Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Bardzo prosimy o pomoc, one tego nie przeżyją, tak jak nasz maluszek-brązowy...
  2. Kliknij Zuza i się dowiedz - to może reszcie naszych psiaków będziesz robić ogłoszenia.
  3. Masz racje te dwa owczarkowate już tyle przeżyły, to znaczy silne dzieciaki, a maluszek jak słabiutki to marne szanse. Jak ostatni szczeniak pójdzie, trzeba będzie jamnisie poogłaszać...
  4. Może, może, a to Ci będzie miał niespodziankę;)
  5. A mojego Skoczka widziałaś? Bo ja przez niego spać nie mogę...
  6. Kubuś ślicznoto co u Ciebie słychać nowego?
  7. A spytam się co właściciel na to, że wykastrowany?
  8. Hubert cały czas trzymamy kciuki i nie puścimy dopóki się nie uda
  9. Misio zainicjował dobry czas dla mieszkańców swojej budy. Teraz kolej na Liska i Warkę. Tak ma być.
  10. Cieszę się, że futerko odrasta. Zimno na dworze. Ale już niedługo ocieplenie, jeśli to może być pociechą...
  11. To ja czekam na jutrzejsze sprawozdanie z odwiedzin
  12. Moim zdaniem uszy są największym atutem Joli. I już.;)
  13. Oczywiście przekażemy gdzie się da
  14. Nie da rady, ja mam w domu 9-latkę, która nie obejrzała do końca filmu 101 Dalmatyńczyków. Nie jestem wstanie sobie wyobrazić, jak zareaguje na taki reportaż, a jak wyrzucę z pokoju to i tak przylezie.
  15. Pomysł bardzo dobry, ale tu by trzeba porozmawiać z dziennikarką TiT-u, która w tym kąciku pisze. Niestety znam dwóch red. TiT, ale akurat nie ją. Ale o numer tel. mogłabym się postarać.
  16. Też bardzo dziękuję.
  17. Dzięki Anetko. Ja do niczego nie mam dzisiaj głowy, bo siedzę w pracy z 39 stopniową gorączką.
  18. Jolka to ma uszka, jak taki nietoperek.
  19. Nie, pokaże Ci tę stronę w sobotę. To taki malutki kącik, z danymi schroniska, tow. Zawsze jakiś pro zwierzęcy mini artykuł, ogłoszenia i ze dwa, trzy zdjęcia - kiepskiej jakości.
  20. W schronisku byłam w niedzielę, to jeszcze były. Czy są sprawdzimy jutro, albo w niedzielę. Z owczarków jeszcze nikt nie odpowiedział.
  21. Państwo z Warszawy kontaktowali się jeszcze?
  22. Tomaszowskie psiaki przypominają, że szukają domków.
  23. Zwłaszcza, że Pani bardzo sensownie mówiła przez telefon.
  24. Co tydz. w Ticie są dwa, trzy zdjęcia psiaków ze schroniska... Może tym razem Ken się załapał.
×
×
  • Create New...