Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. ile fajnych fociorków widziałam:multi: witam zimnym porankiem;)
  2. No właśnie-co z Bunią?????!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Witam mroźno porannie ....[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ja również podobnie witam tylko dodam jeszczę ,że wietrznie.brrrr;)
  4. :loveu:ona jest przecudna:loveu: i jaka radość z jej oczu bije:loveu: Będę u Was częstym gościem:lol:
  5. Dzieńdoberek-ja już po porannych beznadziejnych zajęciach zaglądam do Was;)
  6. To jest straszna historia i wcale nie śmieszna!!!! Pomimo tego,że ja nie wierzę w szatany itp...to współczuje z całego serca tak wielkiej tragedii!!!!! Trzymaj się cieplutko:calus:
  7. [quote name='Doginka']DOBRANOC - ja nie zasnę, bo dowiedziałam się o strasznym nieszczęściu w naszej rodzinie:placz::placz::placz:(trochę dalszej, ale jednak rodzinie):placz:[/quote] o matko!!! aż boję się spytać co się stało!!!!!!!!!!! ale:calus::glaszcze: [quote name='Figafiga']piękny pies...ze sznaucerów zdecydowanie wolę średniaki może ze względu że mój szałaput jest średniak :diabloti:pozdrowionka i uściskaj sierściucha[/quote] Dziękuję:loveu: i wtam chyba poraz pierwszy u nas?!;) sucz wymiziana-smacznie śpi:evil_lol:
  8. [IMG]http://1.1.1.2/bmi/i8.tinypic.com/8ernp94.png[/IMG] banerek zmniejszony:)
  9. dokładnie wilczaka-ale one tak na zmianę;)Raz jedna na dole raz druga-ja zdecydowanie wolę jak Gassula jest na Magri,bo fotki da się robić, jak jest w drugą stronę to mojego łobuza nie widać:evil_lol: Uciekam lulu bo pobudka wczesnym rankiem:-(
  10. Gdzie wy?:roll:
  11. [quote name='Doginka'] - umiałabyś zrobić do tego avatarek????:loveu:[/quote] nigdy nie robiłam ale w sobotę pokombinuję najwyżej;)
  12. dziękuję:loveu: fotki z prawej powinny być inaczej ułożone,ale nie miałam już siły się bawić:roll:;)
  13. ariss

    Galeria Daisy

    [quote name='eria']Julix czym focisz ?? być może już gdzieś pisałaś ale nie pamiętam ;)[/quote] ciamajda:evil_lol:;)
  14. Tak na szybko przed snem,żeby nie było-ale weekend się bardziej przyłożę;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/96/4442f58f7868c2e9.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='smallpati']No Gassi ja tez uciekam :sleeping: musze jutro sie do sesji zaczac uczyc :grab: a wczesnie rano jeszcze :painting: o rany zeby mi sie chcialo tak jak mi sie nie chce :niewiem:[/quote] no dobra to słodkich senków i cmok w nos dla polerki czy jak to było;):evil_lol:
  16. [quote name='smallpati']kota tez nie chce :D:D:D widzisz powaazna sprawa z tym wyborem rasy heheh[/quote] to może jakieś biedactwo ze schroniska? bo już sama nie wiem:roll:
  17. [quote name='natija']widze,ze znowu nocne rozmowki:):)a ja wpadlaz zyczyc milej nocki bo juz mykam nyny:)[/quote] fotek mało to gadać trzeba;):evil_lol: ale ja też zaraz lulu uciekam bo o 8.00 mam prognozowanie i symulacje:placz: Już wiem,że wstać nie będę mogła:placz: ale dziękuję i również kolorowo-kosmatych senków życzę;)
  18. [quote name='smallpati']heheh :D:D mialam spaniela ale musialm oddac bo pogryzl moja mame :( i mam sie na spaniela nie zgodzi[/quote] kurcze to kupcie kota:evil_lol:
  19. [quote name='smallpati']tez myslalam, ale musze cos lagodnego (nie zbye sznupki agresory byly) bo mam plochliwa suke. Chociaz w sumie dla niej to chyba lepiej cos mniejszego niz flat, a nie wiem juz sama co che[/quote] zamiast łagodnego przeczytałam coś ładniejszego i już miałam:mad::evil_lol: To jak flat za duży to może spanielek ?
  20. [quote name='Doginka']Wolę niespodziewajki:loveu: [I][U]Nie nudzę fotami???????:razz:[/U][/I][/quote] chyba Ci coś o tym wcześniej mówiłam:angryy: niespodziewajki:roll:no to mam grzebania po galerii:evil_lol: Właśnie miałam pisać że mini jest:loveu:
  21. [quote name='smallpati']mam 150100900 mysli na minute :) ostatnio flat w planach ale chyba za duzy (i rodzice nie zgodza sie)[/quote] a może czarny sznupek średni:cool3::evil_lol:
  22. kiedyś Ci wytłumacze-bo dziś nie mam do tego głowy;) ale oczywiście porobie banerki dla Ciebie:loveu: Jeśli chcesz konkretne fotki to na maila wyślij,a jeśli nie to będzie niespodziewajka;)
  23. [quote name='smallpati']przestan :P juz sie odkochalam w jasnych psach :evil_lol: nastepny bedzie ciemniejszy heh i na dlugich nogach:P[/quote] ale o czymś konkretnym myślisz?:cool3:
  24. ale on wysoko skacze:crazyeye:jest przecudny:loveu: ale na 1 fotce tej tyłem wygląda jak mała latająca kupka;):evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  25. [quote name='smallpati']ciesz sie ze jest czarne :P Moja jasne,a w blokach obok maja piece kaflowe i ta piekna sadza z nich lata wszedzie, a moja suka to polerka podlogowa wiec latwo ja wyobrazic sobie :evil_lol:[/quote] :evil_lol:ja bym mogła mieć taką polerkę;)
×
×
  • Create New...