Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Ja też dziękuję. Pomóc w transporcie nie mogę, bo nie mam prawa jazady, a po za tym 8 marzec to niedobra data, jak dla mnie - mam pracującą sobotę i spotkanie autorskie, które umawiałam kilka miesięcy temu. Nawet tedy nie będę mogla być w schronie:shake:
  2. Balbina ma na imię Zuza. Była u weta - podobało sie jej;)
  3. Benio może to Twoja szansa;)
  4. Malutka trzymaj się, jeszcze trochę
  5. Dobrze, że jesteście;)
  6. Dlaczego na betonie? Nie ma budy?
  7. Oleńko trzymaj się. Szyszunię już nic nie boli. Byłaś z nią do końca, a to na pewno pomogło Szyszuni.:-(:-(:-(
  8. To musimy poczekać do jutra, bo Agnieszka o tej porze nie ma dostepu do Internetu.
  9. A będzie można liczyć na zdjęcia od Pani, czy raczej nie, jak to adopcja schroniskowa?
  10. Portos jest sztrasznie szarmanckim kawalerem;)
  11. I jak tam wizyta?
  12. Pewnie słaba bidula, ale dobrze, że nie tuła się już po dworze..., tak jak przed urodzeniem maluchów
  13. Maleńka wytrzymaj jeszcze troszkę
  14. Kurcze tak mało osób odwiedza Kena nawet na dogomani
  15. ta sterylka to dla niej szansa. Zostanie w szpitaliku, przeżyła tam przeszło miesiąc ze szczeniakami, to wytrzyma i dwa tyg.
  16. Mi to samo mówił o husky'm, trzeba działać szybko;) A suni jamniczce planują zrobić sterylkę?
  17. Rybko uprzedź kier., że może się zjawić ktoś po On-ka, niech wie!;)
  18. teraz siedzę i się zastanawiam, czy jakiś On-eczek był wykastrowany. Ale myslę, że jak mu się jakiś spodoba - to go wykastrują w pierwszej kolejności.
  19. [quote name='beka']Wysłałam do schroniska pana z Tomaszowa zainteresowanego owczrakiem. POdwórko, ale bez łańcucha... Ma stareńkiego onka....[/quote] dzieki beka. A da Ci znać, czy jakiegoś wybrał?
  20. Chwyt marketingowy działa:evil_lol:
×
×
  • Create New...