Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. Wspaniale żę mały juz jest u ciebie:) napewno trafił w dobre ręce:):)
  2. Dawaj foty ewka:D bo jak nie to cie nawiedze w domu i sama cos dodam;D:D:D hehe;P
  3. No tak... ale ja nie wiem jak niektórzy ludzie moga oddac psa do schroniska;/ to takie nie logiczne.. po co go wogóle kupuja czy przygarniaja jak tak naprawde go nie chca miec;/
  4. No i dobrze podchodzisz do całej sytuacji:):) Ja tam bym sie tym nie przejmowała wcale na twoim miejscu:) Najważniejsze że go kochacie i on was tez:) Mój Kabis tez jest większy niż wszystkie yorki i bez rodowodu ale mi to całkiem nie przeszkadza:) nigdy nie marzyłam o wystawach wiec po co mi jakis papierek z którego mam jeszcze doplacac nie wiadomo ile;/ Psy sa po to by dawac nam radość, przyjaźń i miłość i nie wszystkie musza miec papierek że sa rasowe jak ktoś i tak nie ma zamiaru wystawiac ich:) A matuś jest przepiękny i tego sie trzymajmy:):) pozdrawiam:*
  5. hehe:) jaka mokrusia jest;):)
  6. Śliczne fotki ale czemu tak mało no:P zrób jakies w domu i dawaj:)
  7. Wow:) jakie fajne foty:D Takie troche straszne:P dziwne przebrania;P
  8. heh;) fajnie wyglada w tym czymś:D:D hih:)
  9. Aaa:) fajnie ma:) nie ogólnie to ja mysle ze psy maja lepiej niz ludzie:):)
  10. aaa...:) A co u bobika??
  11. hej ponownie:P wreszcie do was zawitałam :) hihi:) Śliczne foteczki Bobika;0 A co u was??
  12. ODP: Psiara1996: No przepraszam nie obrażaj sie nie mialam kiedy mu zrobić.. ale obiecjue ze w święta dam fotki staruszka;):) Acciually: A dziekować:) mi tez sie podobaja:P a mnie na tych fotach to nie skomentuje:P hehe:P Martunia: a dziekuje również:) Ze mną to tragiczne;P znaczy ja tragicznie a on slicznie:) No smyczke ma fajna;p hehe:) Bał sie ruszyc jak ja na ziemie położyłam bo ciężka jest;p A nauka to narazie leży:P musze kupic mu nowe szelki i obróżke oraz kliker:) i w świeta zaczne go uczyc bo teraz w taką pogode to i tak nie ma co;/
  13. [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/4122/k4ej4.jpg[/IMG] O i teraz ze mną:):) [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/3207/kia1oa8.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/6262/kiamf2.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/310/kia2yx7.jpg[/IMG] Tu mam dziwna a minę ale dobra:P hehe:) I tyle: lece bo musze jeszcze sie nauczyc na histe a do szkoły na 10.50:D:D:D:D
  14. Witam wszystkich z rana i daje foteczki z wczorajszego spacerku po podwórku:D:D [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/5986/k2zp7.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/2294/35304647di6.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/2595/20610223lt1.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/2951/k3zu6.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/3855/k5od7.jpg[/IMG] I jeszcze zaraz kilka:)
  15. Witam z rana:):)
  16. [quote name='Izabela124.'] haha bo nasze psy to takie lvnie, ale Bobik na podworku jest woglv innym, ma doladowanie w lapkach:evil_lol::evil_lol:[/quote] ta znam z kadź to turbodoładowanie:P hehe:) Dobranoc dla ciebie i Bobika:* Słodkich snów i do jutra:D:D:D
  17. heh:) jutro będą:):) hihi:) A ja chyba ide sobie juz spac;P hehe:) nie chce mi sie ale trzeba sie chociaz kiedys wyspac;p hehe:) znaczy w srode sie wyspie i w świeta ale wole byc wyspana:): hehe:) Dobranoc:*:*:* Buziaczki:**
  18. hehe:) Leń to dobra rzecz;p tylko potem są tego konsekwencje:P hehe:) niestety:P A Kabis to zazwyczaj: je, śpi, idzie siku, spi, je, spi, sika;p itd:P hehe:)
  19. heh:) a mi sie nie chce na nią uczyć:P hehe;) A z czego masz?? Bo ja z jakiegos kongresu wiedeńskiego i liberalizm i reszta;/ masakra;/ :) a co u bonusia?? kiedy fotki??:D
  20. hehe:) ja tez sie nie uczyłam a powinnam:P hehe nie chce mi sie;) heh;p A bobik to cały czas spi:P jak mój kabi:P hehe:)
  21. i co nauczyłas sie na chemie??:D:D Co robisz?? i jak bobiczek??
  22. Jupi:D:D foteczki:):) [url]http://images25.fotosik.pl/172/a9b9c3872376b2f9med.jpg[/url] ta jest boska;):):):)
  23. Sweet

    Galeria Daisy

    No :) Nie no zazdroszcze wam tego spotkanka:P hehe:) szkoda ze mój psiak taki niewychowany:P
  24. O wiecej fot widze:D:D A juz widziałam wszystkie:D:D hehe:) jakies inne poprosze:D:D
×
×
  • Create New...