Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. [quote name='Mysia_']chyba nie masz daleko do Sierakowa? :cool3: To zawsze jakiś plus ;)[/quote] No niby nie daleko ale nie wiem czy by mnie puscili rodzice...;/ Zawsze coś znajdą na to słynne ale.. A jeszcze mieszkam z babcią to co ona dopiero bedzie mówic:P hehe;/
  2. [quote name='Atkaaaa']Wy tu tak gadacie..ale fot nie ma:P :( :D[/quote] No fot nie ma bo mam popsute usb i musze sie dostac na kompa siory albo taty zgrac wysłac sobie na poczte;p zapisac i wstawic;P hehe:) a zrobiłam dzisiaj na spacerku wieczorem:) jutro postaram sie wstawic rano bo późno ide do szkoły:):) [quote name='psiara1996']no weź nie bądź taka rottek też pies napisz coś o nim wstaw zdjątka[/quote] No nastepnym razem dam jego foty ale musze zrobic najpierw:):)
  3. [quote name='Martunia']Mi to tam dobrze, zrobiłam sobie takie pytania, żeby było dużo, ale jednocześnie żebym znała na nie odpowiedzi. :D To fajnie Ci. :) Czy mi się wydaje, czy podpis (chodzi mi o wejście do galerii) zmniejszyłaś? :D[/quote] :) a to dobrze:) No zmniejszyłam bo mieli moderatorzy pretensje ze jest zaduzy;/ bo ja chciałam miec napis a z napisem byłz a duzy (mapis ten pod spodem ze zapraszam do galeriii itp;P)
  4. Kiedy nowe foteczki? Bo ja już sie nie moge doczekac fotek pieknej mordeczki:D:D hih:)
  5. Ja tez bym chętenie sie przejechała na zlot ale mam ten sam problem rodzice..;/ Aż boje sie wogóle spytac czy bym mogła pojechać na to:P Bo już wiem co będą mi mówić:P że nikogo nie znam i takie inne:P albo że sie zgubie w pociągu:P hehe:) No rodzice niestety mają różne ale do wszystkiego...:(
  6. O jakie foty:D:D fajne:):)
  7. [quote name='Martunia']Heh. :) No nie wiem, pan zrobił 'próbę' i powiedział, żebyśmy sami sobie po 3 pytania zadali z 5 tematów. Jeszcze powiedział, że zobaczy, jak to wykorzystaliśmy, czyli, że lepiej, by pytania nie były najłatwiejsze. :eviltong: Ja tam napisałam co pamiętałam i może 4 będzie. :D I tak 5 mało kto dostał w tym półroczu. :razz: Fajnie Ci. ;) Ja będę miała w środę basen. :razz: I w ogóle te pierwsze 3 dni tygodnia są najgorsze, najlepszy jest czwartek i piątek, bo są luźne lekcje. ;)[/quote] a to ja bym tak nie chciała;P hehe:) a ja mam najlepszy pon i wt;p tak mi sie wydaje:) A co powiesz??? Mi sie nudzi:P
  8. [url]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/warta/wyn4kopia.jpg[/url] a jak by tak wszystkie poleciały z ta torbą:D:D hehe;p fajne:) wiecej chcemy:D
  9. ha będą fotki:D:D hihi:) super:):)
  10. Sweet

    Galeria Daisy

    Nie no fajnie musiałyście mieć na tym spacerku:):) heh:)
  11. [quote name='Martunia']No oczywiście. :eviltong: Jak się chce to można. ;) Dobrze. ;) Miałam sprawdzian z historii, a jutro mam z biologii... :razz: Ale na sprawdzianie sami mieliśmy sobie pytania wymyślać, więc dobrze było. ;) I ogółem dobrze. :) Jeszcze 2 dni i spokój. :D[/quote] :) Ja mam jutro kartkówke z histy;/ masakra;/ i dzisja była poprawa z aglika;/ tez masakra;/:P hehe:) Sami pytania wymyslaliscie?? jak?? No 2 dni:D ja juz chce jutro wieczór:P bo w srode to prawie nic nie mam wiec dobrze jest:)
  12. [quote name='Martunia']Aha. :D No to trzymam za Was kciuki. ^^ Ja Bazyla też próbowałam, ale i tak moja praca szła na marne, bo sąsiadka go i tak puszcza gdzie chce. :razz: Najgorsze to, że ona tego nie rozumie. :shake: Ja? Siedzę na Dogomanii, rzecz jasna. :diabloti:[/quote] heh:) damy rade:) bo bob budowniczy zawsze da rade:D:D hihi:) A trudno nauczyc psa dobrze chodzic na smycz ale jak sie chce to mozna;p moja mama i tak napewno go oduczy wszystkiego ale dobra;/ :) ja tez siedze na dgm::) hehe:P a jak w szkole??
  13. heh:) śliczen focie :) o to Atos tez miał urodzinki dzisiaj??
  14. A ja mam w sumie 4;P ale na wf nie ćwicze a jestem w drugiej grupie informatyki:D:D hehe:P;p wiec mam dwie:):) i dobrze:) na 13.30 ide wtedy;p do 15.25;p hehe:) Nie miałas rekolekcji martuś??:o:o:o:O
  15. Sweet

    Galeria Piksi :D

    Super foteczki:D:D hihi:) Sliczne te z lotką:)
  16. Współczuje Anula:(:( ja mam jutro kartkówke z histy;/ podobno masakryczna;/ a ja nic nie umiem;/ No a w środe tylko 2 lekcje:D:D hih:) A Atkaa ma dobrze;) tez tak bym chciała:P hehe:)
  17. [quote name='Martunia']O w takim razie trzymam za Was kciuki. :) ;) U mnie dobrze. :) Nic ciekawego. :eviltong:[/quote] :) musze sie postarac go nauczyć bo chce na spacerki z nim chodzić :D bo czasem w domu mi sie nudzi to bym gdzies wyszła ale jak pomysle że on tak idzie na smyczy jak idzie to dzięki;/ hehe;P No ale uda nam sie:D Dla chcącego nic trudnego:) A co robisz??:D:D Jak ci minąl dzień??
  18. [quote name='Izabela124.']Hejka Ale fajne fotki ty masz rottka? Aczemu nic niv pislas[/quote] Nom mam:P hehe:) A bo ja sie nie lubie chwalić:) Może dam gościnnie jego zdjęcia w święta;) [quote name='Martunia']Hej. :hand: Co tam słychać u Was? :)[/quote] hej martunia:*:*:* A u nas dobrze;) A co u ciebie?? Od świąt zaczynam kabiego uczyć chodzić na smyczy:D:D hihi:):) mam nadzieje ze mi sie uda:) trzymajcie za mnie kciuki:D:D
  19. Jej :D super fotki:D:D Śliczne:)
  20. [quote name='chester07']a to daleko :eviltong: Adzik ma blisko ! no 100 km prawie jak blisko :D farciar xD moze następne zrobimy w Krakowie ? albo na Węgrzcach najlepiej :evil_lol: zapraszam do mnie mam 3 miejsca na kanapach do spania, myślę że się wszyscy zmieszczą :D reszta może w stodołach u sąsiadów spać :D:D:D nie słuchajcie mnie, Majaczę xD[/quote] heh:) no niby blisko ale i tak pewnie mama mi nie pozwoli;/ bo nikogo nie znam kto tam jedzie... A do Krakowa to za daleko bede miała ja:P hehe:) ty przyjedź tu na zlot a ja do krakowa;P hehe:):);D:D nie no chciałabym jechac ale mało mozliwe ze bede mogła;/ O a zapraszasz nas;:D to ja chetnie bym przyjachała;D A załatwisz mi transport:D:D
  21. [quote name='Izabela124.']A ja zaraz ucivkam z kompka, moze z chemii sie poucze, alv nivw iem czy bedzie mi sie chcialo:eviltong::eviltong: [/quote] łee... ja jeszcze bede troche;p hehe i tez powinnam sie uczyc ale mi sie nie chce;p rano sie naucze bo ide na 10.50 do szkoły:)
  22. :P musze cos tu napisac bo mi sie dwa razy dodał ten sam post;p hehe:) No a co powiecie?? ja własnie wróciłam z Kabim z wieczornego spacerku:D hihi:)
  23. [quote name='Izabela124.']No to koniecznie pogadaj Niv wiem czy jvst tam stolowka, raczej nie [CENTER][B]Nie uwierzycie w Suwałkach pada snieg z deszczem[/B] [/CENTER] [/quote] Nom jeszcze pogadam:) najwyżej sie nie zgodzą:P można zaryzykować:P będe miała obóz taki jakby;p heh:) Bo chciałam jechać gdzies na wakacje a nie wiem czy gdzies z rodzicami pojade bo na wakacje wybieram sie w maju:P hehe:) pada u was smieg z deszczem??:crazyeye::crazyeye::crazyeye: heh;) fajnie;):D
  24. [quote name='chester07']o a co to za zlot? ten w Sierakowie? kto mi powie gdzie to jest? xD a dzień dobry Bobikowa :eviltong: pozdrowionka :)[/quote] Tak o ten zlot chodzi:P hehe:) A sieraków jest chyba ok.100km od poznania;P hehe:)
  25. [quote name='Izabela124.'] Hihi Spi moja b[B]e[/B]styjka I co gadals z rodzucami? puszcza cie na zlot?[/quote] fajnie:) nie gadałam jeszcze z nimi... Musze sie zebrać na odwage:) hihi:) W sumie cały zlot mało kosztuje bo co to jest 180zł na 6 czy 7 dni:P no ale jeszcze reszta opłat:P a jedzienie tam sami kupujemy czy jest stołówka??:D
×
×
  • Create New...