiesz co ja znalazłam niedaleko Nowego Światu? Sklep Kowbojski :razz: Jeszcze nie byłam ale na pewno zajrzę:lol: Pozdrawiam:multi:[/quote] Bo ja tak z wyprzedzenie m się witam:evil_lol:
  21. [quote name='am-elle']Ale numer.... moja Milka nauczyła się schodzić ze schodów...:multi::multi::multi: Do tej pory to tylko w jedną stronę umiała i trzeba ją było znosić... a tu dzisiaj proszę dziewczyna załapała o co chodzi i teraz 50 razy w górę i na dół wchodzi i schodzi... i najlepsze jest to że jej się to nie nudzi:p... teraz jej muszę szukać po całym domu, bo nigdy nie wiem gdzie się schowa;)...tyle nowych zakamarków.[/quote] :klacz::klacz:dla dziewczynki;) teraz to ona dopiero ma radochę:evil_lol:
  22. [quote name='am-elle']cześć... miło że jesteście... dawno nie zaglądałam... ale nadrabiam zaległości. buziaki[/quote] cieszymy się, że o nas pamiętasz:lol:
  23. [quote name='monita']Jak tam Gassi - napsociła coś :diabloti:[/quote] Jedyne co zrobiła to rozniosła w strzępy swoją nowiiutką piłke:evil_lol: A poza tym to jak aniołek;)
  24. [quote name='despera']A Eria znowu swoje:evil_lol: Cześć, wpadłam się przywitać :multi: Ślicznego masz psiaka:loveu: Nic dziwnego, w końcu sznupek, i to czarny:loveu: Mój Nes też się oddala, ale pracujemy nad tym i pewne efekty widać-choć nie zawsze... Mewy są ciekawsze niż pancia:mad: Pozdrawiam i przesyłam mizianko:loveu:[/quote] Gassula wita czarną łapą i wesolutko merdającym ogonkiem;) Sznupki to straszne uparciuchy,ale jakie Kochane:loveu:
  25. prezent od Mikołaja dla Ciebie,Miśki i psiaków [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_16_4.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...