Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='Miga']Witajcie Jesteśmy w wolnym czasie, ale jakoś nie wrzucamy fotek, bo i tak blog mimo fotek podumiera ;) Figafiga cóż Ty o tej porze robiłaś na dogomanii ;)?[/quote] My chcemy fotki tej cudnej mordki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:eviltong:
  2. [quote name='Miga']Witajcie Gassiry :) Tu sunia wygląda jakby szukała zasięgu tym ogonkiem ;) Może Era też jej nie odbiera :P [URL]http://img296.imageshack.us/img296/2708/bb9afa63031f7a9fus4.jpg[/URL][/quote] na Mazurach czasem ciężko z zasięgiem:eviltong::evil_lol:
  3. i ja ostatnim tchnieniem(Ty wiesz czemu;)) wpisuje się na 200:multi::multi::multi:
  4. [quote name='Manu']http://www.rebelz.net/gallery/d/2176-2/mad_wolf Ta fotka jest powalająca:crazyeye::loveu::loveu::loveu:
  5. [quote name='magda_drakkar']Może o swojej psicy?:diabloti:[/quote] to jest wielce prawdopodobne:evil_lol::eviltong:
  6. Już lulu-jak ja właśnie tu zajrzałam:roll:;)
  7. a czemu nie ma???:angryy:
  8. ariss

    SZNAUCERY(ŚREDNIE)

    [quote name='jo_ann']ej, a niedzielne poludnie?:diabloti:[/quote] ja proponuję niedziele o 13.00?!!!!!!!!
  9. śpij słodko i wymiziaj towarzystwo-hmmmmmmmmmmm-tylko jak z rybkami sobie poradzisz:eviltong:
  10. [URL]http://i13.tinypic.com/7w4gl7m.jpg[/URL] a mi to się podoba:cool3:dumne postawy:eviltong:
  11. cześć kochana jak gardziołko;)
  12. [quote name='Figafiga']już przebrnęłam prze tą Gassirową galeryjkę...urzekło mnie parę zdjęć i pozwoliłam sobie je troszeczkę pozmieniać.O to one są piękne, a dlatego , że na nich taaaaka suka jest.To prezencik... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img118.imageshack.us/img118/6796/48ac59c57174292dnp6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/7849/99cff6f7402b7b5coa6.jpg[/IMG][/URL] [/quote] cudowne:loveu:a te 2 mi się najbardziej podobają-dpbrze,że pokazałaś co potrafisz zrobić ze zdjęciami-ale będę Cię teraz męczyć:loveu:;):eviltong: [quote name='ewka i haker'][URL]http://images23.fotosik.pl/136/c2a703652b9d4646.jpg[/URL] porno no nie ladnie [/quote] [quote name='magda_drakkar'][URL]http://images23.fotosik.pl/136/c2a703652b9d4646.jpg[/URL] no, niech się uczy mały babel:evil_lol:[/quote] wiedziałam,że ta fotka będzie miała najwięcej komentarzy:evil_lol: [quote name='ewka i haker'][URL]http://img118.imageshack.us/img118/6796/48ac59c57174292dnp6.jpg[/URL] super fota najbardziej mi sie podoba [URL]http://img168.imageshack.us/img168/7849/99cff6f7402b7b5coa6.jpg[/URL] ta tez super[/quote] [quote name='Cheritka']No nareszcie :multi: troszkę sobie zdjęć pooglądałam, rób jeszcze bo zaraz śnieg stopnieje[/quote] jutro jak tylko nie będzie lało to aparat też biorę;) mam jeszczę kilka dzisiejszych fot-ale zostawiam zapasy na wszelki:eviltong:
  13. [quote name='Figafiga']ale się napatrzy na te "porno"właśnie przeglądam galerie i co znalazłam w tle na str.60:diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] hahahahaahhh-zaraz mnie posądzą o rozpowszechnianie pornografii:evil_lol:
  14. [quote name='eria']oo ile tu fotek dzisiaj !!!!:multi::loveu: [URL]http://images23.fotosik.pl/136/c2a703652b9d4646.jpg[/URL] czy to się nie skończyło pogryzieniem ? :roll: Kreon jako dominant też ma to zachowanie w zwyczaju :roll: ale do jego kontaktów z innymi samcami poza Hektorem już nie dopuszczam po pogryzieniu z huskim i dogiem:roll: no i prześliczna ta fotka w ruchu gdzie pędzi labek i Gassi :loveu::loveu: A mamusię Gassula ma przepiekną ! Tatuś się mi nie podoba :eviltong:[/quote] to wyglądało jakby temu u dołu przyjemność sprawiało:niewiem::evil_lol: Mi tatuś też jako tako,ale budowe i proporcje i psychikę i w sumie większość ma cacy-ale to już "stary"pies i to był ostatni moment żeby go wykorzystać;) a Mamuśka jest fajniutka:loveu:
  15. [quote name='ATLANTYDA']Mam nadzieję że trochę się uspokoi bo teraz to on co chwila siedzi pod drzwiami i che na dwór wychodzić ,a tam nos przy ziemi i zapachy panienek wyszukuje:roll:[/quote] jak przystało na prawdziwego mężczyzne;):roll:
  16. [quote name='ATLANTYDA']:lol!::lol!::no-no-no:między innymi Bono dlatego w najbliższym czasie straci kulki bo mu też hormony szaleją[/quote] Bidaczek:glaszcze: Jajek nie będzie miał-ale może szczęśliwszy będzie-pszczółki i motylki po głowie mu nie będą tak latały;)
  17. [quote name='ATLANTYDA']Każda cząsteczka biegnie na oślep. Ciało ludzkie składa się z cząsteczek. Ciało ludzkie biegnie na oślep. Przeto odpowiedzialność jednostkowa za czynności ciała jest niemożliwa." Należy się odnieść, skomentować, wyrazić własną opinię... :stupid: Ja się tak po zabiegu czułam po narkozie jak bym sie na atomy rozbiła i biegała na oślep( ble:-?:huh::look3:) tak dosłownie sie odnosząc do tego tematu :razz:[/quote] no tak po zabiegach człowiek tak się może czuć i osoba która go wymyśliła może też miłała taki problem:roll:
  18. [quote name='Figafiga']jaki przedmiot??[/quote] Etyka menedżerska:roll:
  19. [quote name='ATLANTYDA']Witamy :multi::lol: O świeże foteczki :cool3::cool3:fajne choć niektóre kontrowersyjne:lying::lying::-o:-o:evil_lol::evil_lol: ,lepiej niech się Gasula nie uczy :shiny::shiny:[/quote] powiem Wam coś lepszego(tylko w tajemnicy) To był układ homoseksualny - 2 psy:evil_lol:
  20. [quote name='Figafiga']ładnie ładnie tak pornografię promować hi hi hi:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: a tak poza tym dziś zabieram się za galerię Twojego szaleństwa i obejrzę całą...widziałam w Zakopanem w tamtym roku sznaucera średniego czarnego i one są poprostu cudownie piekne dlatego tak tnę swojego szałaputa...farbka czarna i mogę mieć takiego hahahaha[/quote] :crazyeye:całą:crazyeye:to Ty jakąś flaszke sobie kup zanim zaczniesz:evil_lol: hhahah.w Zakopanem-ciekawe-Eduardo z tej samej hodowli tam mieszka-może to ten sam:cool3: Jaka farbka-Twoj psiak jest cudowny taki jaki jest;):eviltong:,a może 2 psiaka weźmiesz;)sznup czarny by idealnie pasował:evil_lol: a tak z innej beczki-dostałam temat pracy do napisania na jakieś tam zajęcia i mało co z krzesła nie spadłam!!! "Każda cząsteczka biegnie na oślep. Ciało ludzkie składa się z cząsteczek. Ciało ludzkie biegnie na oślep. Przeto odpowiedzialność jednostkowa za czynności ciała jest niemożliwa." Należy się odnieść, skomentować, wyrazić własną opinię... :stupid:
  21. Chyba najwyższa pora przedstawić Wam rodziców Gassulki Mamuśka: [I]Chinga flavago[/I] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/100/f2fa90abc2bca75a.jpg[/IMG][/URL] Tatuś:[I] Stahlkriegers LEGEND OF LANCE[/I] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/100/05b55a5358f20178.jpg[/IMG][/URL] [B][FONT=Arial][/FONT][/B]
  22. [quote name='Paulinaaa']Dziękujemy :loveu::loveu: Mi tez się podoba :multi::loveu: Racja :loveu: A macie urodziny? :evil_lol: :lol:[/quote] Gassula 2 stycznia skończyła 7 miesięcy:evil_lol:
  23. [quote name='Karolina_Nett']No [B]ona[/B] ma fajną brodę, [B]ona[/B] ma :evil_lol::eviltong:. Zaraz jadę do Wisły na narty :D.[/quote] :oops:przepraszam-nie wiem o czym myślałam pisząc to:oops:
  24. [quote name='eria']ale miałam udany spacerek :multi: wyszliśmy o 13.30 a wróciliśmy teraz :cool3: Niespodziewanie na spacerku była dziś też nasza znajoma pieprzasta sznupka-Kora :loveu: mam mnóstwo fot:loveu::multi: zaraz będę zgrywać i obrabiać;)[/quote] :crazyeye:to rzezywiście długańny spacer:evil_lol: Foteczki:multi:
  25. ariss

    SZNAUCERY(ŚREDNIE)

    No to jeszczę dzisiejsza mordka [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/137/01966b2acad39295.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...