-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
Kurcze nie chce mi wejś na ostatnią stronę:shake: ale w pierwszym portreciku Kreosia się poprostu zakochałam:loveu:
-
[quote name='ewka i haker']witam wszystkich rano takie strare to nie jestescie:lol: mam pytanie o co chodzi z ta ikonka(waga)na profilu obok tej zielonej kropki???bo nie wiem co to[/quote] ja to nawet nie wiem gdzie to widzisz?:crazyeye: [quote name='magda_drakkar']Ja też nie wiem, co to ma być?:???:[/quote] [quote name='natija']sama jestem ciekawa co to za waga,cza sie kogos zapytac:):)moda jakiegos:) witanko:):):)[/quote] :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/103/2de78c3fdc43fbc2.jpg[/IMG][/URL] [quote name='Karolina_Nett']Bardzo mi się podoba to zdjęcie :evil_lol:. Jakaś reputacja czy coś :hmmmm:. A to zielone, to co to, te pod ilością postów?[/quote] [quote name='Cheritka']Witanko , witanko smutny dzionek jakiś. Słonka nie ma i Was nie ma i takie trudne pytania zadajecie :evil_lol: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9259401#post9259401[/URL][/quote] Witam cioteczki-słoneczko powoli zaczyna się przebijać;)
-
Właśnie wróciłam,z sikanka i wielkiej koo......:angryy:
-
Jaka fotogieniczna wróżka:cool3:
- 21590 replies
-
ale zazdroszczę-bo ja dopiero w lutym:roll:
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka'] Nie umiem:eviltong::diabloti:[/quote] dlatego dostałaś nowe tło-mam nadzieję,że przypadło Ci do gustu;)
- 21590 replies
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/102/706aa955b9843a51.jpg[/IMG][/URL] autor:???????? Wstaw ich tu;)
- 21590 replies
-
[quote name='Figafiga']nie......byczek 21 kwietnia to baranek w byczka wchodzi:diabloti::diabloti:[/quote] [quote name='Doginka']Ewa, Ty się nie wstydaj, bo to prawda:loveu:( gdybym była facetem, to bym sie zakochała):crazyeye: - wreszcie wiem jak wyglądasz:diabloti: Witam w klubie byczków - tylko ja stary byk jestem:diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] No wiesz co takie wyznania-przed pierwszą randką:roflt:;) Byczki z Barankami w komitywie żyją;):loveu: [quote name='malawaszka']ale z Was stare doopy :diabloti:[/quote] ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[URL]http://img504.imageshack.us/img504/5761/dsc0342rg0.jpg[/URL] jęzorek cudny:cool3:aż cały nochal zakrywa:evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
No właśnie bo to już 100:Cool!::Cool!::Cool!::BIG::laola::drinka::beerchug::drink1::cunao::drinking:
-
[ WOW---fajnie,że jesteś z nami:multi:
-
jakie miłe dobranockowe pożegnanie:loveu:
-
[quote name='malawaszka']:evil_lol:ale się ubawiłam - do takiego tematu to nic tylko zaopatrzyć sie w jakieś dobre winko, usiąść i rozpuścić wodze fantazji :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]http://img118.imageshack.us/img118/6796/48ac59c57174292dnp6.jpg[/URL] REWELACJA!!!!!! :loveu:[/quote] No nie wiem,czy jedno winko to starczy:eviltong:Im dlużej zastanawiam się co tam napisać tym bardziej jestem pewna,że procentów musi być dużo:evil_lol: [quote name='Figafiga']to witam w klubie 24 - latek...ja w kwietniu kończe :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] Baranek?;)
-
[quote name='Fuga***']jaka ładna Gassulkkowa pani :-)[/quote] bo się zawstydzam:oops::evil_lol:
-
[quote name='AnkaG']No tak to bardzo stara jesteś :evil_lol: Przeglądam różne przepisy i mózg mi sie już gotuje. W tej firmie jest głównie obrót z zagranicą. :roll: I płatnika nie znam.[/quote] stara nie stara ale po 25 to już podobno leci....a mi się wydaje,że ten czas już tak szybko zap....la:evil_lol: Czym Ty się tak przejmujesz-o tej godzinie i mi by się wszystko kiełbasiło:roll:. Zostaw to w cholerę i się zrelaksuj-Jutro na spokojnie do tego zajrzysz i wszystko będzie jasne i jeszczę będziesz nam dziękować,że Cię tak namaiamy!!!
-
[quote name='AnkaG']O jaka młoda ładna cioteczka. :lol:[/quote] No w marcu 24 na karku:roll:
-
[URL]http://www.blogownik.pl/pliki/blog/0...dcolors_1_.jpg[/URL] MISTRZ:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Fotek Gasski nie mam więc macie,żebyście wiedziały z kim gadacie:oops:;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/102/4fa31d9bd0b2681c.png[/IMG][/URL] Kurcze przez to,że ja fotki robie to w ogóle nie mam zdjęć z Gasska:shake:
-
[URL]http://i15.tinypic.com/6x9mvwg.jpg[/URL] jest słodziutki-ale wytstrzyżonego go wolę:loveu:
-
[quote name='eria']ja nie mam żadnej wielkiej rażącej wady , zupełnie nie rzuca się w oczy więc po co wydziwiać:lol:[/quote] to się ciesz-bo ja miała okropną(2 z tyłu:-()ale już jest ładnie:multi:
-
[quote name='eria']pierwszy baner jest boski !!!!!!:loveu::loveu::loveu:[/quote] :bigcool::cool3::bigcool:
-
[quote name='ewka i haker'][SIZE=6][COLOR=red]uwaga!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=6][SIZE=2]poprawione zdjęcia narazie na stronach 1 2 3 i 4[/SIZE] [SIZE=6]moze jakieś komety[/SIZE] [SIZE=6]jutro z hakerem i dwoma kumplami jego i moimi kolezankami idziemy zrobić mini pokaz do szkoły podstawowej pogadamy z dziećmi o psiakach jak je traktować i wogle.będzie parę sztuczek i takie tam..[/SIZE] [SIZE=6]cala relacja jutro trzymajcie kciuku za nas;)[/SIZE] [/SIZE][/quote] Trzymamy:lol: Fajny pomysł!!!!!:multi:
-
[quote name='Cheritka']Chyba też zrobie sobie taki płonący banerek, codziennie go podziwam i coraz bardziej mi się podoba:lol::multi:[/quote] To Ty też fajne banerki potrafisz robić:cool3: Mamy tu talencisko na dogo co to takie płonące banerki robi;)