Jump to content
Dogomania

Pipi

Members
  • Posts

    7958
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pipi

  1. [quote name='Evelin']Teraz to chyba nie czas na adopcje psów..chociaż kto wie...Według moich obserwacji to ludzie sprzatają,wyrzucają psiaki (coby czysto w domu było),a najwieksi łaskawcy nawet do schroniska odprowadzą...zdarzają sie nawet tacy co i w Wigilię do schronu oddadzą...Rodzaj ludzki nie przestanie mnie zadziwiać-nie wyobrażam sobie jak mozna potem zasiąść do Wigilii..niektórym nie przeszkadza... Pipi- chyba trzeba poczekać na efekt ogłoszeń..Ludzie wyjdą z amoku świąteczno-noworocznego i bedzie trochę normalniej.. A Kusy ekstra jest.Przystojny gość.Za sterylkę pieniadze prześlę-trochę się to opóźnia,ale bedzie. Mietka tez pozdrawiam.i nie dziwię się,że Kusy się mu podoba...Przypomina mi się film-Pół żartem pół serio..w końcowej scenie- zdanie: nikt nie jest idealny...Może Kusy nie jest idealną kozą,ale Mietek się zakochał i już..:) W takiej kozie jaka jest :) :) :)[/QUOTE] Evelin,święte słowa.A Kusy moje serce też podbił.Jego nie można nie kochać.
  2. jeszcze kilka kotków,to jest Gapcia[IMG]http://images41.fotosik.pl/235/d77c181382617274med.jpg[/IMG]
  3. i postanowił się przyłączyć[IMG]http://images48.fotosik.pl/239/0bcf9e2f2708a28emed.jpg[/IMG]
  4. aż Kusy się dziwi,że ona mu na to pozwala[IMG]http://images50.fotosik.pl/240/bdfa63918d6f16aamed.jpg[/IMG]
  5. tu nad Punią się "pastwi". . .[IMG]http://images38.fotosik.pl/236/f2c3389376b8941emed.jpg[/IMG]
  6. Biedny Płomyś,kapciem się zadowolił. . . .[IMG]http://images39.fotosik.pl/236/1c201d760a3ed9a6med.jpg[/IMG]
  7. Albo Luka,prawdziwa artystka.Artur mówi dziaduj,a ona mówi,nie ma sprawy i hyc na pupsko[IMG]http://images41.fotosik.pl/235/89fe38a923c6993amed.jpg[/IMG]
  8. Agaciaaa,a może takie,jaki Płomyk jest pracowity? Tu posprzątał pięknie,nawet moje kalosze na "miejsce" zaniósł.[IMG]http://images41.fotosik.pl/235/132b90d813e1a9afmed.jpg[/IMG] w dodatku jaki zadowolony z siebie Masz rację,każdy mówi,że fajny piesek i nic. . . .
  9. dziadowania ciąg dalszy[IMG]http://images43.fotosik.pl/239/29f28876b1fd85b3med.jpg[/IMG]
  10. tu dowód na to,że nic jej się nie stało.Zastanawiałam się,czy jak by mnie nie było,to wyszła by z tego cała????[IMG]http://images40.fotosik.pl/235/67d59334ad9e5963med.jpg[/IMG]
  11. chociaż mieszka teraz z kotami,to czasem demon się w nim odzywa[IMG]http://images44.fotosik.pl/239/fcbebf611a1db60emed.jpg[/IMG] to jest koteczka Gapcia,biegała za nami i się doigrała
  12. Nie wiem,czy by uciekł,ale boję się go puścić.Może jak mróz odpuści i wysika już hormony,to spróbuję go puścić,ale jeszcze nie teraz.Jak by mu przyszło do głowy wybrać się gdzieś dalej,to zamarznie,albo w najlepszym przypadku rozchoruje się.[url]http://images40.fotosik.pl/235/29c008d968c29716med.jpg[/url]
  13. Zobaczcie jaki ja jestem przystojny[IMG]http://images44.fotosik.pl/239/cc54f47b719aafa4med.jpg[/IMG]
  14. przed chwilą był tu obcy,Kusy sprawdza kto to taki. .[IMG]http://images48.fotosik.pl/239/f2a380630997ea6amed.jpg[/IMG]
  15. tutaj taki zmęczony[IMG]http://images36.fotosik.pl/126/5687f6ea6910a1c1med.jpg[/IMG]
  16. psia dola,pan je,pies czeka[IMG]http://images43.fotosik.pl/239/7e5c5fe001788dd8med.jpg[/IMG]
  17. i za chwilę już spał[IMG]http://images45.fotosik.pl/240/a052538c655154c2med.jpg[/IMG]
  18. Tu,taki zmęczony,że patrzył na mnie,a oczki same się zamykały[IMG]http://images45.fotosik.pl/240/7bfb9ed2811662e1med.jpg[/IMG]
  19. [quote name='enia']a Mietek jak? wychodzi na śnieg? fajne zdjęcia tyyyle śniegu :)[/QUOTE] Wychodzi,dzisiaj uciekałam od niego z Kusym,aż upadłam.On Kusego uważa za kozę chyba,bo jak tylko go zobaczy,natychmiast biegnie i się "podwala",oblizuje go,a ten się boi i wyrywa.Ja wolałam uciekać,niż puścić Kusego .Bałam się,że jak puszczę smycz,to pójdzie i tyle go będę widziała.Kusy zaczął się plątać na tej smyczy,do tyłu się cofał i strasznie się bałam.Byłam z Kusym na ulicy,aż za bramą i raptem oglądam się,a tu Mietek biegnie. . . . . . . To ja mówię Kusy,chodź szybko i biegiem przed siebie.Mietek za nami,to ja za drzewa,które leżą,bo z telekomunikacji poobcinali,bo przewody jak wiatr obrywało.Tam śniegu po kolana,to kozioł się zatrzymał i patrzy,więc ja przed siebie przez bagna/bo po drugiej stronie mojego podwórza są bagna,na szczęście teraz zamarznięte.Dookoła przebiegłam i wyprowadziliśmy Mietka "w pole".Gardło mnie boli,przyleciałam do domu cała zasapana i zaczęłam płakać.Artur powiedział tylko tyle,że trzeba było go wyczyścić,a jak tego nie zrobiłaś,to co się teraz dziwisz? Za karę Mietek powędrował do chlewa i chyba jutro znowu wyląduje na łańcuchu.Ja go pożałowałam i jak Artur przyjechał,to powiedziałam żeby go odczepił,a on mnie gania i teraz normalnie się boję.Nie o siebie się boję,tylko o Kusego,żeby mi nie zwiał.Mnie Mietek nic nie robi na szczęście.Zakochał się po prostu w Kusym.Nie mogę z nim spokojnie wyjść na spacer jak Artura nie ma na podwórku,Mietek natychmiast przy nas.Artur jest,Mietek nie podchodzi.Mnie się nie słucha,a syn tylko powie,np.Mietek idziemy,czy Mietek do chlewa,Mietek jak piesek za panem idzie.To jakiś czort w niego wlazł.Już mnie tak dzisiaj wkurzył,że aż powiedziałam,uśpię cie ty g. . . . .u.Teraz się śmieję,ale w dzień nie było mi do śmiechu.
  20. [IMG]http://images48.fotosik.pl/239/23a228c676ad882fmed.jpg[/IMG] Tu Alutka,przestraszyła się Kusego i za fotel uciekła. Randa,to nie wszystko,jeszcze pokaze jak Płomyk odpoczywa,po zabawie,a potem o niamu prosi
  21. [IMG]http://images41.fotosik.pl/235/dbc13cc36153135emed.jpg[/IMG] jeszcze tu śnieżne szaleństwa
  22. [IMG]http://images39.fotosik.pl/236/28f8c2f64107940dmed.jpg[/IMG] Słabo widać,ale się starałam
  23. Kusy,oko w oko z Misiem[IMG]http://images47.fotosik.pl/239/3d8a780925fdd394med.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://images48.fotosik.pl/239/c04ae534cad17c13med.jpg[/IMG] tu widać jak łapska marzły.Pomieszkał w domu dwa dni i już marznie w łapki.
  25. Tak,drogi fatalne,zwłaszcza jak ktoś ma łyse opony. . . . . Po drodze widziałam kilka samochodów w rowie,a jeden nawet na dach przewrócony.Jeszcze kilka dni i będzie lepiej.Najgorszy jest mróz.Ale my dzisiaj mimo mrozu byliśmy na podwórku i bawiliśmy się fajnie.Co po niektórzy zapomnieli nawet,że jest tak zimno i od czasu,do czasu łapki podnosili.Jednym z nich był Płomyk. No co z tą łapą?poczekajcie na ,mnie. . . .[IMG]http://images49.fotosik.pl/240/910a1152fb958d47med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...