Jump to content
Dogomania

Pipi

Members
  • Posts

    7958
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pipi

  1. [quote name='beka']o matulu jaka piekna :)[/QUOTE] I o to chodzi, zeby najlepszy domek na swiecie tak samo sie zachwycil, pokochal i zadzwonil. A my dziewczynke wydamy. Ona i piekna i dobra i madra?! tylko niestety nie mozna popelnic przy niej od poczatku bledu typu kocham cie, to wszystko ci wolno . . . .nie, nie, nie, musi od poczatku wiedziec, ze nie ona rzadzi. Jesli tak bedzie, to nie ma lepszego psa. Jest calkowicie pozbawiona agresji do czlowieka. Do psow rowniez, tylko udaje na poczatku, ze jest grozna. Staje w odpowiedniej pozycji, ogon do polowy uniesiony i mowi no, uwazaj, bo ja tu rzadze i czeka obwachujac. Jak koles niefika, to ona probuje, ale jak sie odsczeknie, to ona odpuszcza. Taka smieszna przy tym, bo groznie to wygladac moze z boku. Ja wiem, ze ona jest lagodna. Chociaz raz zdarzylo sie, ze z Nikita sie szczepila, ale one akurat takie same sa, no i trafil swoj na swego. Raczej unikaja kontaktu ze soba i udaja, ze nie widza sie wcale. Omijaja sie szerokim lukiem. Z cala odpowiedzialnoscia mowie, ze Tora to fajna, karna suka. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47132718_p2051538.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47132732_p2051547.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47132729_p2051545.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47132710_p2051534.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47132694_p2051526.jpg[/IMG] musze bardzo uwazac na niego, bo Tajga mu dokucza. tu udalo mi sie cyknac na goracym uczynku [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47132683_p2051522.jpg[/IMG]
  3. Trudno juz Kanisa utrzymac w domu. A jak na siusiu wyjdzie, to zaczepia psy do zabawy. Staje na nozke co raz czesciej [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47132661_p2051517.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47132699_p2051529.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47132702_p2051530.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47132729_p2051545.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47132723_p2051540.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47132720_p2051539.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47132611_p2051498.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47132554_p2051475.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47132552_p2051473.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47132559_p2051478.jpg[/IMG]
  5. Ja juz do tej malpy nie mam sily. Jak juz udalo mi sie ja dzisiaj zlapac, po nocnej eskapadzie, to nie ryzykowalam zeby zamknac w stodole, bo rozebrana juz prawie przez Siwą. Zawiercam dechami, ale potrafi na nowo wydrzeć. Zalozylam jej dzisiaj szelki i obroze i polaczylam to razem i zaczepilam ja na lancuch przy budzie pod samymi oknami domu i obserwuje, co zrobi. Juz dwa razy na moich oczach wyswobodzila sie z szelek. Poprzednie szelki pogryzla. Tych(pozyczone od Tajgi) jeszcze nie pogryzla, ale teraz weszla do budy i nie wychodzi juz pol godziny. W mieszkaniu byc nie moze niestety, bo za duzy kołchoz. Rzucila sie na Kaniska i sponiewierala go tak, ze teraz do niej nie podchodzi. Na moich oczach co chwile sie jezy i warczy na psy. Na podworku jest w miare dobrze, bo pewnie mnie blisko nie ma to nie ma o kogo walczyc. Oj ciezki orzech do zgryzienia ta Siwa. Jest jednak bardzo kochana i zero w niej agresji do czlowieka. O, taka biedna jestem, ale to nic, jak pipi zniknie to ja sie uwolnie. . . . [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47132565_p2051481.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47132574_p2051485.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47132558_p2051477.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47132590_p2051493.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47132715_p2051537.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47132587_p2051491.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47132576_p2051486.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47132592_p2051494.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47132595_p2051495.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47132579_p2051487.jpg[/IMG]
  7. O, taka cudna jestem i kochana [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47132641_p2051510.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47132650_p2051514.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47132635_p2051508.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47132643_p2051511.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy57/628612/1409998/47132584_p2051489.jpg[/IMG]
  8. Ale niespodzianka. . . . . jaki on cudny jest. Siersc piekna, blyszczaca. Wyrosl na pieknego mlodzienca. Fajnie, ze szczesliwy. Mam tez fotki, dostalam na maila od Madalleny, Fionki, siostrzyczki Lisi, Boryska, Coffi i Wilczka. Jak nie zapomne, to jutro wstawie. Rowniez fotki Puni z Augustowa, z pseudo odebranej w ciazy. I dobre wiesci od Sniezki mam. Pani Malgosia dzwoni do mnie i mmsy ciagle dostaje. A pan Boryska, to juz sie pewnie pogniewal, bo przestal dzwonic. Tyle razy zapraszal w odwiedziny, ze szok. Za kazdym razem mowilam, ze wybierzemy sie z kolezanka. Nie wybralysmy sie jeszcze. Troche sie niepokoje, ze pani od Coffi nie odpowiada na moje maile. Telefon ma chyba zmieniony, bo poczta sie wlacza ciagle. Przydaloby sie sprawdzic.
  9. [quote name='Patmol']a co jeszcze za niego trzymasz?[/QUOTE] Do św. Franciszka wzdycham ;)
  10. On na zywo jest ladniejszy. Zyskuje bardzo swoim zachowaniem. Taki wierny, wpatrzony, dobry chlop. Za niego to nie tylko kciuki trzymam. . . .
  11. [quote name='pucka69']Osiedle Piast?[/QUOTE] Uuuu, na Piasta, to mam 60;), ale tam jest lecznica "Zwierzak" do ktorej z kocikiem Tomciem bede jechac, takze bedzie mi po drodze. Jak dostane nr do Maro, to z dzien wczesniej zadzwonie i sie umowimy, tak?
  12. Do Bialego mam z 50-60 km, zalezy w jaka dzielnice mam jechac.
  13. Pucia, kochana, gdziez bym smiala zartowac z Ciebie????? nigdy w zyciu. Po prostu czasem podczytuje sobie forum swinkowe i jak bylam na stronie int. caviarni, to widzialam, ze jest w Warszawie siedziba,podany adres. Myslalam, ze skoro napisalas, ze fanty odebrac w caviarni, to moze jest i w Bialymstoku. Nie zajazylam po prostu, ze chodzi o to, ze odebrac od Maro z forum caviarnia. Nie wiem, czy jasno sie wytlumaczylam. Tu jest adres do caviarni w Warszawie [url]http://swinkimorskie.eu/kontakt.php[/url] Odebtac podarki od Ciebie moge po niedzieli dopiero, bo auto moje znowu sie zbuntowalo i bede mogla zrobic dopiero w przyszlym tygodniu. Chyba, ze stanie sie cud, to wczesniej.
  14. Stokrotne dzieki. Nevada witaminki juz mi przysłała pocztą- dzieki Małgosiu. Wszystko odbiore, tylko nie mam pojecia gdzie jest caviarnia w Bialymstoku. Myslalam, ze jest tylko w Warszawie. Podasz adres???
  15. Watek zyje swoim zyciem i nic by sie nie stalo gdyby, skoro jumanjiana zadala moni3a kilka pytan, odpowiedziala na nie. smutne jest, że forumowicze dają przyzwolenie na to co wyrabia p. Monika, a napisanie prawdy przez Natalie, bez słodzenia, bez miziania za uszkiem jest już be. monia3a jest cos winna dogomanii. Uwazam, ze jesli watek spadnie, to wlasnie dlatego, ze tak zaciekle chcecie uniknac tematu i to jest przykre. Ale coż? [SIZE="1"][COLOR="seagreen"]Kerad, [B]sercoszczypacielny[/B], to po rosyjsku[/COLOR][/SIZE]
  16. Pewnie urosly? Jak sie maja? Buźkam.
  17. Posty swoje usunelam i bardzo przepraszam za zasmiecanie watku. Trzymaj sie Stefcia.
  18. Barruniu, dla ciebie piesku od Barry White [url]http://www.youtube.com/watch?v=pVESzTCqc50&feature=BFa&list=AVGxdCwVVULXdaAoNgKc78vfduRaArBHfq&lf=list_related[/url]
  19. Odrobaczana CESTAL/em 3 tabletki i po 10 dniach jeszcze raz 3 tabletki. Po miesiacu powtorka. Karma Brit premium dog food i ryz z miesem i warzywami. Je teraz 2 razy. Na poczatku jadla 4 razy.
  20. [quote name='beka']I co dalej bez domu???[/QUOTE] A no, bez. Ale chyba jeszcze nie oglaszana jest. Ktoregos dnia pojade z nia jeszcze na usg i chyba tarczyce trzeba zbadac, bo nadal chudzina. Biochemia w porzadku, a ona chuda. Bardzo przyjacielska jest. Bardzo madra, wszystko rozumie, tylko nie zawsze poslucha. Jak jest np. zajeta bieganiem wzdluz siatki za kolezanka Nikitą, to adrenalina tak silna, ze sluch zanika. Poza tym wszystko z nia jak najbardziej w porzadku. Cudna, wierna, karna.
  21. Nuta i Cytra sa wysterylizowane, odrobaczone i zaszczepione od wscieklizny, z ksiazeczkami zdrowia. Ciocia pipi zadbala o to juz dawno:eviltong: Mozna oglaszac dziewczynki, ktore sa bardzo grzeczne, zero agresji, tolerujace, a nawet zyjace w przyjazni z kotami. Nie sa szczekliwe, nachalne. Kochaja czlowieka ponad wszystko. Z psami w zgodzie. Tylko do zamieszkania w domu. Ewentualnie podworko do polezenia np. pod drzewkiem na zielonej trawce;). Kochane, spokojne, grzeczne suki:loveu:
  22. Nie wiem, nie widzialam, ale mysle, ze nie, bo ona tylko zabija, nie zjada. Jak zabije kure, to niesie do nas, tak jakby chciala zeby ja pochwalic. Myszza mala raczej. Myszy to zarla moja Saszka jak byla mlodsza i mialam kiedys suke Aze, ktora nie moglazyc zeby nie wypuscic sie na pole na myszki. A teraz w domu mam gniazdo myszy i urodzily sie malutkie i koty je zabijaja, mordercy jedni. Juz dwie malenkie wyrwalam z paszczy, bo nie umieja te mlode koty zabic od razu, tylko podrzucaja, bawia sie a myszka zyje i az piszczy.Nie moge na to patrzec. No i nie chce zeby zjadali myszy, bo tasiemcem sie uraczaja od myszy. Nie ma sensu odrobaczanie wtedy, bo znowu sie zarobaczaja.
  23. Witajcie. U Siwej nie jest najlepiej. Musi niestety mieszkac w stodole. Nie mam juz na nia pomyslu. Jak tylko zostanie na podworku, od razu ucieka. Rozwazamy Z Randa nawet elektrycznego pastucha. Nie moge jej trzymac w stodole, a na ogloszenia nikt jej nie wypatrzyl jak dotad. Na watku cisza, bo pewnie odstraszam ta prawda o niej, ale nie moge przeciez sciemniac, ze jest ok, kiedy ona ucieka. Ucieka, ale wraca i nie odchhodzi specjalnie daleko. Ona musi polowac. Jak zadusi kurke, dwie, to na kilka dni jest spokoj. Kochana jest, bardzo przyjacielska, ale potrzebny jej porzadny parkan i mieszkanie w domu, z czlowiekiem. Od dzisiaj zaczynam nauke poprawnego stosunku do kotow i innych psow. Zabieram do chalupy i bede pilnowac i tlumaczyc, ze zgoda ma byc. JESLI TO NIE POSKUTKUJE, TO JUZ NIE WIEM.wIEM, ZE W STODOLE NIE MOZE MIESZKAC. zRESZTA I STODOLE TEZ ROZBIERA PO KAWALKU HE HE HE.
  24. Przywitam sie u sunieczki. Jest sliczna malutka. Bardzo trzymam kciuki za nia. Kochane jestescie, ze ja zabrałyscie z tego krowiego łancucha. Serce sie raduje, ze juz jej dobrze. Cudna jest.
  25. A jednak. To ciesze sie ze jeszcze zyje:multi:;):diabloti:
×
×
  • Create New...