Jump to content
Dogomania

evel

Members
  • Posts

    10326
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by evel

  1. [quote name='zmierzchnica']Jaki z Zu cudny szop :loveu::loveu: dawno was nie odwiedzałam i zapomniałam jaka jest słodka ;) A ten dobek to może tak ZUPEŁNIE przypadkiem nie potrzebuje DT od 19 sierpnia? :siara: jest przecudowny...[/QUOTE] Pewnie potrzebuje, co taka czekoladka będzie w schronie siedziała? :razz: Jest zgodny z innymi psami, nic, tylko brać :loveu: [quote name='*Monia*']Jaka grzeczna Zu :loveu:. I jak wysoko skacze :lol:. Też wypróbuję tego indyka :razz: U nas kiedyś był podobny psiak, przystojniak :loveu:[/QUOTE] U nas indyk z przyczyn czysto zdrowotnych - po kurczaku pies się zaczyna sypać... :shake: Prawda, że cudowny? :loveu: [quote name='Obama'][URL]http://a.imageshack.us/img840/6049/dscn5531v.jpg[/URL] no,no dziewczyny super![/QUOTE] :)
  2. Przyszłam wczoraj, miałam coś napisać i mi komputer zdechł, więc piszę dzisiaj: niegrzeczny Shinulec ma piękną tę obróżkę w serduszka :loveu:
  3. Super Józek, ja tam lubię czytać długie posty, więc się nie przejmuj ;) Czekamy na relację z wypadu nad jeziorko :)
  4. Ste-fan, Ste-fan, wyłaź! Żeby Ci lady mogła fotkę pyknąć :cool3:
  5. Śliczna frecia, kocham fretki :loveu: Ale Zu by pewnie chciała taką pożreć :shake: Zawsze się zastanawiałam, jak takiego małego ktosia się wychowuje - o ile się da w ogóle ;) - bardziej jak psa, jak kota?
  6. [URL]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/usterajs/10sierpnia10/DSC_2416.jpg[/URL] OMG :mdleje: widzę umięśnionego labradora :shock: :evil_lol: Współczuję wstawania porannego, ja w wakacje się nie mogę zmusić do takich dziwnych rzeczy :lol:
  7. Ewo, wszystkiego naj! Pociechy z prosiaków i TŻta, spełnienia marzeń (tych hodowlanych też :cool3:) i w ogóle wszystkiego! :multi: :new-bday:
  8. [quote name='Baski_Kropka'] Ale nie zrzucajmy tego na dominację bo czasami mam wrażenie, że psy nic nie robią tylko u kombinują jak by na różne sposoby człowieka zdominować... :)[/QUOTE] To Ty nie wiesz, że każdy pies tylko myśli o tym, jak zapanować nad światem? :evil_lol:
  9. [quote name='BBeta']Boski :mdleje: Chce go! :diabloti:[/QUOTE] Ja teeeeeż :placz: Ale gdybym to powiedziała na głos to by mi rodzinka natychmiast wystawiła walizki przed drzwi :evil_lol:
  10. 9 dni to już bliżej niż dalej ;)
  11. [quote name='Feigned'][URL]http://a.imageshack.us/img840/6977/dscn5529a.jpg[/URL] ale ona ślicznaaaaaaa jest :loveu:[/QUOTE] :Rose: [quote name='Caachou_']Nie byliśmy u Was wcześniej, ale chciałam sprawdzić jakie jest głębsze znaczenie 'ZU', więc postanowiłam looknąć :lol:[/QUOTE] Hehe, zapraszamy częściej :) [quote][URL]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/98228930.jpg[/URL] cód, miód, orzeszki, czekolada :loveu:[/quote]Prawda?
  12. [quote name='ladySwallow']Przesłodka Zuuuu, kochane maleństwo![/QUOTE] Jak dla kogo, kolega ONek nie był zachwycony jej towarzystwem :evil_lol: Jego pan chyba za mało wyraźnie dawał mu do zrozumienia, że nie można innym pieskom robić kilim... Zaraz lecimy na dwór, jak nam szczęście dopisze to znajdziemy jakiegoś ONka do poćwiczenia ;)
  13. Pies, siad: [IMG]http://a.imageshack.us/img832/2207/dscn5522.jpg[/IMG] Ap! [IMG]http://a.imageshack.us/img832/8002/dscn5524.jpg[/IMG] Przygotowanie... [IMG]http://a.imageshack.us/img844/6213/dscn5530q.jpg[/IMG] I hopsa :cool3: [IMG]http://a.imageshack.us/img840/6049/dscn5531v.jpg[/IMG] W pewnym momencie podlazł do nas facet z labladolkiem, ale jak wszystkie psy zrobiły WRAU to pan się szybko zmył :lol: Może myślał, że siem wsyskie zapsyjaźniom :loveu:
  14. Border na stanowisku: [IMG]http://a.imageshack.us/img201/8089/dscn5511k.jpg[/IMG] Jest indyk, to i pies może być, co mnie to obchodzi właściwie :evil_lol: [IMG]http://a.imageshack.us/img840/2466/dscn5515.jpg[/IMG] Nawet jak tamten pies świruje to i tak pańcia da mi indyka, bo taki jestem grzeczny Zuzanek :loveu: [IMG]http://a.imageshack.us/img405/9873/dscn5516.jpg[/IMG] Właściwie to nawet możemy przejść obok tego dużego psa i nie zrobię wiochy... Za indyka :diabloti: [IMG]http://a.imageshack.us/img844/3695/dscn5547w.jpg[/IMG] No siedzę i siedzę. Gdzie indyk?! [IMG]http://a.imageshack.us/img840/6977/dscn5529a.jpg[/IMG]
  15. Zostawić Was na chwilę i tyle nagadacie, że człowiek potem musi pół godziny nadrabiać :shake: I oczywiście, jak zwykle mnie ominęła jakaś fajna pyskówka na dogo, bo już wyczyszczone :placz: A mój pies wygląda na zdjęciach jak bardzo włochaty wieprzek, powinnam się martwić? :evil_lol:
  16. Mój pies absolutnie szaleje za... RC dla yorków :evil_lol: Ale obecnie próbujemy suszyć mięso metodą naturalną, że tak powiem i zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
  17. Postanowiłam ususzyć indyka :) Znaczy, nie całego, tylko jakieś 25 dag piersi z indyka... Pokroiłam w małe kawałki, wsadziłam w podwójną miskę z dziurami, żeby się ptaszyska nie dobrały i siedzi toto na balkonie u TŻta... Ciekawa jestem, czy tak to ma wyglądać czy lepiej to ususzyć w piekarniku a potem wywalić na balkon? Przy obecnej pogodzie balkon to jedyne miejsce, gdzie jest jako taki przepływ powietrza... TŻ twierdzi, że mięso już z wierzchu obeschło, nie śmierdzi "popsutym" tylko mięsem, przekręca to od czasu do czasu... Może obejdzie się bez piekarnika?
  18. [quote name='Unbelievable']gud lak :diabloti:[/QUOTE] Sęk ju ;) Żyjemy! :multi: I pies nawet nie narobił za bardzo siary :evil_lol: Za to ma nową koleżankę, borderkę Grację ;) To, że chciała się za łby łapać z ONkiem było do przewidzenia, chociaż dało się powoli odkręcić, ale w pewnym momencie Zu podlazła do ONka zbyt blisko (szła w stronę borderki i nie zauważyła, że COŚ leży na drodze :evil_lol:) toteż on chciał jej urwać, więc ona jemu też no i do końca już tak świrowały, aczkolwiek Zuzanka w stosunku do ONka uspokaja się w pół sekundy a ten dziamie, dziamie, dziamie... :stupid: Ogólnie zaskoczyło mnie to, że pies może być tak wyprany z instynktów, ONek nie aportował, w ogóle nic, żadnego zainteresowania... Za to Zuzanek patrzył z dziwną miną, jak Lila próbowała zainteresować ją frisbee, wydając dziwne odgłosy :evil_lol: Pies patrzy, patrzy... Myśli... Hm, rzuca talerzem, talerz sobie leeeeeci, ale osochozi? :hmmmm: A jak chciała zabrać psa ze sobą kawałek dalej to pies spanikował i się schował za mnie :roflt: Mamy misję: odwrażliwiać sukę na ONki (na sukę malinois po kilku minutach i kilkunastu kawałkach parzonego indyka przestała w ogóle zwracać uwagę :cool3:)... Może za jakieś 15 lat się uda :evil_lol: Zdjęcia będą, jak mi TŻ je wyśle :eviltong: [B]Edit[/B]: już to widzę, że następnym naszym psem będzie wychuchany szczeniaczek z hodowli, ehe :roll: Jak do adopcji będą się zdarzać takie cuda... [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/98228930.jpg[/IMG] [quote name='rita60']wiek: ok. 3 lat wielkość: duza rasa: doberman To piękny, przyjacielsko nastawiony doberman. Jest spokojny i zrównoważony, lubi kontakt z człowiekiem, łagodny w stosunku do innych psów. [/QUOTE] :placz::placz::placz:
  19. Zaraz jedziemy, bo zajęcia przeniesione na dzisiaj :eviltong:
  20. [quote name='ladySwallow']Na wszelki wypadek zawijaj jej jeszcze pyszczek bandażem - może zniesie to z taką godnością, jak Marian :evil_lol:[/QUOTE] Nie sądzę :evil_lol: znając Zu to pewnie by kwiczała jak prosiak, jak to zwykle bywa, chociaż wczoraj u weta jak się położyła na stole to mi szczęka opadła, nie powiem ;) ale to pewnie przez burzę z piorunami :evil_lol: [quote name='Unbelievable']i jeszcze obroża elektryczna jakby się wyswobodziła : P[/QUOTE] :splat: no wiedziałam, że o czymś zapomniałam... Chyba jeszcze nogi muszę jej związać :hmmmm:
  21. Y no ten tego... :roll: Jutro [B]być może[/B] będą jakieś foty (a może pojutrze), bo wybieramy się na szkolenie z dziewczynami, które pracują ze swoimi psami i same je szkolą do różnych egzaminów ;) Mam nadzieję, że kontakt z normalnymi, dużymi psami trochę ostudzi zapał Zuzanki do mordowania innych psów BO TAK :stupid: Gdyby ktoś był cekawy, tutaj stronka jednej z dziewczyn: [URL]http://www.afilar.yoyo.pl/kontakt.html[/URL] Ze spraw śmiesznych i mniej ważnych - na innym forum jakaś pani sugeruje mi, że powinnam swojego morderczego, krwiożerczego pitbulla wyprowadzać w kagańcu, bo nie lubi wrzeszczących bachorów i potrafi na takie nawarczeć albo naszczekać :diabloti: Na nic tłumaczenia, że mój pies jest ZAWSZE na smyczy i pod moją kontrolą i sam nie dąży do kontaktu z innymi stworzeniami, bo wie, że to ja bronię i załatwiam ewentualnych prześladowców ;) Na następne urodziny kupię Zu klatkę na kółeczkach, założę kaganiec na ryj, kolczatkę na szyję, kołnierz weterynaryjny dookoła tego wszystkiego i będę tak wyprowadzać pieska, żeby słodkie dzieciaczki mogły nad nim poskakać i podrzeć paszcze bez uszczerbku na zdrowiu :loveu:
  22. Dziewczyny, ma któraś z Was pojemnik britowy na BC? On jest metalowy czy jaki? Dobrze się sprawuje?
  23. Oczywiście, że może ją pokryć (widziałam już różne miksy, m.in. jamnika z... dobermanem. Psy jak czują instynkt to są zdolne do wszystkiego...). Mało tego, jeśli będzie dużo dużych szczeniąt, to mogą ją rozerwać od środka.
  24. No napiszcie coś w końcu! Nawet ja się odezwałam, bo nie wytrzymałam, a głównie tu siedzę jako cichy obserwator :evil_lol:
  25. [quote name='Ewcia38']Stare...a gdzie nowe???:mad::mad:[/QUOTE] w Afryce :evil_lol: Czytam już jakiś czas i od razu mogę sobie humor poprawić, wchodząc tutaj ;) Olek, jak tam młody? Wygląda kwitnąco i... wieeelki jest :lol: Dużo mu brakuje do Czarka?
×
×
  • Create New...