Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [SIZE=7][COLOR=red]Gratulacje :p[/COLOR][/SIZE]
  2. jaki agresor:crazyeye::diabloti::evil_lol:
  3. [B]Doginka:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [B]eria,[/B]wie:eviltong::diabloti: [B]weszka, [/B]a co towarzystwo powywijało?:diabloti:
  4. [B]weszka, [/B]to towarzysko też do mnie przemawia:loveu: i zazdroszcze okazji poznania Figi:razz:bo mała jest naprawę śliczna:loveu:
  5. Nie wiem co z wystawą we Wrocławiu:placz:Dowalili sędziego u którego Gass dostała pierwsze CWC i nie mogę tam kończyć Championatu:shake: Jeśli w Wawie nie dostaniemy Caciba to będzie argument żeby jechac po nigo do Wrocka a tak to nie:placz: Ale nie zyczcie mi żebym nie dostała Caciba:mdleje::eviltong:
  6. macie jakiś staroć- ja muszę mieć 2 psy:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0366-Kopia.jpg[/IMG] Oznajmiam,że Gass odpicowana:razz:ale foty brak- przed wyjazdem czasu mało,ale postaram się cos zrobić jutro(jak znajde czas)a jak nie to zdjęcia dopiero po powrocie:diabloti:
  7. [url]http://1.1.1.5/bmi/images6.fotosik.pl/483/2acaa50868931a02.jpg[/url] no,no fajnie ustrzeloneszkoda,że nie masz tego obiektywu do makro
  8. [url]http://1.1.1.1/bmi/i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6873.jpg[/url] bardzo ładnie razem wyglądacie!!!!
  9. [B]Doginka,lutomskak[/B] dajcie sobie już spokój i wszyscy będziemy szczęśliwsi:eviltong::diabloti: Sylwia czy ten Twój namiot jest czarno-srebrny:crazyeye::evil_lol:
  10. [quote name='anetta']Ale :crazyeye::crazyeye: Normalnie Armagedon :evil_lol: A widzieliście to? [URL="http://portalwiedzy.onet.pl/125807,1,1,0,galeria_media.html"]Fototematy - Onet.pl Portal wiedzy[/URL] :crazyeye:[/quote] wow:crazyeye: [quote name='Doginka']Monika, zamorduję Cię wirtualnie, poszczuję Raperem:evil_lol: - co to za haha w mojej fotogalerii? Śmiejesz się z moich biednych przegranych kundli?:mad::evil_lol::evil_lol: [/quote] ja przyznaje, też sie usmiałam:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. [url]http://img23.imageshack.us/img23/3152/dsc0093lzb.jpg[/url] jakie fajne te chmury:crazyeye::loveu:
  12. [url]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6791.jpg[/url] super:loveu: w ogóle wszystkie zdjęcia świetne:loveu:weszka ale masz super prezent od Od-Nowy:loveu:
  13. [url]http://i40.tinypic.com/2qnung5.jpg[/url] jak Ty mu ringówke ubrałaś:evil_lol::evil_lol::evil_lol: a Gordon naprawdę ładnie się prezentował:loveu:
  14. [quote name='weszka']Zachęcona poprawą działania dogo wrzuciłam nawet mój ulubiony avek i zaraz się okaże czy go będę widzieć... edit1. Jeeeeeeeeeest! Ciekawe na jak długo ;) edit2. Wiecie co jest najgorsze? Że jutro muszę iść normalnie do pracy po tygodniowej przerwie. Buuu jak mi się nie chce. Jedynym pocieszeniem jest to że pójdzie ze mną Vesper bo przecież na tyle godzin jeszcze sama nie może zostać. Zabierzemy wyprawkę i ciekawe jak sie zachowa sucz jako pracownik biurowy ;)[/quote] ja tam Twojego ava nie widzę:shake: ale masz super, że Vesper możesz zabrać do pracy:crazyeye::loveu:pozazdrościć:p
  15. [B]eria,[/B]wybrała cudne miejsce:loveu::diabloti:a do jakiej miejscowośći???:razz: [B]weszka,[/B]pewnie,że wrócimy:multi:w Wawie powinnam być 22-23:razz: no i wracam przez Kraków, gdzie zostawiam moją kochną mame na jakimś kursie więc jak sił nie będzie na powrót do domu to pewnie będziemy tam nocować,jeśli godzina będzie rozsądna to może skoczymy na jakiś spaceros:razz:(mam nadzieję, że numer z którego dostałam mms jest Twój?:razz:bo jak nie to będę nękać Od-Nowę:evil_lol:)
  16. Olga ona jest BOSKA!!!!!!!!!!!!!! Nie mogłaś lepiej wybrać:loveu:
  17. [quote name='malawaszka'][URL]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec/DSC_0126_640.jpg[/URL] hahahaha no nie moge :roflt:[/quote] też umarłam:evil_lol::evil_lol::evil_lol: a możesz mnie oświecić jak Ty to robisz:crazyeye: [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec/DSC_0056x640.jpg[/url] chyba przydałbys mi się na tym moim wyjeździe:evil_lol: ja takich widoków w życiu nie zrobie:shake:
  18. [url]http://img2.imageshack.us/img2/6348/dsc0841y.jpg[/url] troszku ciemno z prawej strony, ale bardzo podba mi się ta fotka:crazyeye::loveu::loveu::loveu: uszka jej bardzo dobrze zrobiłaś(napewno lepiej niz ja:evil_lol:) a co do reszty to czekam na zdjęcia:diabloti:
  19. [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P6079830.jpg[/url] fajniusie:razz: a weszka ma bardzo dobry posmysł!!!!!
  20. [B]Doginka[/B], jest czego:razz::diabloti: [B]weszka,[/B]Czarnogóra:loveu::loveu::loveu:a jadąc tam zachacze o jakieś Parki Narodowe w Chorwacji:loveu::multi: [B]LeCoyotte[/B], postaram się:oops:ale podobno to jest raj:loveu:nie wiem czy uda mi się to odwzorować:oops: [B]Justa,[/B] kiedyś wynajmiemy busa i wszyscy pojedziemy:razz::diabloti: [B]Od-Nowa, [/B]Dziękuję!!!! [B]eria, [/B]pewnie, że jedzie!!!:loveu:przy okazji zachaczymy tam wystawe 2 dniową:razz: [B]malawaszka,[/B] błahahaahha:loveu::loveu::loveu: [B]Justa,[/B] masz jedną:evil_lol:jutro Gass odgruzujemy to i fot będzie więcej:razz: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4994-Kopia-Kopia.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Doginka']Qrcze Rapcio źle się czuje - właśnie mi wymiotował:placz:[/quote] biedak, może coś zjadł:-(
  22. [quote name='Justa']O jaaa.. przyszła maszynka - jestem przerażona :mdleje: :placz:[/quote] :crazyeye:dlaczego...bierz się do roboty:diabloti:
  23. Dobra bo juz dłużej nie wytrzymam:evil_lol: zobaczcie gdzie jade 11 czerwca i nie będzie mnie 2tygodnie:diabloti: fot.Marek Adamiec(zdjęcia ściągnięte ze strony [URL="http://www.pbase.com"]www.pbase.com[/URL]) Gdzieś tu będziemy mieszkać:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/99167071Ig2lFHPR20080526_IMG_00831.jpg[/IMG] a tu będziemy spacerować:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/99167214m28sxyKy20080602_IMG_02071.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/99167091FUS2sRop20080527_IMG_01091.jpg[/IMG]
  24. Olga daj troche fot...porozpływam sie jeszcze nad tym Twoim słodziakiem:loveu:
  25. [quote name='eria']a ja teraz błąd w tv znalazłam:crazyeye::razz: [URL]http://img3.imageshack.us/img3/1329/dsc0798w.jpg[/URL] 'biomet' :evil_lol::evil_lol: coś się pogodynce literka zjadła ?[/quote] przerażasz mnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
×
×
  • Create New...