Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/137/43da50fd9c94462a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/136/fa7e25265f678cf9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/100/63b6d8a4baacfa55.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/100/c3bc61b63b346668.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/137/01966b2acad39295.jpg[/IMG][/URL]
  2. no wreszci są foteczki:multi: jaką ona ma fajną brodę:cool3:
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/100/1fbcbf3622f9196c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/100/da484c4d9a24f787.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/100/9aba53729da6f190.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/136/4a29862b516707f9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/100/369149c3528b3480.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='Karolina_Nett']Może ci się skasowały z fotosika, albo coś?[/quote] nie-bo ja je widzę;):eviltong:
  5. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/137/a8c5765a0498bc19.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/136/58594917bb683b72.jpg[/IMG][/URL] A tu Gasska się uczy:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/136/c2a703652b9d4646.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/100/c2e5caf8cf4bf134.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/100/ef342ea65a311718.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='ewka i haker']super wyglada z tym sniegiem:loveu:[/quote] [quote name='Olusia']Jedna fotka ale jaka fajna :loveu: Ładnie Gassuli z białym śnieżkiem na nosku :loveu:[/quote] [quote name='Karolina_Nett']Cudna :loveu::loveu::loveu:.[/quote] jestem-promotor się dziś zlitował więc szybko poszło:cool3: dziękuje za słowa uznania:loveu:
  7. Jedna fotka teraz-tak na zachęte;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/136/f48d3902c519a08d.jpg[/IMG][/URL]
  8. Teraz uciekam na uczelnie,ale wieczorem będą śniegowe fotki:cool3:
  9. Eria zrobiła Ci avek [IMG]http://i5.tinypic.com/6ywcinc.jpg[/IMG] Wieczorem poszukam fotki z banerka;)
  10. a jakie przesłodkie te fotki:loveu:
  11. ariss

    Pimpek - Kundelek

    [quote name='Pimpek']Dziękujemy :D Doświadczenie ?:hmmmm:[/quote] siwa mordka;)
  12. Cześć. Ale tu u Was cicho-normalnie nic się niedzieję:evil_lol:;)
  13. Ostatnia mi się podoba:loveu:a jakby Kreoś sam tak dumnie tam stał to dopiero robiło by wrażenie:loveu:
  14. [B]ERIA [/B]poradziła sobie z jakością:loveu:-tylko malutji banerek się zrobił [IMG]http://i4.tinypic.com/6xvlw5y.jpg[/IMG]
  15. jak tam śpiochu:cool3:
  16. [quote name='AMIGA']Ja kiedyś stałam z moim poprzednim psem - Fazim i rozmawiałam z sąsiadką. I widzę jak się zbliża do nas bokser. Spięty, zjeżony. Więc wołam do młodego faceta, który idzie ze smyczą w ręce, żeby odwołał od nas tego psa. A on nic! Ja zaczęłam się z Fazim odsuwać, a ten bokser jak się nie rzucił! Ale trafił nie w Faziego, tylko we mnie. Przez gruby płaszcz i spódnicę ugryzł mnie w udo aż do krwi! A facet nadal NIC ! Nawet przepraszam nie usłyszalam! Nawet odpowiedzi na pytanie, czy pies był szczepiony. Zero reakcji!![/quote] :crazyeye:i tak to zostawiłaś:crazyeye:
  17. [quote name='Luzia&Funia']Witam z rana gaduły :evil_lol::loveu:[/quote] Gaduły:eviltong:a co u Ciebie się dzieje:evil_lol:
  18. Uciekam spać.:hand: Do juterka i miziaki dla pewnie już smacznie śpiących chłopaków;)
  19. ale paskudne choinki tam mieli:evil_lol:;)
  20. ariss

    SZNAUCERY(ŚREDNIE)

    [quote name='jo_ann']o rety, ta parka to zupelnie jak u Romas :lol: nawet ogony takie same ;) Gassira jest sliczna! to kto sie pisze na spacerek po Polach? :)[/quote] Dziękujemy:loveu: Ja to bez zastanawiania się;) poza tym mnie trudno tam nie spotkać;):evil_lol:
  21. :loveu::loveu::loveu:nic dodać nic ująć:loveu::loveu::loveu:
  22. i we wszystkich galerich temat pogody się przewija:roll::evil_lol:
  23. Eria jak zwykle nie zawiodła:loveu: To i może ciotce Ewce i czarnej duszy chcesz zrobić jakieś cudo:oops:;)
  24. widziałam filmik i już doczekać się nie mogę kiedy z Gassulą tak będziemy;)
  25. [quote name='Doginka']A Nettowa jak zwykle nas okłamała:eviltong::mad::eviltong:[/quote] też to zauważyłam:angryy:
×
×
  • Create New...