Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/129/eb12430267a83c1e.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='natija']no mam nadzieje,ze to nic powaznego,jutro sie dowiem....[/quote] To odrazu napisz,żeby nas uspokoić;)
  3. ariss

    Galeria Daisy

    [quote name='Julix']Heh :) O tak - caly dzien sprzatania i robienia w kuchni :)[/quote] a mówią,że święta to czas odpoczynku:evil_lol:
  4. [quote name='natija']nabialu nie daje mu prawie wcale,sama juz nie wiem co to moze byc...jak go czesalam to mial cos takiego podobnego do luperzu...[/quote] takie coś podobnego do łupieżu to psy mają np.po dużym stresie!ale nie wiem czy wtedy się drapią:roll: napewno to nic poważnego;)
  5. [quote name='Fuga***'][B][COLOR=seagreen]Wspaniałych świąt i takiego samego Nowego Roku[/COLOR][/B] [B][COLOR=seagreen]życzą ciepło[/COLOR][/B] [B][COLOR=seagreen]Magda & Fuga[/COLOR][/B][/quote] Dziękuję ślicznie:loveu: zapakuj w piękną paczuszkę mizianko dla małej i ma leżeć pod choinką i czekać na swoją kolej;) [quote name='natija']jutro jade z Agentem do weta caly czas sie drabie,myslalam na poczatku,ze jest brudny dlatego,ale okapalam i dalej sie drapie pchel tez nie ma,....[/quote] jakaś alergia pewnie:roll:a może nabiału ostatnio więcej jadł?
  6. ariss

    Galeria Daisy

    [quote name='Julix']Dzieki za zyczenia :) Wszystkie kartki sliczne![/quote] widze,że po amoku świątecznym wszyscy coraz później się pojawiają;)
  7. [quote name='natija']hihih kiedys moze wyprobuje;);)[/quote] to odrazu fotkę chcę:evil_lol: Ja znalazłam takiego po wizycie u fryzjera,ale nie podoba mi się :shake: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/130/40b372f1ad5ecda4.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='natija']wiesz tak sobie mysle ,ze jakby briarda obciac tak jak sznalcerka to by wygladal bardzo podobnie tylko by mial inny kolorek;);)[/quote] a jaki orginalny:loveu: ale bym chciała takiego zobaczyć;):loveu::evil_lol:-jeszcze bym się zakochała:evil_lol:;)
  9. ariss

    Taffinowa galeria.

    [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/129/eb12430267a83c1e.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='natija']nie widzialam tych psow jakos specjalnie strzyzonych zawsze maja taka dluga,no chyba ,ze trzeba obciac....moj Agent teraz strasznie szybko sie koltuni,troszke oszukalam i poobcinalam go to znaczy wyrzadzilam mu troszke wloski,ale tak zeby nie bylo widac;);)[/quote] Wkońcu cały ich urok to ta piękna szata:loveu: Ale taki ostrzyżony też by mógł śmiesznie wyglądać:evil_lol: Kiedyś praktycznie były niespotykane,a teraz coraz więcej tych cudnych mordek można spotkać;)
  11. [quote name='natija']najgorzej zazwyczaj jest do 2 roku zycia psa,te psy maja tzw podszerstek i to wlasnie lubi sie koltunic.a czasem zdarza sie,ze pies ma duzo podszerstka i to sie nie zmienia z wiekiem i wtedy jest naprawde duzo czesania.... a z czarnymi jest latwiej jesli chodzi o czesanie nie koltunia sie tak...[/quote] to podziwiam.Ja bym nie wybrała psa z takim włosem(pomimo tego,że mi się podoba).Dlatego u mnie sznaucer-włosów w domu brak;):evil_lol: A jak jest pies nie wystawowy to nie można go jakoś ciekawie strzyc?:oops:;):oops:
  12. wyczytałam u Eri że jak jest dużo kartek to są usówane:-(. Nie mam siły już każdemu z osobna jeszczę raz wysyłać życzonek:shake: Ale u Wszystkich co do nas zaglądają byłam:loveu: i wstawiłam którąś z tych kartek;) Jeszcze raz Spokojnych świąt:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/87/26314bdf291ede79.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/129/eb12430267a83c1e.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='natija']ja jestem na swieta u mamy wiec mam mniej roboty:) ale Agenta dzisiaj czesalam 4 godziny potem kapalam a potem znowu godz czesala,kregosup to myslalam,ze mi odpadnie...[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye:4h i nadwyżka:crazyeye::crazyeye::crazyeye:-nie wiedziałam,że przy tych psach jest aż tyle roboty:crazyeye::mdleje: Ja Gassule zabrałam jak zwykle na długi spacer,nie mogłam odpuścić pomimo tych wariactw świątecznych,ale czesać tyle godin:shake:;)
  14. po życzonkach wpadłam tak na dłużej pooglądać fotulce i życzyć kolorowych;)
  15. [quote name='natija']a tego to mi sie juz nie chce;)[/quote] nie dziwię się!!!!ja to narazie mam już dość świąt,ale myślę,że do jutra mi przejdzie:evil_lol:
  16. [quote name='natija']dzisiaj i tak na dogo nic sie nie dzieje,malo nas jest...[/quote] [quote name='natija']tak jak dla kogo...jak ja moge sobie posiedziec to prawie nikogo nie ma,takie moje szczescie...;)[/quote] możesz w między czasie coś upiec:evil_lol:;)
  17. [quote name='natija']dzisiaj i tak na dogo nic sie nie dzieje,malo nas jest...[/quote] na całe szczęście:evil_lol:;)
  18. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/87/26314bdf291ede79.jpg[/IMG][/URL]
  19. jakie czyściutkie foteczki:evil_lol:;)
  20. [quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]Hej :) Przyleżliśmy zaglądnąć :)[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=blue]Życzonka od nas są tu ...>[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9150194&postcount=227[/URL][/COLOR][/I][/B][/quote] Witamy cieplutko:lol: [quote name='natija']to odpoczywaj teraz nalezy ci sie:):)[/quote] zaraz wskakuję do wyrka,tylko jeszczę poodrabiam dzisiejsze zaległość w galeriach,bo życzonka już chyba wszystkim rozesłałam:loveu:
  21. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/87/26314bdf291ede79.jpg[/IMG][/URL]
  22. ariss

    Raven & Lilo

    [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/87/26314bdf291ede79.jpg[/IMG][/URL]
  23. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/87/26314bdf291ede79.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/87/26314bdf291ede79.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...