-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='Magri_SP']no tak, wilczakowy usmiech numer 3 :oops:[/quote] czemu jeszcze nie śpisz:crazyeye: No nie wiem czy Wam powysyłam fotki:evil_lol: Teraz jakieś wyjątkowo marne:roll:,ale Waszego Magriszona uwielbiam focić:loveu: a i regulamin przeczytaj;)
-
ale te Twoje mordy czyste-ja zamist psa mam kule błota:shake:
-
[quote name='Figafiga']Kurde ale ja Wam zazdroszczę takich ciekawych spacerków. U mnie jest tragedia, jeśli chodzi o psie towarzystwo:mad::mad::mad:[/quote] dzsiś znów było około 30 psiaków:cool3:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/139/7e6e5af11818c5e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/139/1dc554efc517df7f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/106/c1a4b3c31cedff23.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/106/d1ee6d1f6273cf18.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/139/3225f1b10bfd8643.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/106/c66371879910d2bd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/140/f95704375d0efe37.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/139/cc191bf041c1cd4b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/106/75fa9af8dea4001f.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/139/d0f2406e52af73ee.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/139/3f5fc144fde9f424.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/139/221dae228b918d2e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/105/75adcb68330eeffa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/139/cdab2403d3014be2.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/106/b3e7a3e761cdbc3a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/105/83d2c0ff10e9bdc7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/105/cdbc230606cf535a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/139/bec9380fdedb7043.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/105/7903f690dcbb37b0.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/139/72f55a1a39b44799.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/105/e07e5a6d70b9c366.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/106/8e5a112c4a35723f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/106/02c5e872ed718005.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/139/5d594ab1f0f369ea.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/106/a24d491252747449.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/140/9681149dae2e2974.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/140/96a8c8e11c95839b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/105/afb087e6b474b297.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/138/b2050d4a89efd78c.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/140/35c6e6eb5d8c0a37.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/139/1c08a91596e427c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/139/27b629103c6484cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/106/48be47d6d9564736.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/105/faa7f1b5a87addf5.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Talagia']Czekamy na zdjęcia :evil_lol::evil_lol:[/quote] [quote name='Figafiga']ja tez czekam i mam nadzieję ze skończysz z tą pornografią:diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] tak o niej wspominasz to pewnie byś chciała;) [quote name='ATLANTYDA']Cześć :multi::multi:[/quote] [quote name='Karolina_Nett']Zniknęło :crazyeye:. A czy Morgan nie ma kubraczka od Taks, bo nasz taki podobny z przodu :evil_lol:. A zapomniałam powiedzieć, że ja też byk (30 kwietnia) :eviltong:. [SIZE=6][B]:multi::cunao::drink1: 200!!! [/B][/SIZE][SIZE=6][B]:drink1: [/B][/SIZE][SIZE=6][B]:cunao::multi:[/B][/SIZE] [/quote] Odziedziczył po Gassuli;) [quote name='Cheritka']Hm ..... chyba słońce już zaszło i co ?? :eviltong:[/quote] [quote name='Sznaucerka-Balbina']Moge prosić o łagodniejszy wymiar kary za moją nieobecność?:evil_lol::evil_lol:[/quote] no nie wiem:evil_lol: [quote name='Doginka']Gassi, czy będą foteczki???:razz: - słoneczko dziś świeciło piękne - ja fociłam:p[/quote] [quote name='ewka i haker']hej gdzie foteczki?? dziekujemy za obenosc u nas[/quote] zaraz będą fotki:cool3:
-
jak ja uwielbiam tego czarnego łobuza:loveu: Eria a ty dziś chyba w rewelacyjnym humorku:cool3:
-
cześć dziewuszki-fotek nie mam ale jest piękne słońce i zaraz ide na spacerek z psem:cool3: więc fotki będą:multi:
-
[quote name='magda_drakkar']Nie:oops: Chociaż rysunek miał być dla Ciebie:lol:[/quote] Dziękuję:multi::multi::multi: Jest śliczny:loveu:-jeszczę bym nad uszkiem popracowała(rysować nie umiem a się mondraluje)-szkoda,że sobie go nie oprawie:shake:ale radość z patrzenia na witrualne działa też jest duża:lol:
-
łoł jakie fotki:multi::multi::multi: i jeszcze ich tak dużo:multi:nic tylko się zachwycać:loveu:
-
[quote name='Paulinaaa']Dzięki dziewczyny :loveu: Pimpkowa, nie lubie miodu... Pojechali na zakupy do Wawy i mnie nie wzięli :placz: Więc leze sobie z psem i komputerem w łozku... i pije najgorsze fuj na świecie - Gripex w saszetce :roll:[/quote] te wszystkie saczetkowe są fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
-
[quote name='Doginka']No to wypocznij do rana [IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/dobranoc.gif[/IMG][IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/tesknie.gif[/IMG][IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/pa%20pa.gif[/IMG][/quote] już jestem na pełnych obrotach:multi:ale pospać to sobie pospałam;) [quote name='Helga&Ares']witajcie! :cool3:[/quote] [quote name='Czarna_Owieczka']Cześć! :cool3: Chyba sobie jeszcze smacznie śpicie :razz:[/quote] no już nie:eviltong: [quote name='Martinee']Witamy witamy[/quote] jakaś nowa twarz:multi: [quote name='Paulinaaa']A własnie, ze nie, bo ja przyszłam z zażaleniem ! Nie byłaś u nas :mad: :lol::lol:[/quote] upsssssssss.....dziś Wam to wynagrodzę:oops:;)
-
:loveu:Rapcio:loveu:
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka']Nie śpij jesce:cool3::diabloti::loveu:[/quote] [quote name='Bedzix']nikt tu nie śpi:eviltong:[/quote] przepraszam kochani,ale mniej więcej od 24 godzin jestem na nogach i padam na pysk:roll: Nie czytałam nic u nikogo,bo nie mam siły ale zaznaczyłam swoją obecność;)U wszystkich tak samo,aby nie było listy skarg i zażaleń:evil_lol:
-
Czarno-czarni Czyli o Dwóch Takich Co Ukradli Moje Serce
ariss replied to ATLANTYDA's topic in Foto Blogi
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/139/959c5cb38ebb2dd6.jpg[/IMG][/URL] -
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/139/959c5cb38ebb2dd6.jpg[/IMG][/URL]