Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. A czy Bari jest 100% mężczyzną?;)
  2. Myślę, że da radę psa utrzymać, bo ma już sunię tej wielkości i wie ila ta je. Pan Marcin zarzekał się, że jeśli problemem miala by być zbiórka, to jakoś da radę. Ale dlaczego nie pomóc, zważywszy, że nie wiadomo ile wyd na wet"a jeszcze.
  3. Hej jakieś nowe wieści by się przydały, bo nam los Misia-Marleya na sercu bardzo leży
  4. czeka... ale jeśli mi się uda w niedzielę to fotki nowe będą;)
  5. Myślę sobie tak w zasadzie to nigdy nie mamy pewności w jakie ręce oddajemy psa, nawet jak wizyta przed i po adopcyjna wyjdzie pomyślnie. Jeśli ma mu być dobrze w Niemczech to niech jedzie.
  6. [quote name='masienka']domek sie znajdzie dla takiego pieknoty :)[/quote] Znajdzie się, znajdzie. A pieknota bezpieczna, bo bez klejnotów;)
  7. Już wiem. Wcale nie tak dużo!!!!! Pan Marcin sądzi, że w 100 zl. się zamknie +moja sugestia oplata za psa w schronisku. Nie chcę tu podważać zwyczajów schroniska.
  8. Przyjedzie po piesia - przyjedzie, tylko cioteczki jakaś zrzutka na transport i nie wiem czy kier. sobie opłaty za psa nie zażyczy.
  9. Nie wiem to 250 km w jedną stronę. Marcin - przyszły pan bardzo delikatnie poprosił i chyba mu trzeba pomóc
  10. U nas zdarza się, że szczenięta porzuca się na ulicy, albo przez płot schroniska. Maluch miał po prostu szczęście, że spotkał Ciebie;)
  11. Kochane cioteczki jest ogromna prośba. Czy ktoś mógłby dorzucić grosik do transportu podhalana?
  12. Ależ on prawie rasowy, wg kierownika ktoś chciał z niego na siłę zrobić kaukaza
  13. Poczekam, aż Camara Wam napisze dobre wieści;)
  14. ech Anetko w naszej lokalnej prasie ogłoszenie, że się przybłąkała 2-3 letnia suka rasy bernardyn w Zakościelu
  15. na wątku pisze się o wspaniałych sercach pań pracujących w schronisku, nie kwestionuję, bo nie znam. Ale miasto nie partycypuje w kosztach utrzymania schroniska? Wiem, że jakiś czas temu moja znajoma była w rzeczonym schronisku i była przerażona warunkami w jakich przebywają psy.
  16. Ale Pan nie powiedział nie. A co powiedział na to obsikanie?
  17. To samo u nas w Tomaszowie, tylko u nas to nawet nie na wódkę rozmnażają, tylko z głupoty.
  18. A jemu do szczęścia chyba by wystarczył ogród
  19. [quote name='Agnieszka Co.']Liskowi od jakiegoś czasuja robię allegro ja. Niestety ostatnio musiałam zapłacić za 2 miesiące - wyszło kilkadziesiąt zł i mój mąż zaprotestował. Czy ktoś z Was mógłby przejąć ogłaszenie Liska? Powklejam linki, wystarczy skopiować zawartość ( ale mogą być problemy w przeglądarce Internet Explorer, najlepiej w Mozaila Firefox). Lisek: [URL]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=302578598[/URL][/quote] Nie potrafię robić allegro, ale mogłabym na allegro Lisia wysłać pieniążki
×
×
  • Create New...