-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
Gordon w środku?;)
- 21590 replies
-
a to moja łobuzica:p [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/136/a74a5b470cddbe26.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/98/b15b7f8471c916d9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/136/af349ce662f45d7e.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='ewka i haker']chociaz to co mi zostala na fotosiku a na jaka ty robisz wielkosc??400 czy 600??[/quote] zmniejszam na 600;)
-
[B]fotki ariel007[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/135/5333094f8a939fa7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/136/7b31b2d65513dc4e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/136/2eb34ad193545fdb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/98/1a6b5ce83db0f779.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/135/8618c456244799fe.jpg[/IMG][/URL] prawda,że słodziaki:cool3:
-
witanko:cool3: widziałm fajne foteczki:cool3:
-
[quote name='Doginka']Cześć Gassira:p W nocy leczyłam gardło, ale jednak bez kolejnego antybiotyku się nie obejdzie - a w środę mieliśmy z moim Misiem jechać na narty do zakopca:placz: Ale tym czasem muszę iść z piesiami na spacer:p - w czapce, szaliku, ciepłej bluzie i ciepłych.... gaciach:diabloti::evil_lol::diabloti:( raczej zawsze tak wychodzę opatulona, bo nie lubię marznąć, więc nie mam pojęcia skąd ten nawrót choróbska:angryy::angryy::angryy:)[/quote] Cześć Kochana, Może to z osłabienia po poważnej chorobie:niewiem:czasem tak jest:roll: ale mnie te gacie rozbawiły:evil_lol::evil_lol::evil_lol:wyobraziłam sobie takie wielkie babcine barchany:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
NAJ,Naj,Naj:multi::multi::multi: stara baba już z niej:cool3:dobrze,że charakterek się nie zmienia:cool3:
-
ta nowa psina to taka nieokudłaczona Foxi-one są naprawde podobne jak się mocniej przyjżeć,a jak psiula zacznie się niedługo uśmiechać to już w ogóle;):p
-
....................................i my czekamy.................
-
[quote name='ariel007']Dziękujemy za miłe przywitanie :hand: Franka ma 45 cm i wagę ok 16 kg. Margot ma 48 cm i wagę również ok 16 kg. Potwory są POTWORNE jak to sznaucery :evil_lol: ciągle by coś jadły, przytulały się, zaczepiały jedna drugą a obie nas Dzisiaj byliśmy nad Wisłą na codziennym spacerze i mam parę fotek ale niestety nie mogę (nie mam uprawnień) żeby je załączyć do postów jak wy zamieszczacie fotki na tym forum:placz:[/quote] Widzę,że Wy też z Warszawy-może się dołączycie do naszego planowanego spotkanka na polach mokotowskich?:cool3: Wyślij mi fotki na maila to je załącze za Ciebie;)
-
[quote name='Czarna_Owieczka']Cześć :cool3: Mniemam że dopiero co wstałyście :evil_lol: Możemy dzisiaj liczyć na jakieś foty? :lol:[/quote] wczoraj było tak dużo,a jeszczę Wam mało:crazyeye:
-
[quote name='ewka i haker']a na spacerku juz bylyscie?? u nas nowe zdjecia[/quote] no już tak-ale takim wyjątkowo szybkim:oops: ale nawet Gassulu chciła do domku jeszczę się polenić;)
-
[quote name='Olusia']Bryy :multi: U nas nadal troszkę śniegu i mróóóz :cool3:[/quote] u nas niby tylko -5 ale tak buro,że nic się człowiekowi nic chce:shake:
-
[quote name='Olusia'][URL]http://images25.fotosik.pl/135/33ccff3d586a2ec4.jpg[/URL] Jaki cudny uśmiech :loveu:;) [URL]http://images27.fotosik.pl/135/b81c948e6d6ccf9f.jpg[/URL] Piękna bródka, a raczej broda :loveu::cool3:[/quote] [quote name='ewka i haker']super zdjecia [URL]http://images32.fotosik.pl/98/15a59847bd3e42ad.jpg[/URL] widze ze koziolek jest bardzo intesywnie uzywany[/quote] :loveu: Witam wszystkich-ale sobie dziś z Gassulą pospałyśmy,odrazu milszy dzionek:cool3:
-
[quote name='Doginka']:shake:nie, w nowej, super ciepłej kurtce i wspaniałej ciepłej narciarskiej bluzie:roll: DOBRANOC[/quote] czekaj,czeka,czekaj!!!! A szalik i czapka i rękawiczki i ciepłe buty to są? Bo jak nie to wiadomo czemu znowu się źle czujesz:roll: A jeśli są to kolorowych życzę:evil_lol:;)
-
[quote name='Doginka']Ale dopiero od dwóch dni wychodzę na spacery:roll: - wcześniej mama wychodziła:razz:[/quote] od 2 dni-ale pewnie za lekko ubrana:angryy:
-
[quote name='Doginka']Odczuwałam kłócie w gardle - zaglądam do lustra z rozwartą paszczą i co widzę?:crazyeye: - biało od czopów - znowu antybiotyk będzie grany:placz::placz::placz: Mam już dość:placz::placz::placz: - całe święta, sylwester i jeszcze teraz:placz::angryy:[/quote] a ja tylko bido i bido piszę-koniec:mad: To napewno nie bez przyczyny:angryy: Znając życie to się nie doleczyłaś i już spacerowałaś po tym mrozie:mad::angryy:
-
[quote name='Doginka']A czemu wesoła Gasulka ma żółtaczkę????:diabloti::diabloti::eviltong: Ja to mam jakiegoś pecha, albo duuużo grzechów na sumieniu - znowu boli mnie gardło:placz::placz::placz: - po zapaleniu oskrzeli wraca mi angina ropna:angryy::placz:[/quote] żółtaczkę:mad:;) o matko Ty to rzeczywiście jakaś pechowa pod tym względem jesteś:shake:.
-
pieśń zachwytu dobra-ale bez przesady;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:a jak o pomadkach przeczytałam i je wypatrzyłam to spadłam z krzesła.:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 21590 replies
-
ale nas dzisiaj rozpieszczasz tymi zdjęciami:p-aż tak to chyba jeszczę nie było;)
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka'][quote name='gassira'] [URL]http://images27.fotosik.pl/135/e7d5ab68af616e7f.jpg[/URL] Zatkało mnie:loveu::multi: Ale pomniejsz, bo nas MOD wyleje z dogo... POPROSZĘ DO TEGO AVATAR[/quote] wykasuje i wyślę Ci mailem albo na PW bo nie chce mi zmniejszyć tej fotki:shake: o Av nie wiem czy nie będzie trzeba prosić Erie o pomoc-bo ja chyba nie umiem:hmmmm: Ciesze się w każdym razie,że Ci się podoba:lol::p
- 21590 replies
-
ja też wkleiłam za duże ale coś fotosik się buntuje przed zmniejszaniem:niewiem:
- 21590 replies
-
musiałam usunąć duży rozmiar:-( ale jest mini;): [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=94b0a269c027dea2][IMG]http://images26.fotosik.pl/136/94b0a269c027dea2m.jpg[/IMG][/URL]
- 21590 replies
-
nie umiem cytować fot:oops: ale 3 jest cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudna:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
- 21590 replies
-
Będzie Rapcio:bigcool:
- 21590 replies