-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
ariss replied to Hala's topic in Już w nowym domu
a jaki uśmiech:loveu: -
jestem pod wrażeniem zimowej Abi:loveu:
-
[URL]http://i4.tinypic.com/81fkn0x.png[/URL] cudna czarna mordka:loveu:
-
[quote name='smallpati']Hej strasznie zimno :placz: nie moge na spacer isc bo po wyjsciu z klatki zamarzam :-([/quote] ja byłam i już godzinke pod kocem się grzeje-a tyle roboty mam:placz:
-
Witam,co tam -ale zimnica.brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
-
jaka czerwoan ślicznotka:loveu:
-
[URL]http://i9.tinypic.com/6twlru1.jpg[/URL] mi też podoba się ta czarna masa;):evil_lol:
-
[quote name='eria']ten co Ci się [U]nie podoba[/U] :evil_lol:rzeczywiście nieładny :shake: ten Diego ładny - to tatuś Gassi ?[/quote] No właśnie nie pamiętam jak się ten pies nazywa,ale na wystawach często wygrywa:niewiem: A Diego to jej starszy brat;)mają tą samą mamusię:evil_lol:więc łączy ich pokrewieństwo krwi:evil_lol: [quote name='smallpati'][URL]http://images23.fotosik.pl/135/3a248a978529ec89.jpg[/URL] jaki swinski ogonek :D dlaczego tak bardzo zakrecony jest?[/quote] niektóre tak mają-ale mi też to nie leży:shake: [quote name='Paulinaaa']Ten, który się wam nie podoba troche taki nieforemny.. Od tych czarnych sznupków, az mi się w oczach mieni. Fajne są ! :multi:[/quote] Było tak kilka fajnych piesków:cool3:
-
[quote name='jo_ann']o widzisz, jakie mam wyczucie :lol: a co do "pani"-osoba kontrowersyjna, ale to ze widzialas Foresta w takim stanie wsrod psow /czyli w normalnym ;) / to wylacznie dzieki niej i mojej pracy polrocznej pod jej kierunkiem /F jest adoptowany/ :) jedno jest pewne-nie warto sie uprzedzac, zanim sie nie pozna ;) a co do spacerkow-to moze sie kiedy spotkamy? :) ja i Dorota z Atosem bedziemy na polach za 2 tyg w niedziele miedzy 10 a 12, moze troche dluzej :)[/quote] Ja widziałam kiedyś nieprzyjemną sytuację z udziałem tej pani i to tylko dlatego,ale jeśli pomoga Twojemy psiakowi to może mnie to tylko cieszyć:multi: Ja jak zawsze jestem chętna do spotkania:loveu: Tylko jestem na polach codziennie poza poniedziałkami,ale najwcześniej o 13.Ale w niedzielę moge zrobić wyjątek;)
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/136/9094ceb517fe73ee.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/98/127c2d88c1484de7.jpg[/IMG][/URL] A to Diego flavago-moge się odważyć na stwiedzenie,że najbardziej utytułowany sznaucer średni czarny [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/134/d1627ba202ccfffe.jpg[/IMG][/URL] a oto jego wygrnane:cool3:[B][COLOR=#ff0000]INTERCHAMPION, MULTICHAMPION[/COLOR][/B] [B][SIZE=2][COLOR=#ff0000][I]Champion Polski[/I][/COLOR][/SIZE][/B][B][I][SIZE=2][COLOR=#0000ff]5 x Dt.CH.VDH[/COLOR][/SIZE][/I][/B][B][I][SIZE=2][COLOR=#ff0000]22 x CACIB (11 krajów)[/COLOR][/SIZE][/I][/B][B][SIZE=2][COLOR=#ff0000][I]Champion Litwy[/I][/COLOR][/SIZE][/B][B][I][SIZE=2][COLOR=#0000ff]5x Dt CAC[/COLOR][/SIZE][/I][/B][B][I][SIZE=2][COLOR=#ff0000]4 x r.CACIB[/COLOR][/SIZE][/I][/B][B][SIZE=2][COLOR=#ff0000][I]Champion Łotwy[/I][/COLOR][/SIZE][/B][B][I][SIZE=2][COLOR=#0000ff]2 x KSA[/COLOR][/SIZE][/I][/B][B][I][SIZE=2][COLOR=#ff0000]23 x BOB[/COLOR][/SIZE][/I][/B][B][SIZE=2][COLOR=#ff0000][I]Champion Niemiec VDH[/I][/COLOR][/SIZE][/B][B][I][SIZE=2][COLOR=#0000ff]3 x BG CAC[/COLOR][/SIZE][/I][/B][B][I][SIZE=2][COLOR=#ff0000]5 x ISPU Certifikat[/COLOR][/SIZE][/I][/B][B][SIZE=2][COLOR=#ff0000][I]Champion Białorusi[/I][/COLOR][/SIZE][/B][B][I][SIZE=2][COLOR=#0000ff]3 x LT CAC[/COLOR][/SIZE][/I][/B][B][SIZE=2][COLOR=#ff0000][I]Zdobywca Pucharu Wilna 2006[/I][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=2][COLOR=#ff0000][I]Balcan Champion[/I][/COLOR][/SIZE][/B][B][I][SIZE=2][COLOR=#0000ff]2 x BU CAC[/COLOR][/SIZE][/I][/B][B][SIZE=2][COLOR=#ff0000][I]Zdobywca Pucharu Wilna 2007[/I][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=2][COLOR=#ff0000][I]Baltic Champion[/I][/COLOR][/SIZE][/B][B][I][SIZE=2][COLOR=#0000ff]1 x MAC CAC[/COLOR][/SIZE][/I][/B][B][SIZE=2][COLOR=#ff0000][I]Zdobywca Pucharu Białorusi 2007[/I][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=2][COLOR=#ff0000][I]Champion Estonii[/I][/COLOR][/SIZE][/B][B][I][SIZE=2][COLOR=#0000ff]1 x RO CAC[/COLOR][/SIZE][/I][/B][B][SIZE=2][COLOR=#ff0000][I]Zwycięzca Litwy 2006[/I][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=2][COLOR=#ff0000][I]Champion Bułgarii[/I][/COLOR][/SIZE][/B][B][I][SIZE=2][COLOR=#0000ff]2 X UA CAC[/COLOR][/SIZE][/I][/B][B][I][SIZE=2][COLOR=#ff0000]Zwycięzca Rostock 2006[/COLOR][/SIZE][/I][/B][B][SIZE=2][COLOR=#ff0000][I]Champion Macedonii[/I][/COLOR][/SIZE][/B][B][I][SIZE=2][COLOR=#0000ff]1 x LV CAC[/COLOR][/SIZE][/I][/B][B][I][SIZE=2][COLOR=#ff0000]Zwycięzca Berlina 2007[/COLOR][/SIZE][/I][/B][B][SIZE=2][COLOR=#ff0000][I]Champion Węgier[/I][/COLOR][/SIZE][/B][B][I][SIZE=2][COLOR=#0000ff]5 x HU CAC[/COLOR][/SIZE][/I][/B][B][I][SIZE=2][COLOR=#ff0000]Zwycięzca Klubu Węgier 2006[/COLOR][/SIZE][/I][/B][B][SIZE=2][COLOR=#ff0000][I]Champion Rumunii[/I][/COLOR][/SIZE][/B][B][I][SIZE=2][COLOR=#0000ff]2 x HSPK CH[/COLOR][/SIZE][/I][/B][SIZE=2][COLOR=#ff0000][B][I]Zwycięzca Estonii 2007[/I][/B][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=2][COLOR=#ff0000][I]Champion Ukrainy - w zatwierdzeniu[/I][/COLOR][/SIZE][/B][B][I][SIZE=2][COLOR=#0000ff]1 x RUS CAC[/COLOR][/SIZE][/I][/B][B][I][SIZE=2][COLOR=#ff0000]Jahressieger Budapeszt 2007[/COLOR][/SIZE][/I][/B][B][SIZE=2][COLOR=#ff0000][I]Champion Rosji - w zatwierdzeniu[/I][/COLOR][/SIZE][/B][B][I][SIZE=2][COLOR=#0000ff]1 x RKF CAC[/COLOR][/SIZE][/I][/B][B][I][SIZE=2][COLOR=#ff0000]Kwalifikacja Crufts 2007[/COLOR][/SIZE][/I][/B][B][SIZE=2][COLOR=#ff0000][I]Champion RKF - w zatwierdzeniu[/I][/COLOR][/SIZE][/B][B][I][SIZE=2][COLOR=#0000ff]1 x EST CAC[/COLOR][/SIZE][/I][/B][B][SIZE=2][COLOR=#ff0000][I]Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2005[/I][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=2][COLOR=#ff0000][I]Młodzieżowy Champion Polski[/I][/COLOR][/SIZE][/B][B][I][SIZE=2][COLOR=#0000ff]12 x CWC PL[/COLOR][/SIZE][/I][/B][B][SIZE=2][COLOR=#ff0000][I]Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2005[/I][/COLOR][/SIZE][/B] [B][I][SIZE=2][COLOR=#ff0000]5 x Zwycięzca Młodzieży[/COLOR][/SIZE][/I][/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/136/4c4d9590e70c7c35.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/98/e83d873801f0e7e9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/135/55d7360e0c0a144e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/135/1694ee6c5e17ec25.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/136/c4c6b6bb99a39ae9.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/136/af88a25651f3de6c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/136/d2015c6e7d3264aa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/98/4aadc2451c2f08de.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/136/4e6e8ebbdbdb3909.jpg[/IMG][/URL] a ten mi się strasznie [U]nie podoba[/U]:shake: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/97/6378b6dc437b5f2b.jpg[/IMG][/URL]
-
ale Gordon jest piękny:loveu:ale brawa również dla Ciebie-bo bardzo ładnie potrafisz go zaprezentować:loveu:
- 21590 replies
-
[quote name='Karolina_Nett'][URL]http://images33.fotosik.pl/96/425439c9cea2a5a2.jpg[/URL] Znów przytulaski :loveu:.[/quote] :cool3: [quote name='Magda:)'][URL]http://images33.fotosik.pl/96/425439c9cea2a5a2.jpg[/URL] no nie, to już jest po prostu straszne:diabloti:[/quote] to jest przyjaźń:evil_lol: [quote name='Doginka']To ja też wpadnę wieczrem, bo szkoda tego pięknego słoneczka:diabloti::loveu:[/quote] słońce,słońcem-ale i tak strasznie zmarzłam.brrrrrrrr [quote name='eria']a u nas znowu słoneczka brak :shake:[/quote] zawita i u Was;) [quote name='Czarna_Owieczka']Śliczne czarnuchy :loveu: wszystkie identyczne :oops:[/quote] oj nie prawda-mi z tych zdjęć podobają się tylko 2;) Brat Gasski i taki z panią w jasnym wdzianku;)
-
[quote name='jo_ann']czy Gassira nie byla dzis na Polach Mokotowskich? :) spotkalysmy piekna mloda sredniaczke czarna, moze to Wy? :lol:[/quote] Tak to my:cool3::multi: A Wy to na szkoleniu byliście? Przepraszam,że nie podeszłam-bo zazwyczaj witam się ze wszystkimi właścicielami średniaków-ale nieznoszę pani treser z którą byliście-nie mam o niej najlepszego zdania:roll:
-
[quote name='eria']takie świńskie ogonki u średniaków i olbrzymów nie są fajne:shake:, ale u mini wyglądają ok :) wolę szabelki :loveu:[/quote] ja też wolę u miniaków,ale jedna sucz z "naszej" hodowli ma kręcony ogonek,ale jest tak piękna,że w ogóle to nie przeszkadza [quote name='Doginka']Masz szczęście, że zaznaczyłaś, że u miników jest ok.:mad::eviltong::evil_lol: Co to jest ISPU ?:oops:[/quote] "[B]ISPU[/B]" (International Schnauzer-Pinscher Union). [quote name='Paulinaaa']Ile sznupów ! :multi:[/quote] reszta wieczorem-bo na spacer się zbieram:cool3:
-
[quote name='Doginka']Czy Ty z Gassi tu jesteś:cool3::razz::diabloti:?:oops:[/quote] nie-ona miała wtedy 3 miesiące-coprawda przywiozła dwa medale:cool3: ale jak chodzę po ringu to nie ma-może później wkleją moją fotkę z Gassulą,ale uprzedzę,że ja to ja:evil_lol:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/97/fb36e38d52fa9a75.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/136/825f67a551f10f36.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/97/2d6be835d23f2402.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/135/757f993fb4acbfaf.jpg[/IMG][/URL] a to starszy brat Gassuli:cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/135/2fd6b89b0076229b.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/136/0d8dd5f1fa007fd0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/97/67e4eaf676494179.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/135/25736836fdbb0737.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/136/5e4f8426f4e4bfbe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/136/79a2421d7a976a4f.jpg[/IMG][/URL]
-
Wielka parada sznaucerów na ISPU [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/135/3a248a978529ec89.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/135/2e73a1ba4256fdb1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/136/e1574d55c354ba68.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/135/5dd0dbde0d17b0e5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/97/aedbe401af2bee87.jpg[/IMG][/URL]
-
właśnie mi się przypomniało,że mam stare foty z ISPU:cool3: Coprawda na fotkach są same średnie czarne,ale moge u siebie powrzucać jak chcecie? Tylko dlaczego właściwie ja to piszę u Ciebie:evil_lol:
- 21590 replies
-
Witamy kolejne wspaniałe średniaczki:multi::multi::multi: I z niecierpliwością czekamy na fotki:loveu:
-
Ile wspaniałych sznupów-aż mi się drugi zaczął marzyć:loveu::evil_lol:
- 21590 replies
-
ja to bym mogła mieć jakieś miniaczka(np.Raperka;))-byśmy razem w podusie się wtulali;). Gassira ma całkowity zakaz wstępu do wyrka i nawet nie łamie przepisów;)
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka']:evil_lol:Burkanie to specjalność moich burków:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:to by się nasze potworki dogadały;):evil_lol: