-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Śliczna starsza sunia!!!!! Kochani zapraszam serdecznie na bazarek m.in. dla Rockiego - psiaka z tyskiego schroniska, który jest u ZuziM [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248277-Buty-dzbanki-świeczniki-Na-kociaki-i-Rockiego-do-01-12-13r-godz-22[/URL] Bardzo prosimy o podrzucanie !!! Kolejny bazarek będzie także dla Meggi :lol:. -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
AlfaLS replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Tobciu - nie ma sprawy ;). Tylko mam pytanie - lepiej by Ci pasowało podjechać do mnie do domu na Wyszyńskiego czy do pracy na Wieniawskiego /Pogodno/? Pytam bo na razie całą makulaturę zbieram dla koleżanki a że jest tego naprawdę dużo /średnio zabiera ode mnie tak po 50-80 kilogramów raz na jakiś czas/ to wywożę to sobie do pracy i tam te gazety na nią czekają. Jak Ci będzie lepiej pasowało centrum to po prostu teraz kolejnych gazet nei będę wywoziła tylko zostawię sobie w piwnicy i będą dla Pana Mariana. Na razie nie będzie tego aż tyle ale z drugiej strony takiej ilości też nie byłabyś w stanie zabrać :evil_lol:. A te dwa radia to odbierają programy? Pytam bo kilka lat temu były jakoś zmieniane fale czy co tam i na tych starych odbiornikach nie da się niczego słuchać. Sama mam takie "antyczne" radio w domu... Przy koazji pozwolę sobie zaprosić na bazarek m.in. dla kociaków pod opieką Cudak - bardzo prosimy o podnoszenie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248277-Buty-dzbanki-%C5%9Bwieczniki-Na-kociaki-i-Rockiego-do-01-12-13r-godz-22[/URL] -
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki żeby się miejsce dla psiaka znalazło :thumbs:. O krewnych właściciel pisać nie będę bo byłoby to nad wyraz niecenzuralne... Przy okazji ja też chciaąłbym skorzystać z urzejmości Ciapulka i zaprosić po starej znajomości na mój bazarek dla kociaków ze Stepnicy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248277-Buty-dzbanki-%C5%9Bwieczniki-Na-kociaki-i-Rockiego-do-01-12-13r-godz-22[/URL] Bardzo prosimy o podnoszenie!!!!! -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
AlfaLS replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Gazetami chętnie się podzielę, mam ich dużo... A może ma ktoś w domu nieużywane radio na baterie? Zawsze w domu byłoby weselej a o baterie łatwiej niż o ten prąd... W święta choćby kolęd mógłby Pan Marian sobie posłuchać... -
ZUZIA -maleńka, starsza kruszynka już w nowym domku! :)
AlfaLS replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Zapisuję się u suni. Kocham staruszki... -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam wreszcie mały bazarek dla kociaków i Rockiego z darami od Agi_w i moich koleżanek. Porosimy pięknie o podnoszenie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248277-Buty-naczynia-Na-kociaki-i-Rockiego-do-01-12-13r-godz-22?p=21489413#post21489413[/URL] Ogłoszenie super! Oby Rocki wreszcie skradł komuś serce! -
12, 15, 18...kocia tragedia. Prośba o pomoc.
AlfaLS replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Zrobiłam wreszcie mały bazarek dla kociaków Justyny z darami od Agi_w i moich koleżanek. Porosimy pięknie o podnoszenie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248277-Buty-naczynia-Na-kociaki-i-Rockiego-do-01-12-13r-godz-22?p=21489413#post21489413[/URL] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
AlfaLS replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Zrobiłam wreszcie mały bazarek dla kociaków z darami od Agi_w i moich koleżanek. Porosimy pięknie o podnoszenie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248277-Buty-naczynia-Na-kociaki-i-Rockiego-do-01-12-13r-godz-22?p=21489413#post21489413[/URL] -
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
Agat21 - bardzo przepraszam ale się coś zagapiłam w tym miesiącu i jeszcze nie przekazałam deklaracji dla Ciapulka :oops::oops::oops:. Jutro zaraz rano puszczę przelew ;). -
Ale on piękny jest!!!!!!!!!! Dobrze, że nie przyjechał do mnie bo już bym go ze swoich rąk nie wypuściła a absolutnie nie mogę pozwolić sobie teraz na czwartego kota...
-
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
Ciapulku i ja doCiecie zaglądam, choć często pisać nie mam kiedy... -
Też mam wątpliwości, ćzy Bury będzie dostawał jedzenie tak jak powinien... Zabranie psiaków byłoby najlepsze ale gdzie i skąd weźmiemy na to kasę?
-
A możesz podać jego wątek na miau? Chętnie do niego tam zajrzę :lol:.
-
[quote name='dorobella']Twister w piątek pojechał do DT, przynajmniej nie będzie marznął. Teraz kastracja, szczepienia. I szukanie domu. Kot jest miziasty, śpi w łóżku. Dostaje RC calm.[/QUOTE] Ale dobre wiadomości :multi:.
-
Nieustająco trzymam kciuki...
-
Miluś opuścił schroniskowy boks i trafił do fantastycznego domku! :)
AlfaLS replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
Chyba wystarczy nawet jak tylko zmieni tytuł. Wtedy jakiś mod sam przeniesie... -
Ja też jestem i zapisuję...
-
Odwiedzam Rudego i Buraska, do suczek teraz maszeruję...
-
Chyba będzie miła ta niespodzianka bo Anja2201 napisała wiadomość z uśmieszkiem... W każdym razie ja czekam na miłą...
-
Majunia ma dom,siostrę Pomidorcię i dwóch wspaniałych braci
AlfaLS replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgaG']No to dobrze że mi mówisz. Spróbuję w takim razie tych malutkich kulek:) chociaż ja jej namaczałam tę podobno bardzo smakowitą karmę wild, więc ją w ząbki koleć nie powinna:)[/QUOTE] Wiesz, to "kłuje" to w cudzysłwoi powinnam napisać :evil_lol:. Ja też większą namaczałam i nie pomagało. A do tych malutkich kuleczek daję odrobinkę wody, żeby troszkę zwilżyć i wchodzą jak złoto :lol:. Większe kulki to tylko z dobrą puszką, inaczej są beeeeee... Taka mi się królewna zrobiła, a wcześniej w schronie przez 12 lat wszystko jadła :roll: bo najchudsza to ona nie była... -
Majunia ma dom,siostrę Pomidorcię i dwóch wspaniałych braci
AlfaLS replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Moja Tara też malutka nie jest, ona waży ok. 15 kilo ale ja jej kupuję tą karmę dla psich maluszków bo inna ją kłuje w ząbki i za skarby świata takich większych kulek nie zje :angryy:. Może tu jest problem, ze kulki są za duże? -
Majunia ma dom,siostrę Pomidorcię i dwóch wspaniałych braci
AlfaLS replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Moja suczka, po 12 latach w schronisku, też żadnej suchej karmy nie chciała. Póbowałam bardzo wielu i wreszcie trafiłam na [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/royal_canin_size/mini/31368[/URL]. To byłą pierwsza karma, którą tylko troszkę polałąm wodą i zajadała bez problemu... Teraz łaskawie zaakceptowała [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/josera/158311[/URL] I nie wiem dlaczego tak jest ale np. ten Royal kupowany w zooplusie czyli w Niemczech chętnie je a ten kupiony np. w Krakvecie to już nie... Moja koleżanka zawsze mi tłumaczyła że karmy robione na rynek niemiecki są inaczej robione niż te na rynek polski. Zawsze zaprzeczałam ale teraz już nie jestem tego taka pewna... Już jak się otworzy worek to jest inny zapach... Dlatego wstawiłam linki z zooplusa... -
IVA. Wyrwana z psiego nieszczęścia. Prosi o pomoc.
AlfaLS replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
Jasne, że pamiętami i martwimy się o nią....... -
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Jacusia... A nad jakimi nowymi sposobami myślisz?