Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Lisio to dzielny chłopak - da radę
  2. No to moja faworytka ma super DT;)
  3. Anetko poczekamy jeszcze. A potem najwyżej jakiś wyciskacz łez, albo co. Nie będzie to przekłamanie, bo do choroby przyjemnością przywiązanie do drzewa nie jest
  4. Kurcze swoje na pewno w życiu przeszedł. Takie smutne oczy może mieć tylko mądry pies po przejściach. A jeszcze te obcięte uszka. Ktoś go kreował na pupila, rasowca chyba, a potem co? Przypuszczam, że to była ulica, albo coś gorszego.
  5. Tak siedzę i się zastanawiam. Dałam Pani numer do schroniska, żeby się dowiedziała o sunieczkę, która ją interesuje. A choroba kierownik może od razu nie skojarzyć o którą chodzi, bo zdjęć naszych nie widział. Spróbuje jutro się do niego dodzwonić i ukierunkować. Dodam Pani i jej córce nasza psica przypomina ich byłą psinkę. Oby się udało.
  6. Oj Lira dobrze, że chociaż do miseczki teraz możesz podejść
  7. Agnieszka ma rację. W Tomaszowie DT się nie znajdzie. Pomocy też nie.
  8. Z mordki identyczna jak zmarły pies państwa.
  9. I szansa dla Balbiny!!!!!!!!!!!!!!!! Chyba duża
  10. śliczny, mądry, odważny - jednym słowem cudo;)
  11. [quote name='basia0607']ALe macie tam ładne a zarazem biedne psy ![/quote] Oj ładne, ładne, wybór spory niestety
  12. Postaram się w takim razie. A ja dostaję zapytania o Balbinę.
  13. Teoretycznie zgodę mamy na spacery, ale czy da radę akurat jego wyciągnąć z boksu? Jeszcze zdjęcie bez krat oprócz szczeniaków się nie zdażylo. Popytam, jak już tam trafimy. W ostateczności poproszę, żeby sam kierownik, albo jakiś pracownik mu ciachnął. Ale nie wiem kiedy będę w schronisku, albo w niedzielę, albo jeszcze za tydzień.
  14. Czyżby awansował na ulubieńca?
  15. Ale jesteście Wy i dzieki Wam wszystko skończy się dobrze
  16. Ludzie aukcję oglądają, wczoraj był pierwszy telefon, ale niestety Pani dzwoniła, bo szuka swojego zaginionego Benia 24 stycznia. To nie nasz
  17. czekamy, czekamy... i pospiesz sie człowieku Kena
  18. Zrobimy, tylko niestety nie jesteśmy tam często. Piękny jest prawda?
×
×
  • Create New...