-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='Doginka']Ewa, ale to piękne - musimy się kiedyś spotkać - koniecznie, bo ja chciałabym ukraść Ci trochę Twojego talentu.[IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/brawo.gif[/IMG] DZIĘKI[IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/buziak.gif[/IMG][/quote] uśmiała byś się,jakbyś zobaczyła jakie to proste;) teraz jest lepiej-podoba mi się jak G. wyszedł na tej fotce:loveu:-a na faktycznej obsikiwał drzewo:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/98/0d2a7a62d30c3b54.jpg[/IMG][/URL]
- 21590 replies
-
Nie mogę znaleść dobrych zdjęć Rapcia:shake:-jakoś go tak nigdy dobrze nie widać:niewiem: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/135/a068c1a93a18c63b.jpg[/IMG][/URL] tu mi się podoba tylko kawałek z Gordonem
- 21590 replies
-
Dziś zrobiłam taki:oops:;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/98/4c0993785777bec8.jpg[/IMG][/URL]
- 21590 replies
-
[quote name='Waxy']A ja tu jeszcze nie byłam :razz: Piękny pies, mam słabości do czarnych, białych i rudych :loveu: Zdjęcia przepiękne! Wygłaskaj go tam xD[/quote] Witamy nowo przybyłych gości czarnym wścipskim nochalem i nieustannie merdającym ogonem:multi: Mamy nadzieję,że będziecie stałymi bywalcami:cool3:
-
[quote name='eria']piękny uśmiech dla dogociotek na pierwszej fotce :loveu:[/quote] a na ostatniej miała mnie już tak dość:evil_lol:
-
jeszcze pewnie nie napstrykane;)
-
piękne minisie:loveu::multi:
- 21590 replies
-
ale ja jestem dla Was dobra:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/135/33ccff3d586a2ec4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/98/5c8071ab55d3362a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/98/15a59847bd3e42ad.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/135/b81c948e6d6ccf9f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/98/f6e63a48a62fa2c8.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Doginka']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Ale się uśmiałam - daj głos, a psinka się turla:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] ale turlanie było rewelacyjne:loveu::evil_lol:
-
[quote name='ewka i haker']hehehe zapraszamy do nas zaraz bedzie fotka[/quote] oki [quote name='Helga&Ares']mordeczka cud miód i orzeszki :cool3:[/quote] :loveu: [quote name='Doginka']Mi też się wydaje, że ktoś zrobił fotę akurat w złej pozie - bo to wszystko też zależy od ustawienia psa:angryy: [quote name='gassira']poznajecię tą mordke:cool3: [URL]http://images32.fotosik.pl/98/51bcd5f350c48ef2.jpg[/URL] A ta mordka jest najpiękniejsza:loveu::loveu::loveu:[/quote] ale on podobnie wygląda na większości fotek jakie mam-może ciut lepiej-ale nie specjalnie:shake: Dla mnie też właśnie ta mordka jest najpiękniejsza:loveu:
-
[quote name='ewka i haker']przed popsuciem moje komputera ktos tu mowil o rozkreceniu galeri... na kogo mozemy liczyc??:cool3:[/quote] zgadnij:evil_lol:;)
-
[quote name='ewka i haker'][URL]http://images32.fotosik.pl/98/51bcd5f350c48ef2.jpg[/URL] super fota jak by cos ciekiawego zaobaczyla[/quote] hahahha.no pewnie,że zobaczyła:cool3:przepyszne płucko:evil_lol:
-
[quote name='Romas']Stojac z boku moze czasem trudno ocenic prace danego szkoleniowca czy tez zamiar jaki mu przyswieca.Mysle ,ze nie jest dobrze wyrazac zdania zanim sie samemu nie sprobowalo skonfrontowac opini z rzeczywistoscia .Czasem mozemy zostac bardzo zaskoczeni na plus :-) No dziewczyny to moze i ja sie skusze na spotkanko .Zobaczymy :-) Ale taka ekipa sredniakow to byloby cos :-)[/quote] ale ja widziałam na własne oczy co ona zrobiła psu-dlatego tak się wypowiadam:roll:ale to jest nie istotne!!!! Im nas więcej tym lepiej:cool3:
-
poznajecię tą mordke:cool3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/98/51bcd5f350c48ef2.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='smallpati']Aaaa to moze to jest idealny sznup, a wszystkie inne sa zle skoro ma takie noty :D[/quote] żeby nie było-on tam nie wygrał!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale jest dobrze oceniany przez sędziów i chyba jakieś sukcesy ma. Dla mnie jest za bardzo nabity:roll:
-
[quote name='ewka i haker']nie wiem dlczego ale zadne zdjecia mi sie nie pokazuja u mnie[/quote] ja widzę wszystkie:cool3:
-
kolejne 2 fotki tego psa-bo wzbudził wiele kontrowersji widzę;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/98/f01a3ae11f0a36c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/98/2facbc430859bb8b.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='ewka i haker']wiatam wszystkich dzis co do tego sznaucera co sie wam nie podoba i wygrywa to moim zdaniem (chodz sie nie znam)on taki nieproporcjonalny tak jak jakis kwadrat ale to tylko moje odczycie[/quote] sznaucer powinien być wpisany w kwadrat;) Tyle,że tamten psiak mi przypomina taki kawał bekonu:evil_lol:-mam nadzieję,że nikogo nie urażę:oops:
-
[quote name='weszka']Ale czarnuchowatych fotek! Drżyjcie konkurenci jak Gassula wpadnie na ringi :D[/quote] mi też ona wydaje się ładniejsza od tych czarnuchów:evil_lol:-ale ta ocena na pewno jest nieobiektywna;). Podobał Ci się prezent-czy nawet nie zauważyłaś?:evil_lol:
-
[quote name='eria']dobrze że z Bunią lepiej, a niedobrze że znów musisz wyjechać :roll: dobrze że chociaż masz u kogo suki zostawić :roll:[/quote] w tej wypowiedzi ma miejsce nadużycie słowa "[B]dobrze":evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
-
Widzę,że tereny do spacerów Drakkar też ma wyśmienite:cool3:
-
[quote name='smallpati']nie pasuje sznupkowi taki :) sznupek najlepiej jak ma sztywny, a nie taki zwiedly OGONEK oczywiscie :D bez skojarzen :evil_lol:[/quote] [U]zwiędły ogonek[/U].błahahahahhahha:evil_lol:
-
[quote name='Magda:)']Tak? Niestety nic nie widziałam:roll: Ale dzięki:calus:[/quote] niema problemu:lol:najważniejsze,że Ci się podoba:cool3:
-
[quote name='Magda:)']Oj, to mi stanowczo na przyjaźń nie wygląda:evil_lol: A kiedy zmniejszysz mi ten bannerek?:-([/quote] już jest zmniejszony od dawna!!! wklejałam go i u Ciebie i u mnie ale mogę jeszzę raz [IMG]http://i8.tinypic.com/8ernp94.png[/IMG]
-
No wreszcie!!!!!!!!!!!!! :multi:na szczęście z Bunią lepiej:multi: