Ja też dziękuję. Pomóc w transporcie nie mogę, bo nie mam prawa jazady, a po za tym 8 marzec to niedobra data, jak dla mnie - mam pracującą sobotę i spotkanie autorskie, które umawiałam kilka miesięcy temu. Nawet tedy nie będę mogla być w schronie:shake: