Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. co tu taka cisza się zrobiła????
  2. [quote name='Doginka']Gordon już do końca życia będzie miał ślad po ONKU:angryy::placz: ( całe szczęście na wystawy ukrywamy to sierścią ile się da;))[/quote] Taaaaaaaaaaa??? a co mu jest?
  3. [quote name='Doginka']No właśnie o banerek chodzi 500 x 100 i o avek[IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/tears.gif[/IMG][/quote] napisałam na PW do Eri-może ona zaradzi
  4. udało się tylko tak pomniejszyć:roll: ale poproszę ciotki to możwe lepsza jakość będzie no i rozmiar na baner [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/137/5b50a0f79553bf77.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='AnkaG']Ja najgorszą sytuację miałam jak mieszkałam jeszcze w bloku na osiedlu i amstaff pogryzł caly pysk mojej Keysi. Ona była w kagańcu i nawet bronić się nie mogła. A facet się śmiał.[/quote] głupota ludzka nie zna granic:shake:
  6. [quote name='Doginka']Buuuuuuuuuuu:-( - nie mogę pomniejszyć tego cudnego banerka:placz: Gassi,[IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/please.gif[/IMG] przyślij mi na PW to tło, ale bez moich psów, to ja przekleje je w innym programie z Twojego cuda i wtedy może się uda[IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/prosze.gif[/IMG][/quote] tratatatata...mamy problem bo ja nie mam nigdzie tej fotki zapisanej:-( ale uruchomie swoje siły i ciotki to może uda się pomniejszyć:roll:
  7. U nas też jest bielutko:multi:
  8. [quote name='AnkaG']Pani była z synem. Usłyszałam: przepraszam. Ja już straszyłam faceta policją. Ich suka parę razy latała luzem pod moim płotem atakujac moje. Facet to wogóle taki świr.[/quote] dobrze,że nie powiedzieli,żebyś na piśmie im to dała,bo ja i takie teksty słyszałam:roll:
  9. [quote name='AnkaG']kurna zjadło mi G :diabloti:[/quote] ale assi może i by pasowało-bo czasem wrednota trzyma asa w rękawie i mocno mnie ptrafi zaskoczyć;):evil_lol:
  10. [quote name='Cheritka']Witam i dzieki za odwiedzinki, zapraszamy na stałe bo my lubimy sznaucerki ;) [/quote] teraz będę już Was nawiedzać:evil_lol:;)
  11. [quote name='AnkaG']Pooglaamy jak assi szaleje. :loveu:[/quote] assi-czy to nowa ksywa;):evil_lol: [quote name='malawaszka']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: no i jeszcze ma pretensje!!! :eviltong:[/quote] siebie zawsze mierzy się inną miarą;)
  12. ciesze się:multi::multi::multi: bo ten charcik już zaczął ziewać-ile można chorować:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. [quote name='malawaszka']bywałam u Was bywałam :eviltong::eviltong::eviltong: bo fajne fotki to i wpadam pooglądać od czasu do czasu - teraz już zostawiam ślad :diabloti:[/quote] Jak bywasz i dopiero teraz piszesz to:angryy:ładnie tak po cichu podglądać:evil_lol: ciesze się,że wkońcu jesteś tak,że można to dostrzec:loveu:-ja do Was też pocichutku zaglądam:evil_lol: [quote name='Cheritka']Ok poczekam i zobacze :oops:[/quote] :loveu:
  14. Jestem z rewizytą:cool3: no tak w porównaniu do Was to u mnie rzeczywiście mało fot...postaram się poprawić;)
  15. [quote name='Cheritka']Przyszłam Was odwiedzic i zdjęcia chciałam zobaczyc a tu od dawna tylko gadki i gadki :mad:, a gdzie są zdjęcia :roll: ? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9238611&posted=1#post9238611[/URL][/quote] Witamy:loveu:Wy chyba pierwszy raz więc tym cieplej;) Fotek dużo i to bardzo było wczoraj;) a dzień przerwy czasem ciotkom dobrze robi.:evil_lol: Zapraszam jutro-jak pogoda dopisze będą śnieżne fotki;)
  16. i poraz kolejny pies mądrzejszy od właściciela:roll:
  17. zerówki zawsze zaliczają-to musiał być wyjątkowy cham/ka:roll: ale pająk-a fujjjjjjjjjj-nie lubie:shake: Chcę Twoją cudowną psine:loveu:
  18. [quote name='malawaszka']wow ale fot :mdleje: SUPER!!!! [URL]http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=94b0a269c027dea2[/URL] Gassira :klacz: rewelka!!!!! gdzie znalazłaś takie tło :loveu::loveu::loveu: bosskieeee!!! [/quote] Dziękujemy:loveu:,ale nie powiem bo u nas ani razu nie byłyście:mad:;) A tak na powożnie to i tak nie powiem:evil_lol: Sylwia czosnek obowiązkowo i to piwko grzane to też dobry pomysł;)
  19. :kciuki: trzymamy mocno
  20. [quote name='ATLANTYDA']Witamy :multi::p[/quote] :multi: [quote name='Sznaucerka-Balbina']Cześć Wam:loveu: Jestem w tyle. Nic nie wiem. Więc ... Co słychać? :)[/quote] poczytaj ;) [quote name='furciaczek']A u mnie dzisiaj iscie wiosenna pogoda:diabloti:[/quote] [quote name='ewka i haker']a u nas od 15zacza padac snieg:eviltong: i teraz jest juz duzo[/quote] [quote name='Czarna_Owieczka']U nas tak samo, tylko padało jeszcze w nocy i przed południem :cool3:[/quote] [quote name='Junka']Hello chyba od nowego roku tu ie zagladalam wiec mowie wszystkim heya :)[/quote] [quote name='chester07']pozwolę się włączyć do rozmowy :eviltong: u mnie dzisiaj ciepło, resztki śniegu topnieją (:placz:) a do tego pada deszczyk :angryy: a mój inteligenty pies łapie krople spadające z dachu i wygląda jak zmokła kura :evil_lol: a gdzie fotki Gassi? ;> ;*[/quote] jutro będą śnieżne:cool3: [quote name='Doginka']U nas nasypało białego puchu i sypie dalej - jest pięknie:multi::multi::loveu:[/quote] jest bajecznie:loveu: [quote name='eria']a Gassiry tu jeszcze dzisiaj nie było :crazyeye:[/quote] [quote name='Doginka']Pewno będzie później:p[/quote] już jestem:cool3:
  21. [quote name='Olusia']U nas na szczęści nie wieje, ale za to pada deszcz :angryy:[/quote] a u nas właśnie deszcz zamienił się w śnieg i bielutki pyłek pruszy,a raczej zacina:evil_lol:
  22. ariss

    Pimpek - Kundelek

    a mi się podoba to "doświadczenie" które widać na jego pysku:loveu:
  23. [quote name='Karolina_Nett']Ja także witam, może zaraz jakieś zrobię, a jak nie to jutro ;).[/quote] dzisiaj chcemy:multi:
  24. [quote name='bGirl'][CENTER][FONT=Comic Sans MS]ale piękne cudo z Twojej psiny...[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]ta głęboka czerń waszego wdzianka :loveu:[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]czochrańce[/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=1]osiem łap i bGirl[/SIZE][/FONT][/CENTER] [/quote] czochrańce były:cool3: czerń czernią ale przy oczkach trochę brązu się pojawiło os wstrętnych brązowych kropelek:mad: [quote name='Pimpek']Witanko! :cool3:[/quote] :p [quote name='Karolina_Nett']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: [URL]http://images32.fotosik.pl/98/51bcd5f350c48ef2.jpg[/URL] [URL]http://images25.fotosik.pl/135/33ccff3d586a2ec4.jpg[/URL] [URL]http://images27.fotosik.pl/135/b81c948e6d6ccf9f.jpg[/URL] [URL]http://images32.fotosik.pl/98/15a59847bd3e42ad.jpg[/URL] :loveu:[/quote] Też jestem pod wrażeniem jego osiągnięć:crazyeye:
  25. ariss

    Pimpek - Kundelek

    witanko:cool3:
×
×
  • Create New...