-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='Magda:)'][B]gassira[/B], śliczne te bannerki, bardzo dziękuje:calus: PS. Foteczki już mam, ale jak na razie nie chce mi się ich wgrywać na fotosika:eviltong:[/quote] bardzo proszę;)-na świąteczne nie miałam weny:evil_lol:
-
[quote name='eria'][URL]http://images28.fotosik.pl/129/f56ba9c1a8d22999.png[/URL] ten jest piękny ! :loveu::loveu::loveu:[/quote] Dziękuję:loveu: Wczoraj tyle tego naprodukowałam że chyba mam dość:evil_lol: swoje na koniec zostawiłam i chyba najmniej mi się podobają:shake:
-
[quote name='eria']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: ale cuuudneeee !!!!!! ten jest najlepszy !!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu: [URL]http://images26.fotosik.pl/129/48a98fb206de95e6.png[/URL] i ten : [URL]http://images32.fotosik.pl/84/4f64da1523c451a0.png[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu: Dzięki !!!!![/quote] :loveu:proszę bardzo:loveu: zdecydować się nie mogłam;)
-
witanko:eviltong: Co sąadzicie?!?;) I [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/128/8dac9d1fdf73cdf5.png[/IMG][/URL] II [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/84/d1b17e25bdda7c72.png[/IMG][/URL] III [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/129/f56ba9c1a8d22999.png[/IMG][/URL] IV [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/84/f8a75a3182d2ac1d.png[/IMG][/URL] V [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/84/d7323e83c913f76b.jpg[/IMG][/URL]
-
Witanko:eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/129/08c756f0308e770e.png[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/129/48a98fb206de95e6.png[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/129/b5daff397146b1f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/84/4f64da1523c451a0.png[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/129/855a1baa21691cc7.png[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/129/7608442b9351ced3.png[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/128/61969aca20181c95.png[/IMG][/URL]
-
Banerki dla wszystkich chętnych zrobione i wysłane(mam nadzieję,że nikogo nie pominełam);)-oprócz siebie:evil_lol: Teraz mogę życzyć kolorowych:hand:
-
ale ja miałam cały dzionek inny:-( ale wróciłam do starego-przez to znikanie:mad:
- 21590 replies
-
:oops::oops::oops: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/84/d7623f9ca0179708.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/84/eddc01a66e07ab96.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='AnkaG']Fakt na pewno poprawia to rasę. Ale mi szkoda tych psiurków.[/quote] mi też.Ale to siła wyższa-ważne że mają godne warunki
- 21590 replies
-
[quote name='AnkaG']A jakie życie mają psy co np. są na pół roku ściągane do Polski z USA, żeby kryć suki. Oczywiście bez właściciela.[/quote] To jest niestety czeste,ale one są od szczęnięcia traktowane w ten sposób:shake:
- 21590 replies
-
[quote name='eria']noo zlecenia się sypią.....a szewc bez butów chodzi :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: świetne hasło z tym ryjkiem i ogonkiem[/quote] ja tam swój banerek widzę:evil_lol:-ale nie wiem czemu inni nie:niewiem:
-
[quote name='eria']jak to banerek to za wysoki :lol: max 100 pixeli ma być ;) a w ogóle jest prześliczny :loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] :Cool!:dziękuję:Cool!: wiem kochana ale ja zmniejszać nie umiem:-( tak jak Ci kiedyś pisałam coś mi się w tym programie pochszaniło i zamiast zmniejszać to wielkie robi jak wpisuje to co kiedyś mówiłaś:niewiem:. Może Paulina poradzi sobie ze zmniejszeniem,albo może wcale go nie będzie chciała;)
-
tak na szybciocha robione i bez napisu bo by brzydko wyglądał;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/84/61eba6226bed38b3.png[/IMG][/URL]
-
[quote name='AnkaG']Nie mów tak brzydko. Ewentualnie: ty różowa z ryjkiem i zakręconym ogonkiem. :evil_lol:[/quote] :turn-l::evil_lol::evil_lol::evil_lol:-muszę to zapamiętać:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='AnkaG']Doginko nie choruj na święta !!! Pooglądaliśmy różne rasy.:lol: Ale i tak sznupy najfajniejsze. :loveu: Ja słyszałam o przypadku, ze york wogóle nie wychodzil na dwór, żeby nie brudził owłosienia. Załatwiał się do kuwety. Wariactwo.[/quote] :crazyeye:to już głupota:mad:
- 21590 replies
-
[quote name='Luzia&Funia']Nie podlizuj się Eri bo jak sama umiesz robić to ona Cie wyręczać już nie musi :diabloti:[/quote] świnia;):mad::eviltong:;)
-
[quote name='Luzia&Funia']Bo masz talenta :cool3:[/quote] co jak co,ale z tym stwierdzeniem,pod tym względem zgodzić się nie mogę:shake: Talent to ma Eria!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol:
-
[quote name='eria']no proszę jakie tu juz się zlecenia na banerki sypią !! :cool3:[/quote] no właśnie:crazyeye:sama nie wiem czemu:lying::niewiem:
-
[quote name='chester07'][URL]http://images33.fotosik.pl/84/ad0641a86a300a1e.jpg[/URL] -> jakie boskie ! :loveu: czyli robisz bannery tak? ;> to zrobisz mi kiedyś ? :lol: prosiłabym, nie musi być na razie bo jakiś tam ustawiłam :) ;*[/quote] ciężko to nazwać banerami,ale coś tam modzę:roll:;) [quote name='AnkaG']Aaaach piękny okaz sznupa z niej. :loveu:[/quote] :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='eria']nie widać :-( [/quote] może to i lepiej-bo tak średnio mi się on podoba:evil_lol:
- 21590 replies
-
Nie widać!!!!!!!!!!!!:shake:.hmmmmmmmm......... Cały dzień swoich banerków nie widziałam,a ten teraz widzę;) to inni go kur..... nie widzą:roll:
- 21590 replies
-
Ty bidulo:shake:
- 21590 replies