-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[B]eria,:loveu::loveu::loveu:[/B]ale mio nam się zrobiło:loveu::loveu::loveu: [B]LeCoyotte,[/B]gasska aż zadarła nochala:evil_lol: w klasie jestem sama;)a ogólnie wystawiają się 4 suki:razz:
-
[quote name='puzzle']No trudno, ale jakby sie jutro wam udalo wyjechac troche wczesniej to byloby fajnie:cool3:[/quote] nie ma szans:shake:praca:mad:
-
[quote name='puzzle']Wiem, ze lampa, ale ma sie od czego odbijac:loveu: To co czekac na Ciebie dzisiaj?:diabloti:[/quote] nie mogę :placz:ale to nie zmienia faktu że bym chciała:evil_lol::diabloti:
-
[quote name='puzzle']ale sie blyszczy:razz: Mozesz przyjezdzac:loveu:[/quote] To lampa się odbija:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[B]puzzle,[/B]w sumie to mogłabym dziś już jechać;)przynajmniej jutro długi spacer by był:diabloti: [B]Olusia[/B],dzięki:loveu: mam sporo zdjęć ze spacerku:razz:ale nie daje:shake:bo i fotosik i photobucket od kilku dni mi wariują i rozmazują foty-nawet te co kiedyś dawałam widze rozmazane:roll:może to kwestia netu bo pracuje teraz na bezprzewodowym:roll: ale jedną zrobioną przed chwilką:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/58/1fd3ee3f8c1e27edmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Doginka']Chyba muszę też kupić tego hauptnera:razz:[/quote] jak się umówimy to przypomnij mi żebym go wzieła to sobie zobaczysz jak działa:razz:
-
[url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P2069243.jpg[/url] świetne:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Paatrycja']OO! Proszę kogo widzę, jak miło. ;) 5 minut chyba wystarczy... :cool3: Ja też postaram robić się zdjęcia to najwyżej się wymienimy potem, hm? ;)[/quote] Pewnie:p będziecie może wcześniej na wystawie????
-
[quote name='Justa']Jejjjjj Gassirka jest rewelacyjna :loveu: Ewcia, złapię Cię dzisiaj wieczorkiem na gadu?[/quote] :loveu: Justa,będę na gg ale najwcześniej pewnie o 20;)pamiętaj że jurtro wyjeżdzam:pwięc kciuki już zacznij trzymać;)
-
[quote name='eria'][URL]http://i43.tinypic.com/1zn2b0g.jpg[/URL] świetna fotka :loveu: Bardzo mi przykro z powodu maluszków :-( A wiadomo jaka przyczyna ???:-( miały sekcję ?[/quote] mi też ta fota bardzo się podoba:loveu: [*]
- 21590 replies
-
[quote name='eria']ale Gass jest duuża :crazyeye: normalnie już prawie olbrzymka na tych filmikach :evil_lol:[/quote] kurcze nie widziałam nigdy olbrzyma który ma 49,5cm:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ale w sumie o olbrzymku zawsze marzyłam,więc niech będzie:diabloti:na fotach też czasem wygląda jak olbrzymka:loveu:
-
[quote name='Paatrycja']Także mamy numerek. 13:55, sobota, ring 9. Mógłby ktoś wskoczyć i zrobić zdjęcia stawce sznaucerów średnich czarnych, są tylko 4 suczki.. ;)[/quote] My postaramy się obfocić wszystkie panie:p:razz::razz::razz: czyli na mnie przeznaczyli całe 5minut:evil_lol:
-
[url]http://images40.fotosik.pl/57/8aca64001bf280bbmed.jpg[/url] od tego momentu zaczeła się boska seria:loveu::loveu::loveu:
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
pisałam tu posta o tych sarnach i go nie ma:angryy:wkurza mnie na maxa to dogo ostatnio:angryy: -
[quote name='weszka']Jak ja dzisiaj zobaczyłam na focie jaka Gass jest groźna to nie wiem czy się nie boję z nią spacerować hihi ;)[/quote] błaahaahha:evil_lol:no wiesz co:roll::eviltong:;):diabloti: przecież to jest pieszczoch poduszkowiec:eviltong:
-
[quote name='malawaszka']fajowa kocina :loveu: jaki to trymerek kupiłaś? numer, firmę poproszę :evil_lol: mnie dziś wykiełkowała mysl, żeby jakiś nowy kupić tylko nei wiem jaki - ariss i Doginka pisały o takim i zapomniałam numeru :lol:[/quote] Mars 326:razz:i eria też jest z niego zadowolona:razz: ale polecam jeszcze jeden bez którego nie wiem jak sobie radziłam:evil_lol: Hauptner 07:razz::diabloti:
-
[quote name='Doginka'][']['][']:placz:Nie mam siły pisać:shake::placz: A tu jest moja nowa stronka www, którą aktualnie tworze - zupełnie sama;) [URL="http://doginka.pl.tl/"][COLOR=red]Sasquehanna (FCI) GORDON i JOY SASQUEHANNA Kosmate Łapy Sznaucery miniaturowe cz-s - Reproduktory - STRONA STARTOWA[/COLOR][/URL] Czekam na oceny i sugestie zmian:diabloti:[/quote] prosta choć zapowiada się ciekawie:razz::diabloti: czekam na dalesze efekty:p
- 21590 replies
-
ja już nie wiem komu co mam pisać więc mówie ogólnie że chyba musze zmienić nazwe galerii:evil_lol:coś o groomingu by pasowało:evil_lol::diabloti: Ale jedno powiedzieć muszę-do maszynki na grzbiecie podchodziłabym ostrożnie,bo nie każdemupsu na dobre to wychodzi:shake:ale powodzenia życzę:eviltong:;) Obiecałam filmik to proszę:p [url=http://www.youtube.com/watch?v=2Y-qtNuOO-k]YouTube - 022[/url] [url=http://www.youtube.com/watch?v=544fX30fe34]YouTube - 024[/url] wiem,że jest jeszcze kilka rzeczy do poprawy,ale czekam na krytykę,każda jest cenna:diabloti::loveu:
-
znalazłam jeszcze takie;) [url=http://www.boyztoyz.pl/sklep/snowboard-rekawice-level-damskie-ctsg/butterfly-szare_10677.html]BOYZTOYZ.pl- SNOWBOARD, PAINTBALL- Sklep internetowy i stacjonarny.[/url] ale pewnie znów będziesz wybrzydzać:evil_lol:
-
[*]przykro mi:-(
- 21590 replies
-
[B]eria,[/B]niedługo do Ciebie wszystkie będziemy jeździć:loveu::evil_lol: [B]AngelsDream,[/B]straszna cholera była:diabloti::evil_lol: [B]malawaszka,[/B]no Doginka skubie na łyso i po 3 miesiącach ma cacy włos;)my go uzyskujemy troszke szybciej,choć naprzykład po Katowicach wyrywam gass całą okrywówke i zostawiam ją w podszerstku jak okrywówka odrośnie to wyjme cały podszerstek i będę miła syper przygotowanego psa;)a łysa chodzić nie będzie:p [B]puzzle,[/B]każdą wielkość można wyrwać na łyso;)tylko średniaka nie ma potrzeby:pa u olbrzymów to praktykują;) Jakby mi ktoś gass maszynką po grzbiecie przejechał to ukatrupiłabym własnymi rękami:angryy:
-
[url]http://1.1.1.5/bmi/i43.tinypic.com/2efnlnb.jpg[/url] fajniusio tu wyszła!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Ewcia jestem pod wrażeniem:crazyeye:bardzo duża poprawa:razz: [URL="http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/biglowki/8luty/male/DSC04126.jpg"][COLOR=#000000]http://i385.photobucket.com/albums/o...e/DSC04126.jpg[/COLOR][/URL]:loveu:
-
[quote name='weszka']Mam nadzieję że w tym roku na zdjęciu po wystawie będzie kwarter - Kreoś, Foxi, Gass i Dirki :)[/quote] ta wersja bardzo mi przypadła do gustu:loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
a ja jak zwykle na czas przybiegam z gratulacjami:oops: tak sobie oglądam i ogląda i nagle się rozmnożyło:crazyeye::evil_lol::loveu: GRATULUJE:multi::multi::multi:ślicznego bobaska:multi::multi::multi:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)