Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Ja też zapisuję się u Agatki i Jacusia :lol:.
  2. [quote name='Cudak']Mam potencjalny dom dla Inez. Potrzebna wizyta w Szczecinie.[/QUOTE] Gdzie? Może mogłabym pomóc?
  3. Może powoli, jakoś tak nie naciskając, podkreślić, że tyle ludzi im pomoaga to oni też powinni być tacy współpracujący i ... bardziej postępowi :evil_lol:. Choć z drugiej strony domyślam się, że wszelkie argumenty miały już zastosowanie...:shake:. A tak z czystej ciekawości ta sucha karma co wysłałam przyda się na coś? Rudemu albo jakiemuś innemu psiakowi? Bo puszki na fotce widziałam :lol:.
  4. Dziękujemy za dobre wiadomości. Super, że sunia na razie zakotwiczyła na dłużej w bezpecznym miejscu.
  5. [quote name='doris66']OK. Ale malutki chyba czarno - bialy? Na 2 fotce takie małe coś, czarno-białe widze. Kochana Agatka i jej syneczek. A jakieś imie moze dla maluszka wybierzemy??[/QUOTE] Agatek - Gagatek :evil_lol:.
  6. Jak można winę zwalać na niewinnego pieska??????? Toż na zdjęciu ewidentnie widać kto ma śrubokręt w ręku i wiertarkę obok nogi... A na biednego psa winę zwalają... :evil_lol:
  7. Szkoda, ale może z czasem dadzą się przekonać...
  8. Gdzie, na jakie konto wpłacić stałą na Agatkę? Na to samo konto co dla Jack'a? Chyba nie... A ja fotek nie widzę :placz: Biedna ta mała... To co ona przeżyła w ostatnim czasie to pewnie niejeden pies przez całe życie nie miał tylu złych doświadczeń... Jak dobrze, że to co najgorsze już za nią... Murko - bardzo dziękujemy!
  9. Ale wiadomości! Biedna Agatka... Na pewno stres przyspieszył poród... Oby teraz już wszystko było dobrze... Agat21 - jesteś cudowna!!!!!!!!!!
  10. Ale fajnie patrzeć na zadowolone psiaki :loveu:. Po Burym wcale nie widać, że biedny jest tak bardzo chory i jedną łapką był już prawie po drugiej stronie TM... :lol:.
  11. [quote name='agat21']Jutro z rańca ruszam! Kciuki trzymajta![/QUOTE] Trzymam z całych sił! I jeszcze swoje cztery zwierzaki do tego trzymania zagoniłam :evil_lol:.
  12. [quote name='doris66']Proponuje imię Agusia albo Agatka - na cześć Agat21, która ją ratuje.[/QUOTE] Jestem całym sercem za!!!!!!!!!! I przydałoby się albo zmienić tytuł wątku i jakoś "wcisnąć" tam sunię albo też założyć jej oddzielny watek... Inaczej trudno będzie o zbieranie kasy na hotelik jak sunia taka w zasadzie "bezwątkowa" a tu i zapraszać i prosić baaaaardzo trzeba.
  13. [quote name='scarletto']Dziewczyny PILNA SPRAWA!!! Pewna Pani z FB postraszyła Radysy. Odnaleźli Sunię. Hycel powiedział , że jutro między 10:00 a 11:00 może ją odwieźć. Ubłagałam mamę, aby ją wzięła "na chwilkę" . Musicie szybko się zorganizować a hotelem dla niej w trybie PILNYM !!! BŁAGAM !! Rodzina mnie już przeklinała z Jackiem - teraz Sunia !!! Pomóżcie !!!!![/QUOTE] O matko i córko! Agat dasz radę coś zrobić z sunią na szybko? Ona może już jechać do Murki? Jejku dlaczego mieszkam tak daleko :-(. Scarletto - dziękujemy!!!
  14. [quote name='lunarmermaid']Wizyta nie tak prędko,dopiero w lipcu dam radę się wybrać. Może sunia do tej pory znajdzie domek? Pomarzyć można, prawda?[/QUOTE] Do lipca nie tak daleko, poczekamy ;). Jeszcze tylko nie wiemy jak ten egzamin :razz:...
  15. Cieszę się szcześciem Jack'a. Jeszcze żeby sunia miała tyle szczęścia...
  16. Czyli moja koleżanka do Pani Doktor Agaty Włodarczyk trafi :lol:. Bo przede wszystkim ma się udać na Parkową :lol:. Dziękuję za podpowiedzi :lol:.
  17. I jak egzamin? I jak wizyta u Lety? Była? Jak sunia?
  18. [quote name='magdola']No wlasnie w Szczecinie jest osoba , ktora "szkoli sie" u Garncarza, wiec moze warto?[/QUOTE] Ja też jestem ciekawa, zawsze może się przydać taka wiadomość.
  19. [quote name='zachary']AlfaLS, przepraszam,że przesłałam Ci numer konta, bo Ty faktycznie deklarowałaś tylko na sunię:oops:. Cioteczka doris66 widać bardzo chciała:loveu:, aby to było dla Jackusia i umieściła Cię na liście deklarowiczów na niego.[/QUOTE] Nie ma sprawy ;). Jak tylko finanse pozwolą - na pewno będę pamiętała o bohaterze tego wątku :lol:.
  20. Dzięki za wszelkie podpowiedzi. Na wątku i na PW. Dałam koleżance podane "namiary". Ma podjechać do gabinetu gdzie dotąd leczyła psiaka, wziąć historię choroby i leczenia i podjechać z psem do innego lekarza. Magdola - rozumiem Twoje stanowisko ale jak patrzeć na cierpiącego psiaka i słuchać lekarza, który mówi, ze nic nie można zrobić? A tak Pani lekarka mówi :shake:. Koleżanka nie chce bezczynnie czekać i patrzeć jak psiak cierpi, /może straci drugie oko?/ a podróż do W-wy na operację w tej chwili raczej nierealna...
  21. [quote name='agat21']Mam miejsce dla suni od przyszłego weekendu. Koszt 300 zł miesięcznie. Teraz tylko muszę ją wyciągnąć ze schronu. Napisałam w sobotę do nich maila ze zdjęciem suni i prośbą o potwierdzenie, że mają ją u siebie i kiedy można ją zabrać. Jak mi dziś nie odpiszą - będę dzwonić. Jeśli wszystko pójdzie pomyślnie, to rozumiem AlfaLS, że jakąś małą deklarcję od Ciebie suńka ma? :)[/QUOTE] Agat21 dziękuję za super wiadomości :multi:. Ja już deklarowałam dla suni 10 zł. stałej ale pozwolę sobie podnieść tą deklarację do 15 zł. Więcej na razie nie dam rady :oops:. Myślę, że ktoś jeszcze się dołoży :hmmmm:. A gdzie sunia pojedzie?
  22. [quote name='Maia']to może ten hotelik przyjąłby sunię która pojechała do Radys?[/QUOTE] Niestety, zdaję się, że nie ma tam miejsca.... Biedna sunia... Co z nią będzie? Zachary, dziękuję za konto ale ja na razie deklarowałam bardzo skromne wpłaty dla suni...:oops:. Dopiero jak się wyjaśni sprawa suni to podejmę decyzję o ewent. deklaracji dla Jack'a. Ale konto może się przydać ;).
  23. [quote name='Mortes']Pysiunia już na pewno zostaje u rodzinki która ja zaadoptowała . Pysiunia uwielbia zabawy z dziećmi i nawet babcia zaczyna się przekonywac do niej :) Pysia chodzi juz z dziećmi na długie spacery i jest bardzo grzeczna ;) Czasami ujada na gości którzy jej nie podpasują ale niektórych lubi i się łasi ...[/QUOTE] Ale dobre wiadomości :multi:.
  24. A jak Tuliś się zachowuje? Jest już prawdziwym warszawiakiem?
×
×
  • Create New...