Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. A macie takie technikum o takim profilu??:D:D
  2. łe tam nie najgorzej:) Moja siostra miała 70 chyba;p :) A na jaki profil idziesz do liceum??
  3. heh:) próbne zawsze trudniejsze podobno:) wiec jest nadzieja:) A ile miałas z próbnego tego co w 3 klasie pisaliscie teraz??:D
  4. No:) Współczuje ci...:( ja za rok bede miała bo do 2 gim chodze... w tym roku próbne;/ Masakra......;/ juz sie boje ....
  5. No ja tez sie ciesze ze wreszcie wolne:) A ja lubie chodzić do szkoły chociazby dla tego ze mozna sie posmiac ;P hehe:) i powygłupiac;) A do której klasy chodzisz??:P No i jeszcze 3 dni i święta;)
  6. No nie poszłam;/ niestety... o to fajnie masz;) ja w zeszłym roku upiłam ta kurtke wiec jest spoko:D:D hehe:) Ja mysle ze bedzie cieplej:P a przede wszystkim niech nie pada:P hehe:) to bedzie dobrze;)
  7. heh:) nie ma za co:) A co powiesz??:) jak w szkole??:P
  8. No trzeba ułatwiac sobie zycie:) ale ta fota jest naprawde super;:D:D:D
  9. Nom mam nadzieje ze bedzie ładniej:) bo ja chce isc w wiosennej kórtce do kościoła;p hehe:) No a z jakich powodów to wiadomo:D:D heh:) nie noe wiem dziwna jestem:) A droga krzyżowa sie własnie zaczęła a leje;/ masakra;/ A wiosenne zakupy pora rozpocząc jak jutro nie bedzie padac to sie przejade autobusem:) tylko nie wiem o której w weekendy chodzi:P hehe:) ale mi sie wydaje ze 3 min później niż w tygodniu:) heh;)
  10. [url]http://images32.fotosik.pl/178/2dba1cfb85ff4cd9.jpg[/url] o ta bo anula dała linka;D:D hehe:P
  11. No widocznie;P hehe:) ale ta taka co ma smiedzną mordke otwartą z takim jakby usmiechem jest BOSKA:):)
  12. [quote name='Martunia']Aha. ;) No to fajnie. :D Ja też muszę pojechać na zakupy. :eviltong: A co do pogody, u mnie jest podobnie. :razz: Cały czas pada... I tylko czekam na wiosnę i to ciepełko. :loveu: W dodatku już u mnie widać pąki na drzewach, niektóre już kwitną. :cool3: No, ale to również dzięki deszczu. ;) U mnie nic ciekawego. :roll: Trochę mam nauki...[/quote] Nom.. ja mam jedna pare spodni całą:P hehe:) dobra jestem nie?:D i adidaski mi sie psuja wiec tez czas na nowe;) tylko nie wiem czy tata mi da kase;/ ale sie go jakos przekona;) O to fajnie:) U mnie pogoda do d:P hehe;) masakra;/ ja chce zeby na swieta było ciepło..:)
  13. No wiem ale mi sie kopiuje fotosik.pl:P czy cos takiego:P hehe:P
  14. Nom:) heh:) i ile fot:) jedna jest taka fajna ale nie moge adresu jej skopiowac:P;/
  15. O jakie foty:D:D hehe:) kabi ma podobną kośc;p tylko troszke mniejszą:):)
  16. aa:) to pewnie ładne:D:D hehe:) A masz tylko jedną siostre??:P czy jeszcze jakies rodzeństwo??
  17. hehe:P to jeszcze kupisz:) a kiedy masz chrzest?? I co sobie kupiłas za ubranie??:D:D:D
  18. Pięknego masz psiaka;):) A on jest jakiejs rasy??:D:D I skad jestescie??
  19. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=68567"]psiara1996[/URL] No Kabiś tez prawie jak dziecko:) I dziekuje za odwiedzinki i zapraszam częściej:):)
  20. Witam serdecznie:) I oczywiście zapraszam częsciej:) A to jak sie przyłanczasz do rozmowy to co u ciebie??:) zaraz wpadam do was;)
  21. [quote name='Izabela124.']Hej A bylam na dlugich zakupach, dlatego mnie nie bylo, ale juz jvstem:multi:[/quote] O fajnie:):D:) ja jutro sie wybieram albo w niedziele;P A kupiłas cos sobie??:D
  22. Witam panią i Bobika:) A czemu tak długo pani tu nie ma?? no wiesz co... opuszczasz nas?? I chcemy fotki:D:D
  23. A odp na pytanie nie znam bo nie znam sie na tym..:) neistety:( I czekam na foty jutro:) u mnie tez jutro ale wieczorem:)
  24. heh na połowie zdjec coś wącha ciągle:D:D hehe:) I Śliczny jest jak zawsze:) Wyczochraj go odemnie:) i daj buziaka:):*:*
×
×
  • Create New...