Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='Miga']Witamy witam. Dobrego wieczoru życzymy, właściwie spokojnej nocy (jak kto woli) i o zdjęcia prosimy czarnej panny :) Gassira, czy dużo jest hodowli czarnych średniaków w Polsce? i dlaczego akurat sznaucer, dlaczego średni i dlaczego czarny ? :)[/quote] Dziękujemy:loveu: Fotek będzie dużo jak tylko pogoda się poprawi i ja będą miała mniej na głowie;) Niestety,a właściwie stety jest ich mało i dzięki temu średnie czarnuchy nie są przerasowione.Ale moje zdanie o części z tych hodowli nie jest najlepsze i od niektórych w życiu bym nie kupiła szczeniaka:shake:. Jest kilka ras które mi się bardzo podobają wizualnie,ale nie wszystkie pasują charakterologicznie do mnie.A sznaucer jest psem który ze mną pokrywa się w 100%(odpowiadam pokrótce,bo już kiedyś tu o tym pisałam) dlaczego średni bo jest inteligentny, ale równocześnie uparty i dość samodzielny.I chyba najtrudniejszy do ułożenia,a czemu czarny,bo jak tylko zobaczyłam czarną rogatą duszę to odrazu zapragnełam mieć takiego przyjaciela u boku;)
  2. [quote name='Paulinaaa']My mówimy dobry wieczór i juz na zapas zyczymy dobrej nocki, bo po męczącym tygodniu chyba zaraz pójdziemy do łozeczka :p[/quote] no tak,nareszcie wymażony odpoczynek-weekendowy,bo weekendowy ale zawsze:eviltong: [quote name='ATLANTYDA']Witamy milutko :multi:[/quote] to my witamy merdającum ogonem;)
  3. [quote name='Pimpek']Dobry wieczór :D[/quote] pewnie,że dobry;)
  4. [quote name='Junka']no tego przepraszam ale nie mialam czasu zagladac ostatnio :)[/quote] witam jak zawsze serdecznie;)
  5. [quote name='Junka']witam bo dawno mnie tu nie było :)[/quote] no właśćnie,chyba powinnam się obrazić:evil_lol:;)
  6. [quote name='AnkaG']No tak Raper do męczenia a Gordon do przytulania. Raper ugryź Miskę.[/quote] no właśnie czyżby nierównomierne rozkładanie uczuć:roll::evil_lol:
  7. mi zawsze wszytkie fotki wchodzą!!!!!Nie wiem czemu tak masz?:niewiem: A jaki rozmiar ustawiasz?ja 400
  8. Eria zdjęcie jest mega:evil_lol::evil_lol::evil_lol: No i nowy baner:loveu:
  9. :crazyeye::crazyeye::crazyeye:mi też słów zabrakło:crazyeye::crazyeye::crazyeye: [URL="http://www.allegro.pl/item280358957_sznaucer_bez_rodowodu.html"]http://www.allegro.pl/item280358957_..._rodowodu.html[/URL]
  10. [quote name='ewka i haker']na ale problem nie mam programu do zmniejszana zdjeci nie wiem co sie stalo z tym co mialam a nie papietam jak sie nazywa zeby go wyszukc a nie mam innego takiego:-(:angryy:[/quote] to wrzucaj fotki na fotosik,jak będą za duże na forum to on tam automatycznie zmniejsza Ty tylko musisz wybrać wielkość;)
  11. hahahaahhahahaah:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. [quote name='Niki-lidka'] wedlug opisu ma 33 cm dlugosci:crazyeye::diabloti:[/quote] ach te baby:evil_lol:
  13. no nie mam bo chwile wcześniej wróciłam do domu i padnięta byłam;):roll:
  14. [quote name='chester07']zna ktoś kogoś kto robi ładne banerry i avatary? ;P dzisiaj albo jutro druga cześć ^^[/quote] ja znam kogoś takiego;)
  15. [quote name='Ewa_17']ale chyba beagla nie przebija ;)[/quote] no zdecydowanie nie:cool3:
  16. ariss

    Galeria Daisy

    co tu tak cicho?
  17. [quote name='Ewa_17']zeby tylko troche :diabloti: to jest wielka dama i zarazem cholerna indywidualistka :nerwy::tard:[/quote] Gassula to też indywidualistka,może nie cholerna:eviltong:ale zawsze. Poza tym większość sznupków to uparciuchy,które mają swoje zdanie;)
  18. zimowe foty super.Ona to taka arystokratka trochę.Wyraz mordki ma jak prawdziwa dama:eviltong:
  19. [quote name='Ewa_17']Dzieki za odpowiedz, Gassira jest rewalacyjna i coraz bardziej jestem przekonana do sztucerkow :loveu: to jest calkiem inny psiak, niz charakterna, uparta jak oslica Rosolinda ;) bede tu do Was zagladac i sledzic losy Gassiry, jesli kiedys pojawi sie u mnie w domu przedstawiciel tej rasy to wlasnie dzieki niej :lol: pozdrawiam z Rzeszowa razem z Rosolakiem-paskudniakiem :eviltong:[/quote] Zawsze chętnie pomogę jeśli będziesz miała jakieś pytania lub wątpliwości:lol: "jeśli kiedyś pojawi się u mnie w domu przedstawiciel tej rasy to właśnie dzięki niej"-:loveu:to są najmilsze słowa jakie słyszałam(czytałam):loveu:Jak głupek do monitora się uśmiechnełam:lol: Mam nadzieję,że z Rosolindą będziecie u nas często gościć i postaramy się Wam uatrakcyjnić te wizyty dużą ilością fotek(jak tylko pogoda się poprawi);)
  20. [quote name='Niki-lidka']eeeeee 6miesiecy...to ona mega grzeczna jest:) tak trzymac:) moj 6 miesieczny chodzil za mna krok w krok...pies idealny...a jak mial 2i pol roku...hihi zglupial...ale przeszlo mu:):):)[/quote] ale ona za mną nie łazi to indywidualistka jest.I jak na swój wiek bardzo dojrzała psychicznie;).Tak nam pani trener powiedziała;)
  21. hahahaahah,a jaki szczęśliwy odrazu:evil_lol:
  22. [quote name='monita']Znowu nie mogę, wdrążyć się do rozmowy ... idę :cool1:[/quote] Przyznaj się,czytać Ci się nie chce:evil_lol::diabloti:
  23. [URL]http://images32.fotosik.pl/71/6fe4a245d0186570.jpg[/URL] Zgadzam się bez 2 zdań:loveu:piękny:loveu:
  24. [quote name='Ewa_17']napisz mi jeszcze kochana, czy Gassira to awanturnica i czy jazgocze w domu bardzo? :eviltong:[/quote] a więc tak::eviltong: Gasska jest bardzo tolerancyjna i sama nie wszczyna żadnych awantur,ale jeśli ma jakiegoś upierdliwaca który ją podgryza bezustannie to przepędza ze złością.Raz miała spięcie z labradorką(tylko trochę starszą)ale wiadomo labek 30kg a ona 13.Ale nie odpuściła,trzeba było je rozdzielić i poprostu jak będą starsze to mogą mieć problem z wzajemną tolerancją,no ale ludzie też nie wszyscy się lubią;)(zapomniała bym dodać,że później się razem bawiły):eviltong: Jedyne czego broni zawzięcie i ze złością odpędza psy to patyk.Większym mocnieszym psom oddaje,ale już z owczarkami niemieckim zadziera;).Ale psy w większości rozumieją,że patyk to rzecz święta i jak nie moje to nie ruszać.Ona z resztą też tak ma jak inny psiak takie drewienko smakowite obgryza;) Ona prawie w ogóle nie szczeka w domu,chyba że ktoś stanie pod samymi drzwiami(mieszkam w bloku).Ale wieczorem się uaktywnia na spacerach i broni mnie przed innymi psami i ludzmi(tylko obcymi)a objawia się to takim mocnym szczekaniem-denerwujące w każdym razie to nie jest,bo tylko niektórych traktuje jak potencjalne zagrożenie. No i jak byliśmy na działce to sporo szczekała,bo za płotem kury,kaczki, psy,krowy i inne stworzonka,a tu przecież taki wielki teren do pilnowania t o za wczasu trzeba ostrzegać kto tu rządzi:lol:
×
×
  • Create New...