Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/130/d04e65167d7acd5c.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/130/d04e65167d7acd5c.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/130/d04e65167d7acd5c.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/130/d04e65167d7acd5c.jpg[/IMG][/URL]
  5. Kochani dziękuję,że zaglądacie i za wszystkie cudne życzenia!!!! Niestety jeszcze dużo roboty miałam:roll:,ale właśnie skończyłam ubierać choinkę i mogę już delektować się świętami i tak upagnionym odpoczynkiem:loveu: WESOŁYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  6. To na dobry początek dla wszystkich co do nas zaglądają [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/129/a27593421432760a.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='eria']witamy !! i spać uciekamy :evil_lol::evil_lol: śliczne banerki !!!:loveu:[/quote] ten zielony to bym powiedziała,że ko0szmarny:evil_lol:ale całe życie człowiek się uczy.hahahahahahaha:evil_lol:
  8. ja zawszę zaglądam:eviltong::loveu:
  9. [SIZE=7]100[/SIZE]:multi::multi::multi:
  10. [quote name='despera']Kochankę?? Tak publicznie??:diabloti: Mizianko dla Gassirki:loveu:[/quote] a co:eviltong: [quote name='ATLANTYDA'][SIZE=4][COLOR=red][I][B]RADOSNYCH ŚWIĄT :x-mas::x-mas:[/B][/I][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie,[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]Niech aniołek Cię mocno ode mnie uściśnie,[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]I złoży serdeczne życzenia,[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]Z okazji Świąt Bożego Narodzenia!:tree1::tree1::tree1:[/COLOR][/SIZE][/quote] :loveu: [quote name='Pimpek']Z Okazji Nadchodzących Świąt i Sylwestra, Dużo Szczęścia,Zdrowia,Pomyślności,Pyszności,Od Groma Prezentów, Hucznego Sylwestra,Szampana Smacznego, I Wszystkiego Najlepszego ! Życzy Paulina Z Pimpkiem :cool3:[/quote] :loveu: [quote name='natija']widze,ze jeszcze goraczka przed swiateczna trwa:)[/quote] już mam dość:roll: a jutro powtórka z rozrywki;) [quote name='ewka i haker']wierze w ciebie:lol:[/quote] już nie pamiętam o co chodziło? [quote name='Luzia&Funia'][CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B][COLOR=red]Stołów pięknie ozdobionych,[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B][COLOR=red]jadłem suto zastawionych[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B][COLOR=red]i prezentów z dwa tuziny,[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B][COLOR=red]niech zazdroszczą Wam rodziny![/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B][COLOR=red]Żadnych sporów, żadnych kłótni,[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B][COLOR=red]niechaj nikt nie będzie smutny[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B][COLOR=red]- grunt to dobre wieść pożycie,[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B][COLOR=red]a karpiowi... daruj życie![/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B][COLOR=red]I każdemu - przyjaciela,[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B][COLOR=red]co czasami łzę ociera...[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B][COLOR=red]i wszystkiego co Wam trzeba,[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B][COLOR=red]no i jeszcze gwiazdki z nieba.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/CENTER] [RIGHT][B]Życzy Luiza i Funia :grins::buzi:[/B][/RIGHT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/85/f0298ef364aef1b4.jpg[/IMG][/URL][/quote] :loveu: [quote name='weszka']Śliczne fotecki - zwłaszcza przytulaski z wilczakiem :loveu::eviltong: A skoro wszyscy to wszyscy i ja też pędzę z życzeniami :p [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/1716/bn2007uu3.jpg[/IMG][/quote] Dziękujemy:loveu: [quote name='ewka i haker'][IMG]http://images28.fotosik.pl/130/fdf832b24be1abec.png[/IMG][/quote] :loveu: [quote name=':: FiGa ::'][URL]http://images33.fotosik.pl/85/4b447e0a146341bc.jpg[/URL] Jakie cudeńka :loveu: Wesołych świąt :) :tree1:[/quote] Jeszcze raz WSZYSTKIM dziękujemy za życzonka;) Ja to dopiero jutro zacznę się rewanżować
  11. [quote name='Magda:)'][URL]http://images33.fotosik.pl/85/4b447e0a146341bc.jpg[/URL] ta fotka mnie powaliła:cool3: Gassira ma kochanka:diabloti::iloveyou::roflt:[/quote] raczej kochankę:eviltong:;)
  12. ile Ty tam na fociłaś!:crazyeye: Wracaj do zdrówka szybciutko;)
  13. :loveu:cudne zdjęcia czarnego diabełka:eviltong:maleństwo też fajne;)
  14. ariss

    Galeria Daisy

    :crazyeye:cudne fotki:crazyeye::loveu:
  15. Necik śliczniutki:loveu:
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/85/bffc2a5da56f896f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/130/5b66b30d8b981ce7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/85/4ba394288be1195e.jpg[/IMG][/URL] przytulaski:eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/85/4b447e0a146341bc.jpg[/IMG][/URL]
  17. czemu ta 20gr jest pomalowana długopisem:eviltong:;):diabloti:
  18. jaki fajny nowy domownik:cool3:a jak ma na imię?:evil_lol:;)
  19. [quote name='eria']a tu prace banerkowe pełną parą !!!!! i o fotach Gassi się zapomniało :mad:[/quote] [quote name='despera']Cześć:multi: Właśnie, wchodzę, liczę na foty czarnulki, a tu pustki:mad:[/quote] [quote name='Magda:)']Witamy wieczorkiem:loveu: Gdzie fotki?:diabloti:[/quote] Dziękuje wszystkim za życzonka ;) Ciesze się,że banery się podobają:lol: A cała banda zacytowana niech się nie niecierpliwi:evil_lol: zaraz poszukam,czy coś w zapasach jeszcze jest i wstawię;) Przez te święta coraz mniej czasu:roll:
  20. [quote name='Czarna_Owieczka']Witamy się :multi: Gassira- ja się powtarzam :lol: ale głupio nie powiedzieć: Fajne banerki :razz:[/quote] dziękuję:loveu: [quote name='Olusia']Dziękuję, zdecydowanie najbardziej podoba mi się nr 2 i ostatni :) Świetnie sobie radzisz, ja jakoś nie miałam pomysłu na świąteczny bannerek ;)[/quote] tak jak mi -mamy podobny gust:evil_lol:-tylko napisów nie umiem robić:shake: ale moje banerki będą orginalne bez napisów:evil_lol:
  21. Baner miał być wieczorem,ale już zrobiłam.Jeden jest bez napisu bo mi się z napisem nie podoba:shake:;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/129/2cd6c4eaa9efdac8.png[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/128/ce1d4b904faf6dc0.png[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/84/e8607fc50fb7f2ef.png[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/84/3cbffdd9d1a4b2a3.png[/IMG][/URL] Jak chcesz nanieść jakieś poprawki to śmiało;)
  22. [quote name='chester07']dziękuję boskie ! ;*;* ale pierwszy jednak ładniejszy ;P a mogłabyś mi dać kod do bannera żeby zalinkować? ;*[/quote] ciesze się,że Ci się podoba-ja też wolę ten pierwszy ale nie wiedziałam czy kolorystyka w różu Ci przypasuje:eviltong:.Tylko nie pamiętam już czy dobry rozmiar banerka jest czy musisz go sobie zmniejszyć;) link do zdjęcia: [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0257a2c32e93d724.html[/URL]
  23. [quote name='Olusia']Widać, widać - Wszystko w porządku :)[/quote] :loveu:cieszy mnie to:loveu: poszukam zaraz jakieś fotki z której zrobie bazę do Twojego banerka:lol:
  24. [quote name='Karolina_Nett']1 najlepsze :).[/quote] ;) [quote name='furciaczek']Nio no no nasz talent do tego:loveu: sliczne sa:loveu:[/quote] staram się:eviltong: [quote name='Olusia']Świetne są :loveu: Najbardziej podoba mi się nr 3 i 4 :loveu:[/quote] mi chyba też;) [quote name='moniska']Renifer Rudolf już grzeje kopyta, Mikołaj w pośpiechu prezenty chwyta, niech wszystkie smutki wnet pójdą w kąt - ja dziś Ci życzę Wesołych Świąt! :) Monika i Skayper :p[/quote] dziękuję za przemiłe życzonka:lol: [quote name='Magda:)']Pierwszy najpiękniejszy:loveu:[/quote] wiosenny;) [quote name='natija']super banerki:):) jeszcze raz dziekuje za banerka:):):)[/quote] a bardzo proszę:lol: Widać mój nowy banerek????Bo wczoraj nie chciał się pokazać:-(;)
×
×
  • Create New...