Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='ewka i haker']mamy pokaz wiecej info u nas w galeri[/quote] zaraz zobaczę;) [quote name='AnkaG']Leniuszki :evil_lol::eviltong:[/quote] :cool3:czasem trzeba:bigcool:
  2. [quote name='eria']1. kurcze to jakiś chyba felerny egzemplasz - mój się dzielnie trzyma przy hipopotamiej szczęce Kreona i przeciąganiu się z Foxi [/quote] My też taką mamy-ale sznurka po godzinie zabawy już nie było:shake:
  3. [quote name='eria']też kiedyś miałam mieć aparat... Doszłam do etapu zakładania takiego plastikowego podniebienia z drutami :cool1: i ortodontka to co jakiś czas rozszerzała. Pewnego dnia nie wytrzymałam już tego bólu rozsadzającego mi szczęki i mimo całej kasy wydanej na to - wywaliłam ustrojstwo i stwierdziłam że stanowczo wolę mieć krzywe zęby :lol:decyzji nie żałuję :)[/quote] Ja też nosiłam stały aparat i to aż 2 lata-i jestem bardzo zadowolona z moich prostych ząbków;) Trza być twardzym:eviltong:
  4. [URL]http://images32.fotosik.pl/100/505039a18a066eb2med.jpg[/URL] jakby pudlaste były bliżej jeszcze fajniej by było;)
  5. [quote name='AnkaG']Gassira formalnie ma kierownik jednostki czyli koleżanka dziewczyny z kursu (prezes zarządu i jednocześnie właściciel firmy). Ale jak coś napierniczę to wiesz jak się będę czuła?[/quote] No czym Ty się przejmujesz-oni to będą sprawdzać-szczególnie na początku!!!Bo ja tam do Ciebie przyjadę i robotę Ci zabiorę jak tak długo będziesz się zastanawiasz;) Więcej wiary w siebie-napewno nic nie napierniczysz:multi:
  6. A może Dianke też tak na wiosne przystrzyżesz?;)
  7. [quote name='monita'][B]AnkaG[/B] zobacz na bazarek z książkami [B]AMIGI[/B] ;) tam pisałam pytanko do Ciebie :p[/quote] ale Ty masz całą odpowiedzialność,czy kierownik jednostki? Ja tak czy siak bym brała taką robotę:multi: Trzymamy kciuki
  8. [quote name='ewka i haker']u nas tez bylo ladnie a my jutro mamy dzien pelen wrazen[/quote] a co jutro się dzieje? [quote name='magda_drakkar']Nie, podobnie jak Tobie nie chciało mi się:eviltong:[/quote] ale leniuszki z nas:eviltong::evil_lol:
  9. [quote name='magda_drakkar']U nas też dziś była pogoda super:loveu: Czekamy:)[/quote] i fociłaś????Bo mi się dziś nie chciało poza tym baterie na wyczerpaniu-obym podładować nie zapomniała;)
  10. [quote name='magda_drakkar']A kiedy jakaś zdjęciowa będzie? A hej tak w ogóle:cool3:[/quote] Witanko:loveu: jeśli jutro będzie tak pięknie jak dziś to pofocę,albo może jeszczę dziś jakąś senną fotkę wrzucę;)
  11. [quote name='Paulinaaa'][URL]http://images32.fotosik.pl/101/cc205cd36eade079.png[/URL] To zdjęcie najfajniejsze :loveu: Czarny łobuz :lol:[/quote] rogata dusza:eviltong: [quote name='moniska']Podpisik i avek suuper :multi: Też bym taki chciala:eviltong::evil_lol: Ładna psina :) i super wygląda na tle śniegu :cool3:[/quote] to prośba nie do mnie;)ja autorem nie jestem:eviltong: [quote name='AnkaG']Piękna modelka na tle pięknego śniegu. :lol: Ja śnieg widziałam tylko przez parę godzin. :-([/quote] U nas zima trwała 1 wiezór:roll: [quote name='Pimpek']Witanko! :multi: Co u was? :D[/quote] U Gasski jak zwykle wspaniale,a u mnie sesja się zbliża:roll: [quote name='Olusia']Hej Gassulki :loveu:[/quote] [quote name='ewka i haker']hej wszystkim gassira super ten banerek co teraz masz[/quote] cześć dziewczyny:loveu: To zasługa Eri:multi:
  12. ON wiedział co robi jak zobaczył drącego się kreosia:evil_lol: To dzisiejsza fotka-takie piękne słońce u Was:eviltong: Widzisz już mój banerek?
  13. [quote name='Doginka']Nie ma netu:diabloti::razz::multi:[/quote] ja tam twierdzę: nigdy nie mów nigdy:roflt:
  14. Tak jakby w powietrzu psiule były ale przynajmnie potrafisz je wygumkować ładnie-bo ja tego nie umiem:eviltong::evil_lol:
  15. [quote name='Doginka']Ja wyostrzam trochę przed wrzuceniem na fotosik:razz: Ten gość to moja mama:diabloti::loveu::evil_lol:[/quote] To mamuśka chyba troszkę przymęczyła:crazyeye: o 1.00 w nicy wyjść:evil_lol: Ale bym się uśmiała jakby po powrocie do domu na dogo wskoczyła:roflt:
  16. [quote name='Doginka']Ten ostatni mi się najbardziej podoba[IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/brawo.gif[/IMG]:diabloti::loveu: I ja też lubię ostre kolorki w banerkach i avkach:razz: Cześć Ewa, dopiero niedawno pozbyłam się gościa i dlatego tak późno do Was zajrzałam. Robisz coraz piękniejsze banerki:loveu: [B]Włącz szybko program 2 TP[/B][/quote] Dzięki-widziałm kiedyś ten program,ale jestem pod wrażeniem tego sznupka:loveu: A mi tem 3 chyba najmniej się podoba:eviltong:,ale to dlatego że mam problem ze zmniejszaniem Twoich fotek jakieś mi rozmazane wychodzą wtedy się wkurzam i już mi się nie chce:roll: Ale mił y gość musiał być jak "pozbyłaś się" go:evil_lol:
  17. Na pierwszej dotce cudaśnie:loveu:
  18. Ja chcę takiego rudzielca:loveu:
  19. [quote name='ATLANTYDA']Czasami trzeba :p[/quote] chyba od święta;)
  20. Troszke się pobawiłam;)-poza tym musiałam się zrewanżować za prezencik od Ciebie:eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/101/3ba25068e9de50d2.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/138/a6832058b91cbd70.png[/IMG][/URL] ten 2 jest ciut za duży jak na baner
  21. pierwsza wyszła fajnie
  22. jaka ona do siebie nie podobna-;)ale cały czas tak samo słodka:loveu:
  23. dzisiaj niestety nie:shake: ale swojego podpisu też nie widzę,więc może taki dzień:roll:
  24. o Gassi napewno najwięcej,ale wszystkie psie uwielbiam:loveu:
×
×
  • Create New...