-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Moim zdaniem też trzeba wyrejestrować Gucia i zarejestrować Rafcia - niech ma nawet swój własny "adres zameldowania". A adresatka konieczna i to dobrze zamocowana :lol:. Moja sunia jak ją adoptowałam to po tygodniu mi nawiała. Miała adresatkę przypiętą do szelek tylko co z tego jak z szelek mi wyszła... Przez trzy tygodnie ją szukałam i nikomu tego nie życzę. Na wszelki wypadek niech adresatka będzie i .... daj Boże żeby nigdy do niczego nie byłą potrzebna...
-
Taki wpis jest na wątku Hospicjum. Może te leki się Sokołowi przydadzą?
-
Gala- miałam kiedyś SWOJEGO PANA i kochałam go nad ŻYCIE! [Elbląg]
AlfaLS replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Co u Gali? Już 5 lat minęło jak wątek założony a psinka dalej bez domu / chyba?/... -
Luksusowy LEXUS-mix do kochania-na łańcuchu i do uśpienia!!
AlfaLS replied to Lupi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Trzymam kciuki z całych sił!!! Zasłużył Lexus na lepsze życie![/QUOTE] Mogę się tylko pod tym podpisać..........! -
Pyza jest w schronisku w Tychach. Niestety, tyskie schroniska nie ma swojej strony internetowej. Kiedyś do schronu jeździła grazyna9915 i ona dostarczała wszelkie aktualne wiadomości i robiła fotki. I wtedy mogłam coś próbować robic nawet ode mnie ze Szczecina. Teraz Grażyna do schroniska nie jeździ. Nikt inny też tam tego nie robi. Teoretycznie mogę zadzwonić do schroniska i podpytać o Pyzę ale - szczerze mówiąc - nie mam żadnej pewności ze udzielą mi sensownej informacji. Nie wiem czy skojarzą psiaka, przecież jest ich tam kilkadziesiąt, nie wiem czy udzielą mi kompetentnej informacji bo przecież ktoś kto odbierze nie ma w głowie wszystkich informacji o wszystkich psach... Nie wiem czy mnie nie zbędzie albo nie powie proszę przyjechać i pogadamy... A ja w tej chwili nie pojadę bo to niestety daleko... Jestem strasznie zniechęcona sytuacją bo trudno sensownie pomagać jak nie ma wsparcia na miejscu... Jedyne mądre wyjście to wyciągnięcie Pyzy żeby mieć o niej aktualne info ale tego też nie mogę zrobić bo nie mam kasy na Hotelik dla niej. Kółko się zamyka...' Jestem zła i bezsilna... Może ktoś ma jakiś pomysł... Proszę o podpowiedź...
-
Moja sąsiadka przygarnęła kiedyś kotkę w wysokiej ciąży. Nie miała pomysłu na imię to wołała na nią Matka. Wszystko było w miarę ok dopóki kotka jej kiedyś nie nawiała. I wyobraźcie sobie jak to "fajnie" dla obcych ludzi wyglądało jak ona chodziła po krzakach, śmietnikach i innych dziwnych miejscach i wołała Matka, Matka, Matka, kici, kici, Matka, Matka...
-
Marzenie umierającego SMOKA..Smok odszedł za TM.. :(
AlfaLS replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Najważniejsze, że choć ostanie miesiące swojego życia żył godnie. I to dzięki Wam kochane dziewczyny! Odszedł kochany a nie poniewierany... Smoczku kochany, bądź szczęśliwy za TM.... My tutaj będziemy o Tobie pamiętać... -
Marzenie umierającego SMOKA..Smok odszedł za TM.. :(
AlfaLS replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cudownie by było gdyby własnie tak, na spokojnie mógł odejść... -
Luksusowy LEXUS-mix do kochania-na łańcuchu i do uśpienia!!
AlfaLS replied to Lupi's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki żeby ta dur..... właścicielka się nie rozmysliła. -
Marzenie umierającego SMOKA..Smok odszedł za TM.. :(
AlfaLS replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O Matko, jakie smutne wiadomości :-(. Niestety lato to bardzo trudny okres dla staruszków, szczególnie tych, których życie nie rozpieszczało.... Smoczku, jesteśmy z Tobą, najważniejsze żeby nie cierpiał, _Aga_ z Tobą też jesteśmy, nie jest łatwo pomagać staruszkom ale z drugiej strony radość z tej pomocy też jest największa... Smutno mi........ I to bardzo....:-(:-(:-( -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Jak możesz to napisz... Ty ją najlepiej teraz znasz :lol:. -
Marzenie umierającego SMOKA..Smok odszedł za TM.. :(
AlfaLS replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A są jakieś wieści co tam u Smoka? -
Kochani bazarek z darami od Katarzyny09 i Malibo57 jest już w sporej części gotowy, jutro rano chyba udami się go skończyć. Jednak już dziś zapraszam Was i bardzo proszę zapraszajcie wszystkich innych :lol:. http://www.dogomania.pl/forum/threads/228487-Pomóż-Sokołowi-kup-coś!-Dla-Ciebie-dziecka-i-zwierzaka!-Do-06-07-12r-godz-22-00
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Magda ja zasponsoruję pakiecik dla Abry. Daj tylko znać ile i komu mam wpłacić. Tylko Ty byś musiała wysłać treść i zdjęcia.... Abra jest bardzo dzielna że tak fajnie się odnalazła w tej nowej dla niej rzeczywistości. Bardzo jestem ciekawa jej nowych fotek ;). Od ostatniego rozliczenia na konto naszych Weteranek wpłynęło: - o d Agaty51 40 zł., - od Magdy222 20 zł., - od Tymotei 25 zł., - od Figi33 10 zł., - od Malibo57 60 zł., - od Nikusia 15 zł., - od Livki 10 zł., - od Ankity 24 zł., - od Diany79 10 zł., - od Taks 300 zł. / za trzy miesiące/, - od NINKI1 60 zł., - od Randy 30 zł. Razem: 604 zł. [B] Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty!!!!!! [/B]W tym czasie przekazałam: - za Hotelik Abry - za okres 18.05.-17.06.2012r. - 400 zł.,- - za Hotelik Meggi - za okres 09.05.-08.06.2012r. - 350 zł., - za Hotelik Abry - za okres 18.06.-17.07.2012r. - 400 zł. Dziś Abra i Magnatka mają na koncie 962,17 zł. -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
AlfaLS replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Pisz, pisz, pisz!!!!!!!! Smutno nam bez Ciebie i Twoich ogonków..... -
Kida - kto zna jej przeszłość? I czy jest ktoś kto pomoże jej przeżyć?
AlfaLS replied to Istar19's topic in Już w nowym domu
Ale ona radosna na tych fotkach :lol:. -
Luksusowy LEXUS-mix do kochania-na łańcuchu i do uśpienia!!
AlfaLS replied to Lupi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lupi']Właścicielka nie chce Lexusa oddać... :(. Miałam dla niego fajny domek w ok. Stargardu (facet buduje gosp. agroturystyczne i pies mu się spodobał - z ogłoszenia :loveu:). Jednak Pani tłumaczyła mi że jest baaardzo związana z psem.... i w razie jak sprzeda dom to zabierze go ze sobą do córki do Niemiec i tam (teraz nastąpi najlepsze... :angryy:).... odda go do schroniska. Brak słów. Człowiek pomimo chęci nie uratuje wszystkich bid.. :-([/QUOTE] To może ją postraszyć że są jakieś trudne procedury przed wyjazdem? Np. książeczka szczepień? A to kosztuje to może się kosztów wystraszy... Bo po co płacić i oddać do schroniska jak można darmo oddać...... -
Marzenie umierającego SMOKA..Smok odszedł za TM.. :(
AlfaLS replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też jestem :lol: -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
AlfaLS replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
O Matko........ A maluchy biegają i rozrabiają jak pijane zające :lol:..... Straszne szkoda tej kotki :-(.