Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. owczarka:crazyeye: Twój tata chyba na rasach nie bardzo się zna:evil_lol:;)
  2. oby to nic groźnego!!!!!!!!!!
  3. jak w kuchni na kredensie to ja jestem pierwszą klientką:evil_lol:;)
  4. ale Wy tej Eri słodzicie-pewnie teraz się przed lustrem rozpływa:eviltong::evil_lol:
  5. błahahahahha-moherowy beret-spadłam z krzesła i wstać nie mogę:evil_lol:
  6. [quote name='Cheritka']Coś się porobiło, chyba za duży podpis mialaś. Śliczny ten Twój pupil i piękny ma uśmiech :loveu: Zaglądajcie do nas tu też [URL]http://www.free4web.pl/3/?100348[/URL] ;):multi:;)[/quote] pewnie,że będziemy;) zaduży podpis-eria chyba by się nie pomyliła:-o:eviltong:
  7. fajna foteczka,ale czemu ostatnio tylko po jednej:mad:;)
  8. ale jakie piękne spacerowe fotki wyszły:eviltong:
  9. [quote name='eria']widzę czerwony krzyżyk[/quote] ja teraz również:placz:
  10. Ten co Ty wstawiasz to widzę,ale jak wstawie jako podpis to mi się nie pojawia:niewiem: Żeby nie pisać nowego posta to teraz już widzę:bigcool:
  11. [quote name='bGirl'][CENTER][FONT=Comic Sans MS]hmmmm new "image[/FONT]" :loveu:[/CENTER] [CENTER][B]eria[/B][FONT=Comic Sans MS] to Ty nie wiesz, że bGirl zawsze w biegu i gapa straszna,[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]ale to już taki mój urok[/FONT][B] :diabloti:[/B] [FONT=Comic Sans MS]siostra wybaczy, ciom?![/FONT][/CENTER] [FONT=Comic Sans MS]za to ogromniasty buzial :oops:[/FONT] [/quote] wybaczam-mi ostatnio też taka rozkojarzona pomyłka się zdarzyła:eviltong: [quote name='eria']na poprzedniej stronie na dole masz podlinkowany baner;)[/quote] :multi:dzięki:multi: ale tego podlinkowanego nie widzę-czy tylko ja? [quote name='bGirl'][CENTER][FONT=Comic Sans MS]ja za wami nie nadąrzam, szaloneee...[/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Comic Sans MS][B][FONT=Verdana]eria [/FONT][/B]Twój banerek też jakiś świerzutki :eviltong:[/FONT][/CENTER] [/quote] [LEFT]ja to sobie tylko ćwiczę(chcę znać wasze opiniejak mi to wychodzi)-ten Eri jest dzisiejszy:loveu:[/LEFT]
  12. więcej fotek nie mam:shake: więc wymodziłam coś takiego [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/101/cbd6b33cc0d06b2d.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/137/cdf05af76d31ac21.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/101/9b1ce6b2185ed489.png[/IMG][/URL]
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/101/cc205cd36eade079.png[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/101/5dcef08316b5854e.png[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/101/921fde0e208054fa.png[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/101/dd3f0a71d93a8231.png[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/101/cd0eb765405dd703.png[/IMG][/URL]
  14. kto mnie podlinkuje:eviltong:
  15. [quote name='eria']bGirl - to siostrzyczka jest :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i4.tinypic.com/8c2e36c.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.tinypic.com/7xv8f0j.jpg[/IMG][/quote] cudowne-dziękuję:loveu::multi: [quote name='ATLANTYDA'][IMG]http://yelims4.free.fr/Sourires/Sourire65.gif[/IMG] [IMG]http://yelims4.free.fr/Sourires/Sourire57.gif[/IMG]:multi:[/quote] Witanko:loveu: [quote name='eria']narzedzie przezroczystości obiektów w Corel Photo Paint ;)[/quote] a jak to po angielsku będzie?:hmmmm:
  16. [quote name='am-elle']Dziękujemy wszystkim za życzenia. Na razie nie mogę wstawiać fotek bo Mileczka chora:placz: mam nadzieje że szybko jej przejdzie. biedactwo:placz:[/quote] a co się stało?
  17. [quote name='eria']ale cioteczka przecież sama potrafi !!!!!![/quote] No niby tak,ale ja rozdaje moje innym to też bym chciała dostać:eviltong:Twoje mi się bardzo podobają:loveu:
  18. [quote name='eria']wiedziałam że tu jest jakiś hak :diabloti::diabloti::diabloti: :multi::multi::multi:[/quote] Sylwia sama zmniejszyła tamten banerek-ja tylko fotke jej podesłałam:eviltong: Tylko jak zmienić obrazek który już mam-tak żeby nowego okna nie otwierać? Bo w resize mi się nie udaje-pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  19. [quote name='eria']dzieńdogoberek Gassulki !:lol:[/quote] Cześć kochana:loveu: idz do Doginki-napisałam tam do Ciebie;)
  20. [quote name='eria']a to banerek robiła Doginka ?? :razz: kuuurcze a ja myślałam że Gassira się nauczyła robić banerki 500x100 :evil_lol:[/quote] przepraszm Sylwio,że u Ciebie,ale wreszcie odpowiadam tak jakbym chciała na tego posta:eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/101/6b03b4cebd2a784b.png[/IMG][/URL] Tylko jak zmienić obrazek który już mam-tak żeby nowego okna nie otwierać?
  21. foteczki,foteczki,foteczki:Cool!::Cool!::Cool!:
  22. Kreoś ma cudowną brode i nie wiem czy Ty się tak martwisz????:eviltong:
  23. Naj,Naj ,Naj :new-bday::BIG::tort::new-bday::BIG::laola::Cool!::Cool!::multi:
  24. a ja najcieplej Witam ciasteczkowego potwora:loveu:
  25. [quote name='eria']JAKI CUDNY BANEREK !!!!I W DODATKU W NORMALNYM ROZMIARZE:razz::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi:[/quote] Do czego pijesz?????:evil_lol::diabloti: [B]Doginko[/B] i widzisz jakie piękne banerki potrafisz robić:eviltong:,a twierdziłaś,że nie potrafisz;)
×
×
  • Create New...