-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Pozwolę sobie odświerzyć wątek. Potrzebuję namiary na dobrego psiego okulistę dla psaka koleżanki. Pies był konsultowany przez dr. Gancarza jak ten był w Szczecinie i teraz jest leczony w gabinecie, który jest w mejlowym kontakcie z tym lekarzem. Podobno pies powinien przejść operację rogówki i tą operację może zrobić tylko dr. Gancarz. Jak to powiedziała lekarka z gabinetu do którego jeździ koleżanka " w Szczecinie nikt się nie podejmie takiej operacji". Sęk w tym, że koleżanaka nie wyobraża sobie jazdy pociągiem do Warszawy z psiakiem, którego oko praktycznie "wychodzi" i powrotu też pociagiem po operacji... Nie wierzę, że w naszym regionie nie ma dobrego psiego okulisty, który podjąłby się tej operacji - tylko trzeba go znaleźć... Pies jest już tak leczony kilka miesięcy, jest coraz gorzej, podobno już nie widzi na chore oko... Do Cichociego nie pójdzie... Moje doświadczenia z nim i to co tu przeczytałam wystarczą na to żeby go omijać szerokim łukiem...
-
[quote name='Mortes']AlfaLS bardzo dziękuję :) Nie wiem tylko czy nie zbankrutujesz na przesyłkę ...:/[/QUOTE] Jeśli na stronach poczty polskiej jest aktualny cennik to przeżyję ;). Napisałam do Ciebie długie PW ale mi się skasowało przed wysłaniem ... Cóż, napiszę następne, ale krótsze :evil_lol:.
-
Jak Bury ma co jeść a Rudy jest "biedniejszy" to mogę mu wysłać 6 kg. suchej karmy PUFFY i kilka puszek Pedigry Pal. Dostałam to od kogoś żeby dalej przekazać według uznania. Wiem, że to niższa półka ale dla tych psiaków to i tak chyba lepiej niż teraz mają. Choć na kilka dni by było... Jak się przyda to poproszę adres do wysyłki na PW.
-
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
AlfaLS replied to toyota's topic in Już w nowym domu
A może u ZuziM? To co prawda budy ale każda w oddzielnym kojcu i zawsze bezpiecznie. Tylko nie wiem jak tam teraz z cenami :niewiem:. Myśmy płacili za psa średniej wielkości 350 zł. ale to było jakiś czas temu... I kurcze daleko, bo to aż koło Zgorzelca ale może jakby się połączyło część z tym Lesznem... -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
[quote name='majku33krakow']ja pamiętam o weterankach mam ponad 2tyś do zwrotu,koszmar,może dam rady.[/QUOTE] Majku, nikt już chyba nie liczy na kasę od Ciebie... ale to między innymi dlatego sunia choć powinna mieć spory zapas na koncie / bo sporo osób wpłaciło "do przodu"/ to ma minus..... -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Kochani zmieniłam posty rozliczeniowe na pierwszej stronie. Mam nadzieję, ze tak będzie czytelniej. W razie pytań proszę pisać - na wszelki wypadek skopiowałam sobie to co było przed zmianami. Mam nadzieję, że się nie pomyliłam nigdzie ale lepiej dmuchać na zimne i na wszelki wypadek ściągę z tego co było mam... -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Kochani bardzo Was przepraszam, ogromnie przepraszam ... Od prawie 3 m-cy pracowałam w firmie koleżanki, która się rozchorowała i leżała w szpitalu, za nią i za siebie. Byłam w robocie od 9 do 21-szej / uroki pracy w Galerii Handlowej/ a po tej robocie swoja działalność, dom, moje zwierzaki. A jak ktoś mieszka sam to sami wiecie, że dokładnie wszystko jest na jego głowie. I jeszcze ten "kochany" okres pitów... Sama nie wiem jak wyrobiłam z tymi dwoma etatami, zakupami, domem... Kurcze, strasznie ciężko było ale najważniejsze, że to już za mną :multi:. Udało mi się nawet trochę odespać i mogę wreszcie z czystym sumieniem zajrzeć na dogo i nadrabiać wszelkie zaległości a nazbierało mi się tego, oj się nazbierało. Na początek uzupełniam Weteranki bo aż mi włosy dęba stanęły jak zobaczyłam jak dawno nie wstawiałam tu bieżących rozliczeń... Jeszcze raz przepraszam i już wszystko wstawiam. Od ostatniego rozliczenia wpłynęło na konto Meggi: - od Magdy222 60 zł. - za 3 m-ce - od Tymotei 75 zł. - za 3 m-ce - od Malibo57 180 zł.- za 3 m-ce - od Diany79 30 zł. - za 3 m-ce - od Nikusia 45 zł. - za 3 m-ce - od Livki 30 zł. - za 3 m-ce - od Randy 150 zł. - za 5 m-cy - od NINKI1 180 zł. - za 3 m-ce - od Taks 300 zł. - za 3 m-ce - od Agaty51 60 zł. za 1,5 m-ca / bo 20 zł. wpłynęło już wcześniej ;)/ - od Figi33 30 zł. - za 3 m-ce - od Sabiny02 50 zł. - za 2 m-ce - od Grosziwa 30 zł. - za 2 m-ce - od UBOCZA- 50 zł. - za 5 m-cy Razem: 1270 zł. [B]Bardzo wszystkim dziękuję za wpłaty. Jesteście cudowni, że pamiętacie o Meggi nawet wtedy gdy ja nawalam [/B]:oops:. W tym czasie przekazałam Kasi 3 x 350 zł. za hoteli i 30 zł. dodatkowo za szczepienie Megguni czyli 1080 zł. Na dzień dzisiejszy Meggi ma na koncie -4,83 zł. Na fotkach Meggi wygląda ślicznie! Widzę, ze obróżka, którą jej wysłałam dotarła i teraz nasza sunia wyróżnia się czerwonym kolorkiem :lol:. I tylko smutno, ze kolejne koleżanki odchodzą a nasza Meggi wciąż musi szukać kolejnych bratnich duszyczek... -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
AlfaLS replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Super wiadomości! Super fotki! Uszatku już zawsze bądź szczęśliwy :loveu: i odpoczywaj za nas wszystkich na tej Majorce :lol:. -
[quote name='sajlana']Dziewczyny, mi i tak w prywacie bardziej się nie popierdzieli....jeśli Tulik nie uszkodzi mi kotowatego, będę jego domem tymczasowym.....mój numer 605 348 379 lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], ustalimy szczegóły....buziaki![/QUOTE] Naprwdę???????? Super! On już tak długo czeka na opuszczenie krat na stałe..... Kochana jesteś :loveu:.Tuliku bądź dobry dla kotków - to Twoja wielka szansa!:loveu:
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
AlfaLS replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Ja kiedyś miałam na bazarku taki psi bucik /przepraszam, ze na zdjęciu z nakrywkami ale tylko takie zdjęcie teraz mam pod ręką :oops:/ [IMG]http://images39.fotosik.pl/1609/8a140c06afe7ee18med.jpg[/IMG] On jest z takiej bardzo grubej gumy więc chyba by sie nadawał... Tylko nie wiem jak go ewentualnie zmierzyć żeby można było się zorientować czy on dobry będzie dla Tusi... -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
AlfaLS replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='halszka']ogromnie się cieszę:)[/QUOTE] A ja troszkę / ale tylko troszkę / mniej :oops:. Bo Tinka to kolejna koleżanka naszej Meggi, która mieszka u Kasi. I jak tylko Meggunia się do kogoś "przyklei" to ten psiak albo umiera :-( alebo idzie do domku :lol:. I tylko biednej Megguni nikt nie chce.......:-(:-(:-( Tinko - powodzenia! -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
AlfaLS replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Cudak']Rana zagojona po sterylce i koteczka już sobie chodzi po stajni i zrobiła się bardzo miła :) Łasi się, mruczy i prosi o głaskanie. Dziś trzeci dzień wolności, po pobycie w klatce. W nowym miejscu czuje się niepewne jeszcze. Mam nadzieję, że znajdzie kochający domek.[/QUOTE] Mówiłam o niej pani, która do mnie dzwoniła. Pani miała się zastanowić i ewent. zadzwonić... Telefon jednak milczy...:shake: -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
AlfaLS replied to diana79's topic in Już w nowym domu
A ja się nie dziwię, że Uszatek jest taki mądry. Sama mam w domu sunię, która całe swoje życie /12-lat/ spedziła w boksie schroniska z łatką nieadopcyjnej bo tak się wszystkiego bała. Nie wychodziła na spacery bo w tym schronie nie ma spacerów. A pięknie się odnalazła w mieszkaniu, nauczyła chodzić na smyczy, żyje z kotami, mieszka w centrum miasta, w dodatku na 4tym piętrze /dbamy o linię, a co :evil_lol:/, jeździ super samochodem. Pies ideał! A przez 12 lat nikt jej nie chciał...:shake: A jak ten guzek to nie jest coś takiego strasznego to może usunąć w znieczuleniu miejscowym? Moja Tara miała tak usuwanego ogromnego kaszaka, który nie chciał się w żadem sposób zmniejszyć... A że miałą wtedy już 16 lat to weci i ja obawialiśmy się normalnej narkozy. Dostała miejscowe znieczulenie, ja byłam obok, głaskałam i po paskudnym kilkcentymetrowym kaszaku nie ma śladu... -
Ogromną przyjemnością jest czytanie takich super wiadomości i oglądanie tak radosnych fotek. Widać, ze psiaki są kochane całym sercem a to najważniejsze :loveu:.
-
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
AlfaLS replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']Pani Beata z Hiszpanii już odlicza dni do przyjazdu do Polski i do Uszatka :) oby Uszatek zaaklimatyzował się dobrze w mieszkaniu i wszystko było dobrze trzymajcie kciuku to jego ogromna szansa:multi: Uszatek będzie miał ok miesiąca czasu aby zapoznać się z przyszłą Panią i pomieszkać w bloku w Świętochłowicach czyli niedaleko mnie i Danusi ;) wszystko będziemy mieć pod kontrolą ;) jak wszystko będzie dobrze i nie będzie żadnych wątpliwości to chyba puścimy go do Hiszpanii gdzie będzie mieszkał a domu w towarzystwie drugiego psiaka :loveu: ja nie wiem to mi się wydaje zbyt piękne...:loveu:[/QUOTE] Super :multi:. A jakie są warunki wwozu psa do Hiszpani? Na pewno paszport, szczepienia... Może coś jeszcze? Może już trzeba coś załątwiać i robić żeby później się nie okazało, że Uszatek spisał się super a z jakiegoś innego, formalnego powodu nie może jechać... I bardzo fajnie, że z nową panią będzie niedaleko Was, zawsze będziecie mogły "trzymać rękę na pulsie" jak sie kawaler spisuje ;). -
Jaka szczęśliwa psinka :loveu:.
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
AlfaLS replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Nie tylko Warszawa i Lublin ale Szczecin też kibicuje maleńkiej Tusi :lol:. A saneczki też weźmiesz??????? -
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
AlfaLS replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za zaproszenie na wątek. Prawdę mówiąc, a właściwie pisząc, ja sobie ten wątek podczytuję od samego początku tylko tak po cichutku ;). I bardzo kibicuję Kłębuszkowi! -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
AlfaLS replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='stzw']AlfaS tu raczej jest problem: co będzie, jak Pani uzna, że to jednak nie ten pies. Jak pies jest w kraju to sie organizuje transport i tyle. A w Hiszpanii? Dlatego przez cały kwiecień Pani będzie z Ucholem w Polsce żeby mieli okazję się dobrze poznac.[/QUOTE] OK. Jednak na wątku była wiadomość, że Pani już psiakowi pomaga, teraz przyjeżdża do Polski i pozna "w realu" Uszatka. Jeśli dalej bedzie zdecydowana na niego to dlaczego za jakiś czas miałoby jej się odmienić? Zresztą Wy też tą osobę poznacie i zorientujecie się jak się sprawy mają... A może poproście żeby Pani się zaologowała na dogo? Opiekunka Hopki zrobiłą to przed przyjazdem po suczkę, na wątku sama rozwiewała wątpliwości... Kurcze, nie wiem czemu, ale jakoś to co napisałaś o tej Pani pozytywnie mnie do niej nastawiło :roll:. A watek Uszatka czytam od początku i naprawdę mu życzę super domku! -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
AlfaLS replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Nutusia wyadoptowała swoje tymczaski - jedną do Luksemburga, drugą do Anglii - obie Panie to Polki. Odbierały psiaki osobiście, Nutusia je poznała i nie miała wątpliwości, ze można im psiaki powierzyć. Opiekunka Hopki zarejestrowała się na dogo, codziennie są nowe wiadomości o suni :lol:. Wydaje mi się, że ten dom trzeba bardzo poważnie potraktować bo jak Pani Uszatka pokochała to pokochała i już a z miłości to tylko się cieszyć można bo przecież dla każdego psiaka chcemy kochającego domu. Nieważne polskiego w Polsce, polskiego w Hiszpani czy jeszcze jakiegoś innego ważne żeby był kochający :loveu:. A tego Uszatkowi bardzo, bardzo życzę :lol:.