Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. jest-dziś pudelkowej też robiłam i nic mi nie wychodzi:shake: taki dzień:evil_lol:;)
  2. On ma cudowną mordkę:loveu:
  3. Zrobiłam Ci banerek,ale nie podoba mi się:shake: Nie mam dziś weny:roll: Obecny masz zdecydowanie ładniejszy:eviltong: Nie zmieniaj sobie!!!!!!!!!! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/137/efcd11a4372e1ff0.png[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/103/8ad6c369de3b959d.png[/IMG][/URL]
  4. zabawka super:multi:
  5. [quote name='Helga&Ares']dzisiaj miałam 41 stopni. Cały dzień w łóżku prawie. Normalnie zwidy straszne miałam...aaa straszne to było[/quote] ja to bym spała cały czas!!!!!!!!!!
  6. [quote name='magda_drakkar']To drugie ładniejsze:loveu::diabloti:[/quote] ZDECYDOWANIE:eviltong:
  7. dziś mam kiepski dzień i banerki mi kiepsko wychodzą:shake: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/103/19eae4b6c58d4602.png[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/103/c15fa0fb56dfb90b.png[/IMG][/URL]
  8. [quote name='eria']eeeeeeeeeeee:oops: że niby wcześniej się już ujawniłaś ? :evil_lol::oops:[/quote] [quote name='Paulinaaa']Ja tam tez wcześniej nie widziałam :oops: Pasujecie do siebie - obie czarnuchy :loveu: :lol:[/quote] Jakoś to Wam wybaczę;) hahahah.ale ja naturalnie to blondyna:evil_lol:;) [quote name='magda_drakkar']Heej, to już za chwilkę 200 stronka bedzie!:evil_lol::multi:[/quote] ale to szybko leci;)
  9. [quote name='eria']jeeeeeeeeee pańcia Gassi się ujawniła !!!!! :cool3::loveu:[/quote] No to się wydało jak przeglądasz naszą galerie jak dopiero teraz to odkryłaś:angryy::evil_lol: a ja u Ciebie wszystko czytam cholero Ty:evil_lol:;)
  10. [quote name='Olusia'][URL]http://images34.fotosik.pl/102/4fa31d9bd0b2681c.png[/URL] Ładna jesteś ;) Tylko więcej uśmiechu na twarzy proszę :cool3: Jam Byczek :diabloti::cool3: Przyjaciele Gasski świetni :loveu:[/quote] Niedość,że zamieściłam swoje zdjęcie to jeszcze wymagania:mad::evil_lol: Przyjaciół to można jej pozazdrościć:cool3:
  11. [quote name='eria']PIER*****LE opiekunke, ide z tym wnioskiem. :cool1:[/quote] RACJA:multi:
  12. [quote name='Magri_SP']sprawdzam sprawdzam, tylko nie wiem czy mysz wytrzyma ta ilosc klikniec na "Odswiez" :razz:[/quote] Magriszon:mad: męczysz myszke:roflt::evil_lol:;)
  13. [quote name='Magri_SP']a poczta ci dziala ??:mad: to ty juz wiesz co :diabloti:[/quote] Nie mądraluj się tak-tylko sprawdz pocztę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:diabloti:
  14. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/103/0687d8ab66413d4e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/103/201ea228392320a5.jpg[/IMG][/URL] [I]więcej nie ma bo fotosik mi przestał działać:shake:[/I]
  15. [I]Morgan[/I] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/103/9c255cd509716f52.jpg[/IMG][/URL] [I]Morgan[/I] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/137/fefbc8df29c68935.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/103/4a341c0dcf1ece79.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/103/b05deefcd161c2ff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/103/9996184f930859e4.jpg[/IMG][/URL]
  16. [CENTER][B]Gasskowi przyjaciele[/B][/CENTER] [LEFT][I]Magri i Beza[/I] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/103/ae9219d69b89ab93.jpg[/IMG][/URL] [I]Magri i Beza[/I] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/139/e7d9fa971dabbccd.jpg[/IMG][/URL] [I]Magri[/I] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/137/f57affec8fabeb26.jpg[/IMG][/URL] [I]Sonia[/I] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/138/9e34eec540775ffa.jpg[/IMG][/URL] [I]Sonia[/I] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/103/42427ec7b60b529b.jpg[/IMG][/URL][/LEFT]
  17. [quote name='eria']a corel photo paint masz?[/quote] niom;) [quote name='ewka i haker']Teraz nie wiem dlaczego ale nie widze tej wagi:shake:i Czy ktos wiem moze co to JEST???????? :cool3:[/quote] ja nie wiem Foteczki dziś będą-Gassulki mało ale Gasskowi przyjaciele będą;)
  18. ariss

    Raven & Lilo

    zazdroszczę dwóch takich przystijniaków:loveu:
  19. kurcze coś się zacina i na nową stronę nie mogę wchodzić,chyba,że napiszę...tylko co pisać jak nie wiadomo o czym tu rozmawiacie;)
  20. [quote name='Cheritka']No to życzymy dużo siły i cierpliwości, :cool3: bo ja nie lubie sprzątac :angryy: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9259401#post9259401 Dubelek Ci się trafił;) a sprzątać i ja nie lubie:shake:
  21. [quote name='eria']a tu dalej pracownia banerkowa :loveu::cool3:[/quote] kurcze tak szukam tej funkcji przezroczystości czy jak to tam się nazywa i znaleść nie mogę:placz:
  22. zdrowiej szybciutko;)
  23. [quote name='Cheritka']To może poćwicz na moim ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78810&goto=newpost"][COLOR=#0000ff][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78810&goto=newpost"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78810&goto=newpost[/COLOR][/URL][/URL][/quote] a Ty przecież potrafisz;) Moge poćwiczyć:eviltong:ale wieczorkiem,a kakieś konkretne fotki chcesz-czy wszystko jedno?
  24. [quote name='magda_drakkar']Jaki piekny , dziękuję:loveu::Cool!:[/quote] lubie ćwiczyć na Twoim Drakkarku bo jest bardzo fotogieniczny:loveu:-a tą fotke co jest na banerku to uwielbiam:loveu:
  25. Cześć-wymiziać mi tu szybko futrzaki:loveu:
×
×
  • Create New...