-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='LeCoyotte']ariss, to moje marne początki ale dzięki;) btw nie wiedziałem, że ptactwo tak Cię denerwuje:eviltong: tylko lepiej nie wchodź na forum fotografii przyrodnieczej bo jak tak dalej pójdzie to dostaniesz białej gorączki i wylądujesz w psychiatryku:eviltong:[/quote] już dawno mnie w psychiatryku powinni zamknąć:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale teraz to kaftan bezpieczeństwa murowany:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[B]LeCoyotte,malawaszka[/B], hahahahah:evil_lol:nie finał był taki że postawiła tak futro,że sama byłam w szoku:crazyeye:miała wielkiego sterczącego irokeza od głowy po czubek ogona:crazyeye::evil_lol::diabloti:wyjątkowo nie musiała dziś nikogo rozmazywać po trawie:eviltong:;):evil_lol: a co do trymowania to owszem:pgass ma samą okrywówkę-podszerstek prawie cały wyjełam.pisze prawie bo jeszcze troszke roboty mam;) i oczywiście pozbyłam się martwego,starego włosa:razz: i tak nie jestem zadowolona z efektu końcowego bo zapóźno się za to zabrałam:roll:ale jak to mówią nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:diabloti:
-
Kojot wkurzasz mnie:mad:ja też chce robić takie fajne foty zwierząt lotnych:loveu:
-
[B]LeCoyotte,[/B]oj szczęśliwy:multi: jutro czasu nie mam,ale do środy może pogodze się z Nikusiem i wtedy będą i foty i filmiki:razz: [B]AngelsDream,[/B]dziękujemy:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/jhfytfkjl236.jpg[/IMG] Gass lekko poddenerwowana:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/jhfytfkjl089.jpg[/IMG] gass bardziej poddenerwowana:diabloti::diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/jhfytfkjl032.jpg[/IMG] a finału nie będzie bo się rozmazał:evil_lol::diabloti::diabloti::diabloti:
-
egzotyk:loveu::loveu::loveu:Twoja mama napewno wpadnie po uszy:loveu::loveu::loveu: te koty mają cudne charaktery:loveu:
-
jaka dzidzia:loveu:ona miała tam 8 miesięcy chyba:loveu: trzeba znów zrobić takie zdjęcia:razz:
-
[B]Doginka,[/B]tiaaaaaa jak wyszłam na spacer to się zrobiło pochmurno i zimno:angryy: [B]Bonsai,[/B]hahahha...ale ten świat mały:cool3: [B]puzzle,[/B]fot właściwie nie ma:shake:nie mam weny fotograficznej:placz: i wszystko wyszło brzydkie:placz: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/jhfytfkjl108.jpg[/IMG]
-
[quote name='Erhan']Co jest w tej Warszawie takiego, że te kaczory tak się tam zlatują:cool3: :evil_lol:[/quote] pełno starych bab które je dokarmiają:roflt:
- 21590 replies
-
puzzle mówiłam żebyś brała M:eviltong:
-
[quote name='eria']fajnie też patrzeć jak się potem odciski goją :loveu::evil_lol::evil_lol: jak mój na przegubie palca[/quote] gass była robiona z 4-5h i mnie tylko troszke paluszek bolał:eviltong:więc nie wiem jak ty sobie ten odcisk zrobiłaś:diabloti::evil_lol:
-
[url]http://images44.fotosik.pl/58/742c9f1db7985056.jpg[/url] już dawno się tak głośno nie śmiałam:mdleje::roflt::roflt:
-
ja jestem zdecydowanie na TAK:loveu:zdjęcie fajne:razz:
-
nie było mnie cały weekend i czemu nie mam co nadrabiać?:mad:
-
Od-Nowa robienie sznaucerów wcale nie jest torturą;)ja uwielbiam patrzeć jak pięknieją:loveu:
-
[quote name='puzzle']Na ogonie nie daloby rady zrobic:placz: O uwielbieniu nic nie slyszalam:mad:, ale podobno je kochasz:loveu:[/quote] Fajnie Ci dziewucha wyszła:razz:jeszcze drobne poprawki i będzie cacy,ale tak dopieszczać można bez końca:diabloti: dostałaś moje PW????bo mi znów dogo wygasło:angryy:
-
a mi to słodkie zawiane maleństwo gassule przypomina:loveu::loveu::loveu:taka wersja mini:evil_lol:
-
dziękuję:loveu::loveu::loveu: hahahah...ten pukielek wyszedł na focie jak pudlowy:mdleje::roflt: jakbyś ją tak naprawdę zrobiła i wyszła na ring to Król by chyba na zawał padł:mdleje::roflt: [url]http://i39.tinypic.com/2hehr7q.jpg[/url] czy ja już kiedyś mówiłam,że uwielbiam sznaucery???:loveu::loveu::loveu:
-
jestem zauroczona sesją Foxikową:loveu:szkoda tylko przepaleń;)
-
[url]http://i42.tinypic.com/wtaxya.jpg[/url] łoł:crazyeye:ale piękny:crazyeye::loveu: no to kawał roboty odwaliłaś przy Rapciu-podziwiam i współczuje:evil_lol::diabloti:
- 21590 replies
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[url]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/2009_02_07/09_02_07_01.jpg[/url] cały Baaj:loveu: Twoje foty fajnie wyszły:razz: a całość przeczytam wieczorem w wannie i dam znać jak wrażenia:diabloti: -
To ja pewnie będę na 12:roll:ehhhh...nie chce mi się:placz::evil_lol: ale damy radę:p:diabloti:
-
błahahaha...jak jutro będzie lało to fot nie będzie:evil_lol::shake::evil_lol: a jak nie będzie to na spacer biore obowiązkowo aparat:p
-
ale fajowe zabawy:loveu: Gass odpicowana:multi:a jak Hebula????:razz: o której my się wystawiamy????
-
[B]LeCoyotte,[/B]błahahahah:evil_lol: kiedyś wyszło,że w Ciągu 3 miesięcy napisałam 3:evil_lol:nic mnie już nie zdziwi:evil_lol: [B]puzzle,[/B]już nastraszyłaś;)najwyżej się spóźnimy:evil_lol: no co Ty;)trymerkami,ale je musiałam trzymać w ręku i po kilku godzinach palce bolą;) Do poniedziałku:p
-
[url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8677_640.jpg[/url] zapracowany sznaucer :loveu::loveu::loveu: