Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. ja karmy nie chce ale bardzo się ciesze.że Sambula wróciła do zdrowia o szczęścia:loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi: No to teraz trzymam kciuki za pogodę:diabloti::razz:
  2. Ty nie wstawiasz zdjęć to ja przypomne nietoperka:loveu::loveu::loveu::diabloti: [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/7858/img4124xg5.jpg[/IMG]
  3. [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P1248564m.jpg[/url] to jest takie w moim stulu:loveu:tylko te słupy nie potrzebne;)
  4. Jak to z Totkiem:crazyeye:chyba ze Skipim:diabloti: ja już nic nie wiem:roll: a pamiętasz jak Totek najpierw się Dirki obawiał,a teraz tak fajnie razem wyglądają:loveu:
  5. jak widze te Twoje foty to odrazu mi się na spacer chce:multi::diabloti:
  6. [B]Doginka,[/B]wczoraj było już lepiej,a dziś jest leiej niż wczoraj:multi:chyba wracam do zdrowia:multi::multi::bigcool: Ty dbaj o siebie!!!!!! [B]Od-Nowa,[/B]jego zdjęć mam zawsze pod dostatkiem:loveu:jakoś chłopak sam wpada w obiektyw:loveu: No niestety cały tydzień takie krótkie spacerki,ale jest wyrozumiała i wie że z pańcią jest kiepsko bo inaczej by tak nie leżała.Przychodzi i daje mi buziaki(gdzie ona całuśna nie jest)w dzień udaje,że jej nie ma i wtula się we mnie a wieczorem to już troche głupawka,ale jak jej piłke troszke porzucam to odpuszcza:loveu:jak jutro będzie tak jak dziś albo i lepiej to będzie dłuższy spacer:razz: [B]puzzle,[/B]ja kocham tą rase z wyglądu:loveu::loveu::loveu:ale niestety z charakteru jest kilka rzeczy które mi się nie podobają,w szczególności lęk separacyjny Zakup wilczaka musi być wyjątkowo bardzo przemyślany!Ale jak wygram w lotka i nie będę musiała pracować to kto wie:diabloti:Jakby taki wilczak wyglądał jak wilczak i miał charakter sznupa to biore w ciemno:loveu:
  7. może w inną karme zainwestujcie:eviltong:mój pies bąków nie puszcza:p
  8. no nie moge i zapomniałaś że będzie świętować spacerem z ukochaną ciotką Ewką i ukochaną sznaucerką i przed jego ukochanym obiektywem!!!!!!:evil_lol: programy do obróbki mam 2 Photo Shop i Corel Paint Shop Pro X.
  9. [quote name='LeCoyotte']łohoho obórbka jak na rasowego [B]F[/B]otografa przystało:cool3::lol: mam wrażenie, że szybko sie uczysz:p[/quote] no nie wiem czy tak szybko;)w marcu będzie rok jak mam pudło a strasznie wielkich postępów nie zrobiłam:shake::placz: a to na Dobranoc:p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/448/75e526dcd0784da8.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='Kinguska']trochę, ale mi się podoba.[/quote] a czemu przesadziłam???co jest nie tak???:diabloti:
  11. [quote name='AngelsDream']Bawcie się, bawcie - będę miała, co ogladać.[/quote] poproś Miśka żeby się jeszcze pobawił:loveu:ja chce sobie poczytać i boki zrywać:evil_lol:
  12. hihhihih widzisz wszyscy chcą bawić się fotami Baajowymi:loveu: tylko skąd od strony zacienionej nagle tyle światła:eviltong::diabloti:ale nawet fajnie wyszło:loveu:baw się dalej:razz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/52/41489f242afda555.jpg[/IMG][/URL] chyba przesadziłam z niebem:hmmmm:
  13. opalanko:evil_lol::diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/442/cbd2f769fff74c14.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='AngelsDream']Ten twój głoopeczek rok kończy. <3 Tinka poniekąd ma rację, ale chodziło mi o długi spacer w okolicy tej daty.[/quote] no to ja obowiązkowo musze być zdrowa żeby sesje urodzinową zrobić:multi::razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/316/608d980ca160cd91.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='AngelsDream']Ciemny Potwór. :diabloti: Wyzdrowiejesz do 29 stycznia? :razz:[/quote] mam nadzieje,bo w poniedziałek a później w środe mam egz:roll: a co ma być 29????:razz::diabloti: głooooooooopeczek:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/52/9ec7425b7cc13989.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/317/90b0b939e36a4505.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/316/48bd5beef36ad35d.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='AngelsDream']Mi się taki styl zdjęć podoba. Może mam dziwny gust?[/quote] mi też się nawet podaoba,choć wole troche jaśniejsze;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/52/d27d10d3fcdac41f.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='Owczarkowa'][CENTER][URL]http://images25.fotosik.pl/316/082af20c8d9c7652.jpg[/URL] Ale Baajowa głowa tu ciemna wyszła :diabloti:[/CENTER] [/quote] Angel;) fota jest źle doświetlona;)ja z kolorami futra nie robie nic w PS:shake: fota wyszła ciemna to i futro takie wyszło;) mam całą serie takich zdjęć,dlatego wcześniej ich nie dawałam,bo za ciemne i do tego nie mogłam sobie poradzić z masakrycznie niebieskim śniegiem:mad:a że dziś się troche lepiej czuje i strasznie mi się nudzi to się troche bawie w PS i wstawiam:diabloti:
  19. nie znam osoby która pracuje więcej niż wy:eviltong:;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/316/082af20c8d9c7652.jpg[/IMG][/URL]
  20. bo dużo z nim pracujecie:multi::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/52/ae678c31bdc43dde.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='AngelsDream']Baaj mógłby pękać, wymiotować i tak by jadł... :P To taki typ. Dziś ja go miziakowałam za tyłek i łopatki podczas jedzenia. Trudna rola, ale trzeba.[/quote] jakbyś mnie za tyłek przy jedzeniu łapała też bym Cię obwarczała:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. [quote name='Od-Nowa']wpadłam sobie ostatnio na Twojego fotosika, żeby się fotami zapchać :evil_lol: w masie ogląda się je lepiej!! :loveu: moje kundliki też spragnione wypraw. TZ od tygodnia nie ma i tylko biegamy do parków itd. Chociaż dzisiaj wyszalały się jak dzikie z 2 panami karelami :loveu: oczywiście jak to w takich chwilach bywa- nie miałam aparatu :roll:[/quote] osz Ty:mad:już mnie nawet na fotosiku podglądasz:mad::evil_lol:dobrze,że na zapas nie wgrywam:eviltong: e tam aparat ważne że wybiegane,gasska ma 3 spacery dziennie po około 10-15min-wyobraź sobie jak ona musi się czuć:placz: ale ja dziś już czuje się lepiej,więc mam nadzieje że szybko zdrówko wróci i wrócimy do normalnych spacerków a na psiej mordzie znów będzie uśmiech:p
  23. [quote name='AngelsDream']Poznałam zdjęcie - w takiej wersji jest bardziej dzikie! Nad Wisłę chętnie. A co do tego psa - trochę zasłużył, ale właścicielka bardziej :P[/quote] niestety tak przeważnie jest że to właśnie właściciel bardziej zasługuje:roll:
  24. [quote name='AngelsDream']Baaj wygląda, jakby z zoo uciekł - psa nam zabiorą przez twoje foty. :( [żart] A tak w ogóle, to jak wyzdrowiejesz, to musisz coś Baajowi powiedzieć, bo dziś idiot chciał za Celara zjeść amstaffa... Zresztą amstaffa, którego właścicielka zawsze chodziła taka dumna, że ten jej to kundle zjada, a dziś jakoś zbladła. :P[/quote] nie ma szans bo ja pierwsza go zabiore:eviltong: a tak poza tym to tą samą fote wstawiałam jakiś czas temu u Ciebie;)tu ją inaczej obrobiłam:razz:przede wszystkim pozbyłam się niebieskiego śniegu,widocznej obroży i kilka jeszcze innych pierd...możesz sama ocenić którą wolisz:p(cały czas obróbka t dla mnie czarna magia,więc sobie próbuje nowych rzeczy) może zasłużył????ale chętnie z nim sobie pogadam:razz:poza tym już nie moge się doczekać spotkanka...może tym razem pojedziemy nad wisłe:razz:
  25. ja też trzymam kciuki i wiem że wszystko będzie dobrze!!!!!! a Ty baw się dobrze,bo nie ma czym się martwić:p
×
×
  • Create New...